Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bogdan Heinz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Bogdan Heinz — copywriter, překladatel polštiny a angličtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Bogdan Heinz:
S Bogdanem spolupracujeme již pár měsíců a musím říct, že jsme zatím naprosto spokojeni. Kromě bravurních překladů a psaní vlastních článků na dobré úrovni Bogdan zvládá i práci s redakčním systémem WordPress, což některým redaktorům dělá problém.

Vojtěch Machek

Finex
finex.cz
Naše spolupráce s Bogdanem začala překladem knihy Atlas ptáků a od té doby se na něj pravidelně obracíme. Jeho překlady jsou velmi kvalitní a jde na nich vidět pečlivost, s jakou Bogdan k práci přistupuje. Dokáže si poradit s odbornějšími tématy a přizpůsobit překlad českému trhu. Domluva byla vždy rychlá a bezproblémová.

Viktorie Šmajstrlová

redaktorka nakladatelství
www.bookmedia.cz
Bogdan pro mě pracoval na překladatelských projektech v jazykové kombinaci AJ-ČJ a ČJ-AJ v různých oblastech – od obecných textů přes popisky produktů na web až po překlady obchodního rázu. Profesionální přístup ke komunikaci, dodržování termínů i překladatelské práci samotné je vždy samozřejmostí. S výsledným produktem jsem byl vždy velmi spokojen a mohu jej s jistotou doporučit.

Jan Mádr

překladatel
www.jmtranslations.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS