Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 4150 z celkem 75 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Bylo mi potěšením pracovat s Bronislavem na různých webových projektech. Oceňuji jeho velmi dobrou informovanost o aktuálních trendech online marketingu a jeho schopnosti tyto informace převést do samotné praxe. Je to jeden z největších profesionálů, s kterým jsem kdy pracoval a mohu ho bez výhrad doporučit na marketing a SEO pro jakýkoli projekt.

Kamil Havlíček

CEO
www.it-slovnik.cz ~ kamilhav@gmail.com
Skvělá a velmi hodnotná spolupráce s Broňkem, kterou si zkrátka a dobře nemůžu vynachválit. Narazit na vážně dobrého markeťáka není sranda a u Broňka to byla trefa do černého! Děkuju

Bc. Jan Perlík

OSVČ
www.janperlik.cz ~ chcitexty@janperlik.cz ~ 773 924 865
Letitá spolupráce nesoucí ovoce v podobě lepších pozic a nové (konverznější) návštěvnosti na náš e-shop. Doporučuji Broňka na online marketing najmout (zejména pak na SEO) pokud to myslíte se svým byznysem vážně. Dříve sem dělal vše sám jako „brouk pytlík “ a místo soustředění se na firmu a důležité věci sem po nocích dělal marketing a to ještě tak, že výsledky byly stále v nedohlednu. Takže určitě tyto činnosti doporučuji přenechat odborníkům jako je Broněk.

Fanda Holada

CEO v Motofanda.cz
www.motofanda.cz ~ fanda@motofanda.cz ~ 608 222 586
Spolupráci s panem Markowiczem hodnotím příkladně – nechybělo jí nic, co bylo třeba: od výsledků, přes skvělou komunikaci až po nadmíru lidskosti a 100% péči o mě a náš obchod.

Lukáš Godula

CEO of Justoutlet.cz
www.justoutlet.cz ~ godulaasyn@gmail.com ~ 775 635 582
Velice kvalitně provedená optimalizace našich sociálních profilů včetně placených kampaní. Oceňuji nejen kvalitu a výsledky, ale také osobní přístup a skvělou komunikaci.

Tomáš Walach

CEO
hrackyzadobrekacky.cz ~ twalach@seznam.cz ~ 775 614 016
Bylo mi potěšením pracovat s Bronislavem na různých webových projektech. Oceňuji jeho velmi dobrou informovanost o aktuálních trendech online marketingu a jeho schopnosti tyto informace převést do samotné praxe. Je to jeden z největších profesionálů, s kterým jsem kdy pracoval a mohu ho bez výhrad doporučit na marketing a zejména na PPC a SEO pro jakýkoli projekt.

Jan Houžvička

CEO of Eurowin Czech s.r.o.
www.eurowin.cz ~ info@eurowin.cz ~ 606 646 445
Pan Markowicz se dlouhodobě podílel na komplexním online marketingu třech firemních projektů a rozjezdu dvou B2B obchodů – zejména tedy v oblasti analýz, webové analytiky, UX a SEO. Mohu konstatovat maximální spokojenost s prací, více takových!

Jan Rossi

CEO od Levne-garnyze.cz s.r.o.
www.doplnky-bydleni.cz ~ info@levne-garnyze.cz ~ 774 274 854
Prokazatelné velmi znatelné zvýšení návštěvnosti a objednávek eshopu za 5 měsíců spolupráce díky UX vylepšení konverzních poměrů a míry okamžitého opuštění. Doporučuji :)

Lukás Namerdan

CEO
www.kalhotyfreddy.cz ~ info@kalhotyfreddy.cz
Zkušený online markeťák, který má výsledky. Kromě výsledků se také mohu spolehnout na dodržování termínů a perfektní průběh spolupráce. Spolupracujeme na mnoha projektech.

Ing. Aleš Přibyl

majitel ve společnosti Studio Snadnacesta
www.snadnacesta.eu ~ 737 666 296
Výživná a dlouhodobá spolupráce v oblasti online marketingu pro náš e-shop v rámci ČR přinesla zajímavé výsledky. Obsahem práce pana Markowicze bylo nejen zlepšit pozice ve vyhledávání, ale také dokázat se zvýšenou návštěvností vhodně naložit (UX, zlepšení konverzního poměru atp.) což se podařilo nad rámec našeho očekávání :)

Josef Tareš

jednatel
www.hst-zichlinek.cz ~ hst@hst-zichlinek.cz ~ 465 322 410
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS