Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO


Zobrazuji č. 41-50 z celkem 76 doporučení

Bylo mi potěšením pracovat s Bronislavem na různých webových projektech. Oceňuji jeho velmi dobrou informovanost o aktuálních trendech online marketingu a jeho schopnosti tyto informace převést do samotné praxe. Je to jeden z největších profesionálů, s kterým jsem kdy pracoval a mohu ho bez výhrad doporučit na marketing a SEO pro jakýkoli projekt.

Kamil Havlíček
CEO
www.it-slovnik.cz kamilhav@gmail.com

Skvělá a velmi hodnotná spolupráce s Broňkem, kterou si zkrátka a dobře nemůžu vynachválit. Narazit na vážně dobrého markeťáka není sranda a u Broňka to byla trefa do černého! Děkuju

Bc. Jan Perlík
OSVČ
www.janperlik.cz chcitexty@janperlik.cz 773 924 865

Letitá spolupráce nesoucí ovoce v podobě lepších pozic a nové (konverznější) návštěvnosti na náš e-shop. Doporučuji Broňka na online marketing najmout (zejména pak na SEO) pokud to myslíte se svým byznysem vážně. Dříve sem dělal vše sám jako „brouk pytlík “ a místo soustředění se na firmu a důležité věci sem po nocích dělal marketing a to ještě tak, že výsledky byly stále v nedohlednu. Takže určitě tyto činnosti doporučuji přenechat odborníkům jako je Broněk.

Fanda Holada
CEO v Motofanda.cz
www.motofanda.cz fanda@motofanda.cz 608 222 586

Spolupráci s panem Markowiczem hodnotím příkladně – nechybělo jí nic, co bylo třeba: od výsledků, přes skvělou komunikaci až po nadmíru lidskosti a 100% péči o mě a náš obchod.

Lukáš Godula
CEO of Justoutlet.cz
www.justoutlet.cz godulaasyn@gmail.com 775 635 582

Velice kvalitně provedená optimalizace našich sociálních profilů včetně placených kampaní. Oceňuji nejen kvalitu a výsledky, ale také osobní přístup a skvělou komunikaci.

Tomáš Walach
CEO
hrackyzadobrekacky.cz twalach@seznam.cz 775 614 016

Bylo mi potěšením pracovat s Bronislavem na různých webových projektech. Oceňuji jeho velmi dobrou informovanost o aktuálních trendech online marketingu a jeho schopnosti tyto informace převést do samotné praxe. Je to jeden z největších profesionálů, s kterým jsem kdy pracoval a mohu ho bez výhrad doporučit na marketing a zejména na PPC a SEO pro jakýkoli projekt.

Jan Houžvička
CEO of Eurowin Czech s.r.o.
www.eurowin.cz info@eurowin.cz 606 646 445

Pan Markowicz se dlouhodobě podílel na komplexním online marketingu třech firemních projektů a rozjezdu dvou B2B obchodů – zejména tedy v oblasti analýz, webové analytiky, UX a SEO. Mohu konstatovat maximální spokojenost s prací, více takových!

Jan Rossi
CEO od Levne-garnyze.cz s.r.o.
www.doplnky-bydleni.cz info@levne-garnyze.cz 774 274 854

Prokazatelné velmi znatelné zvýšení návštěvnosti a objednávek eshopu za 5 měsíců spolupráce díky UX vylepšení konverzních poměrů a míry okamžitého opuštění. Doporučuji :)

Zkušený online markeťák, který má výsledky. Kromě výsledků se také mohu spolehnout na dodržování termínů a perfektní průběh spolupráce. Spolupracujeme na mnoha projektech.

Ing. Aleš Přibyl
majitel ve společnosti Studio Snadnacesta
www.snadnacesta.eu 737 666 296

Výživná a dlouhodobá spolupráce v oblasti online marketingu pro náš e-shop v rámci ČR přinesla zajímavé výsledky. Obsahem práce pana Markowicze bylo nejen zlepšit pozice ve vyhledávání, ale také dokázat se zvýšenou návštěvností vhodně naložit (UX, zlepšení konverzního poměru atp.) což se podařilo nad rámec našeho očekávání :)

Josef Tareš
jednatel
www.hst-zichlinek.cz hst@hst-zichlinek.cz 465 322 410