Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 76 doporučení

Spolupráci s panem Markowiczem vřele doporučuji. Nejenže se dostavily výsledky v podobě vyšší návštěvnosti webu a následně nárůst prodeje, ale navíc se s ním skvěle komunikuje. Naše spolupráce začala SEO, časem jsme ji rozšířili o PPC a možná ještě není všem dnům konec.

Eva Rozkovcová
LŠF Liberec, s. r. o.
lsfliberec.cz info@lsfliberec.cz 724 048 595

Spolupracuji s Broňkem na propagaci webu www.venkazdyden.cz už delší dobu a k mé celkové spokojenosti. Věřím, že i jeho přispěním se návštěvnost z vyhledávačů průběžně zvyšuje. Myslím, že dokáže pomoci jak s marketingem pro menší web (což je můj případ), tak i pro větší portál.

Jiří Matějka
Venkazdyden.cz
www.venkazdyden.cz jiri@jirimatejka.com 724 433 829

Na našem projektu s Broňkem spolupracujeme již nějaký ten rok. Vyzdvihnout mohu nejen prokazatelné posuny, ale také rychlou komunikaci a profesionalitu. Doporučuji!

Jiří Šimůnek
CEO SPRAVEXA SERVIS s.r.o.
www.modexastyl.cz simunek@spravexa.cz 737 810 567

Pan Broněk pro náš e-commerce projekt (eshop-lilie.cz) dlouhodobě spravuje jak PPC kampaně, tak SEO. Jeho služby můžeme jen doporučit (komunikace, spolehlivost, ochota, profesionalita, tak i výsledky). Děkujeme!

Michal Pilař
cukrářské potřeby Lilie
www.eshop-lilie.cz info@eshop-lilie.cz 775 279 998

S panem Markowiczem spolupracuji již pár let na optimalizaci mé webové stránky serviscnc.cz a vše probíhalo a probíhá k mé spokojenosti (pozice + nárůst organické návštěvnosti). Díky!

Tomáš Mádr
CEO CNC Servis
www.serviscnc.cz madrservis@seznam.cz 736 180 861

Vstřícnost, profesionalita, výsledky. Co víc si přát :)

Filip Vorlíšek
my-orange.cz hadic@centrum.cz

Dlouhodobá spolupráce, která dostala moje stránky a mé služby na první místa vyhledávačů :) O zakázky nemám nouzi! Moc děkuji.

Jsem rád, že se naše projekty dostaly do rukou Broňka. Velmi pozitivní a pracovitý člověk. Expert ve svém oboru. Mohu na 100% doporučit a vždy se s radostí obrátím na Broňka znovu. Děkuji.

Adam Růžička
objedname.cz mojestrana@email.cz 737 479 737

S Broňou to táhneme již nějaký ten pátek a musím ho jen a jen chválit. Blesková komunikace, vždy ví, co dělá a jak to udělat. Takových lidí je málo a proto si jich musíme vážit :-)

Marika Horáková
kvalitneseo.cz info@kvalitneseo.cz

Broňu můžu jen doporučit, už proto, že se s ním vždycky domluvíte a služby přizpůsobí přesně vašim potřebám. Pro nás dělal stránky a také následnou podporu, a výsledky se dostavily velmi brzy, při tom náklady nebyly vysoké.

Martin Doležel
copywriter
losdodos@seznam.cz 739 931 838