Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 6170 z celkem 75 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Spolupráci s panem Markowiczem vřele doporučuji. Nejenže se dostavily výsledky v podobě vyšší návštěvnosti webu a následně nárůst prodeje, ale navíc se s ním skvěle komunikuje. Naše spolupráce začala SEO, časem jsme ji rozšířili o PPC a možná ještě není všem dnům konec.

Eva Rozkovcová

LŠF Liberec, s. r. o.
lsfliberec.cz ~ info@lsfliberec.cz ~ 724 048 595
Spolupracuji s Broňkem na propagaci webu www.venkazdyden.cz už delší dobu a k mé celkové spokojenosti. Věřím, že i jeho přispěním se návštěvnost z vyhledávačů průběžně zvyšuje. Myslím, že dokáže pomoci jak s marketingem pro menší web (což je můj případ), tak i pro větší portál.

Jiří Matějka

Venkazdyden.cz
www.venkazdyden.cz ~ jiri@jirimatejka.com ~ 724 433 829
Na našem projektu s Broňkem spolupracujeme již nějaký ten rok. Vyzdvihnout mohu nejen prokazatelné posuny, ale také rychlou komunikaci a profesionalitu. Doporučuji!

Jiří Šimůnek

CEO SPRAVEXA SERVIS s.r.o.
www.modexastyl.cz ~ simunek@spravexa.cz ~ 737 810 567
Pan Broněk pro náš e-commerce projekt (eshop-lilie.cz) dlouhodobě spravuje jak PPC kampaně, tak SEO. Jeho služby můžeme jen doporučit (komunikace, spolehlivost, ochota, profesionalita, tak i výsledky). Děkujeme!

Michal Pilař

cukrářské potřeby Lilie
www.eshop-lilie.cz ~ info@eshop-lilie.cz ~ 775 279 998
S panem Markowiczem spolupracuji již pár let na optimalizaci mé webové stránky serviscnc.cz a vše probíhalo a probíhá k mé spokojenosti (pozice + nárůst organické návštěvnosti). Díky!

Tomáš Mádr

CEO CNC Servis
www.serviscnc.cz ~ madrservis@seznam.cz ~ 736 180 861
Vstřícnost, profesionalita, výsledky. Co víc si přát :)

Filip Vorlíšek

my-orange.cz ~ hadic@centrum.cz
Dlouhodobá spolupráce, která dostala moje stránky a mé služby na první místa vyhledávačů :) O zakázky nemám nouzi! Moc děkuji.

Milan Knotek

zamecnicka-pohotovost.com ~ zamecnictviknotek@gmail.com ~ 602 586 374
Jsem rád, že se naše projekty dostaly do rukou Broňka. Velmi pozitivní a pracovitý člověk. Expert ve svém oboru. Mohu na 100% doporučit a vždy se s radostí obrátím na Broňka znovu. Děkuji.

Adam Růžička

objedname.cz ~ mojestrana@email.cz ~ 737 479 737
S Broňou to táhneme již nějaký ten pátek a musím ho jen a jen chválit. Blesková komunikace, vždy ví, co dělá a jak to udělat. Takových lidí je málo a proto si jich musíme vážit :-)

Marika Horáková

kvalitneseo.cz ~ info@kvalitneseo.cz
Broňu můžu jen doporučit, už proto, že se s ním vždycky domluvíte a služby přizpůsobí přesně vašim potřebám. Pro nás dělal stránky a také následnou podporu, a výsledky se dostavily velmi brzy, při tom náklady nebyly vysoké.

Martin Doležel

copywriter
losdodos@seznam.cz ~ 739 931 838
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS