Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Bronislav Markowicz > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Bronislav Markowicz — online marketér se specializací na SEO

Zobrazuji č. 5160 z celkem 75 doporučení prezentace Bc. Bronislav Markowicz:
Prokazatelné zlepšení návštěvnosti z vyhledávačů a vylepšení konverzního poměru téměř o dvojnásobek za dva roky naší společné spolupráce = investice se vrátila mnohonásobně – doporučuji.

Jakub Slavík

marketing/obchod
geoobchod.cz ~ slavik@geoobchod.cz ~ 777 135 081
Pana Markowicze jsme si najali na komplexní online marketing našich stránek (SEO, PPC až po UX a obsahový marketing). Online marketingu jsem se dlouho bránil a nyní vidím jaká to byla chyba a jak moc velký a nevyužitý potenciál tam dřímal. Skvělá práce!

Jana Rolečková

rehabilitacerychnov.cz ~ janaroleckova@seznam.cz
Ráda bych poděkovala panu Markowiczovi za skvěle odvedenou práci (i trpělivost s vysvětlováním všech otázek kolem), podařilo se mu dostat můj web na první pozice mnohem rychleji, než jsem předpokládala, a za velice solidní peníze. Doporučuji.

Jana Schoberova

tantramasaze-olomouc.cz ~ j.schoberova@seznam.cz ~ 608 223 733
Profesionalita, vstřícnost a prokazatelné výsledky – to nejlépe vystihuje mou dlouhodobou zkušenost s Broňkem. Spolupráce s ním pro vás nebude pouze úspěšná, ale i příjemná.

Vojtěch Hulinský

copywriter na volné noze
vojtechhulinsky@seznam.cz ~ 737 328 442
S Broňkem spolupracuji víc než rok na projektu Onlinekupony.cz, kde mi zajišťuje kompletní práce v rámci SEO. Dlouhodobá spolupráce mluví sama za vše. Mohu jen doporučit, skvělá komunikace a rychlé řešení požadavků.

Bc. Lukáš Horák

provozovatel webu OnlineKupony.cz
onlinekupony.cz ~ info@onlinekupony.cz ~ 606 584 701
Dlouhodobá spolupráce na mnoha projektech. Profesionální přístup a vždy 100% spokojenost. Doporučuji.

Michal Hořejší

CEO Sweetsin
sweetsin.cz ~ info@sweetsin.cz ~ 776 201 666
Broněk dlouhodobě pracuje na zvýšení organické návštěvnosti na mém e-shopu www.printmall.cz. Spolupráce je příjemná a výsledkově velice přínosná – mohu doporučit!

David Vítek

CEO Printmall
www.printmall.cz ~ info@printmall.cz ~ 606 547 887
Zpočátku u nás panovala obava, jak bude spolupráce na dálku fungovat. Výsledky se začaly projevovat cca za tři měsíce. Že svou práci umí je vidět na našich tržbách. Stále spolupracujeme. Mohu jen doporučit.

Martin Samek

technik projektu Vyzdobeno.cz
www.vyzdobeno.cz ~ elesam2@gmail.com ~ 603 824 132
S Broňkem spolupracujeme něco přes rok, za tu dobu nás vytáhnul na první strany Googlu i Seznamu a nyní se pereme o první pozice s giganty jako je Alza nebo Mall. Organická návštěvnost nám stoupla o stovky procent. Komunikace je vždy velmi příjemná a přátelská. Přesně takto mají vypadat spolupráce!

Jan Plaček

CEO Tvrzenaskla
www.tvrzenaskla.cz ~ janplacek@centrum.cz ~ 736 674 987
S Broňkem spolupracujeme již mnoho let a vždy jsme byli spokojeni jak s přístupem a jednáním, tak s prací kterou pro nás dělají. Pomohl nám s umístěním našich produktů do prvních pozic a tím nám zvýšili počet návštěvníků, potažmo objednávek. Spolupráci mohu jen doporučit.

Bohumil Veselý

správce e-shopu EMERX team s.r.o.
www.emerx.cz ~ emerxcz@gmail.com ~ 608 731 174
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS