Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Cristian del Risco

Cristian del Risco

ilustrátor a fotograf

Cristian del Risco

Mou vášní je ilustrace, hlavně ta módní. Rád tvořím obaly knih, kresby, které ocení dospělí a udělají radost dětem. Stejný význam pro mě ale mají i fotografie – zejména ty ateliérové a portrétní. Moje tvorba je autentická, osobní, kombinuje různé styly a kulturní vlivy.

Začínal jsem jako malíř a několik let se věnoval webovému designu. Umění jsem studoval na New World School of the Arts v Miami. V Americe pak proběhly i mé první výstavy, mj. v galerii současného umění South Florida Art Centre. Mou práci dnes najdete v soukromých sbírkách v Česku, ale také v USA, Austrálii nebo v Mongolsku.

Spolupracoval jsem a tvořil např. pro Univision.com, Alcione Music, Nakladatelství Hejkal, Nakladatelství Helma, Glorii Musaealis, Ambassador skateboards a mnoho dalších.

Portfolio:

Siena | ilustraceJana | portrétní fotografie, portrétMaruš | portrétní fotografie, portrétMallorca | umělecká fotografiePraha | městská fotografie
Zobrazit všech 28 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Cristian del Risco
Husinecká 793/23
Praha 3
130 00
Mobil:734 720 993
Email:cris.delrisco@gmail.com
Web:www.cristophoto.cz
Účet:270900009 / 0300 (ČSOB)
:71681728

Doporučení z první ruky

Je to už dlouhá řada let, kdy jsem se poprvé setkala s Cristianem. Zaujal mě jako originální člověk i umělec. Během dalších roků jsem se přišla několikrát podívat na jeho výstavu, např. v Mánesu. Rovněž vlastním jednu Cristianovu malbu. Já osobě jsem byla vždycky unešená hlavně z Cristianových kreseb. Jeho linie je nesmírně pružná a přitom pevná a naprosto výstižná. Cristian je mistr kresby! Co se týká barev, obdivuji jeho dokonalé kombinace a odvahu. A fotografie, to je téma na další knihu. Například portréty, s nimiž se ocitáme v osobitém Cristianově světě, jinde člověk nenajde.
Mgr. Martina Ďurďovičová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS