Doporučení z první ruky

Bc. Ctibor Venus — specialista na systém pro tvorbu e-shopů PrestaShop a webů WordPress


Zobrazuji všech 6 doporučení

Dobře víme, že není pravidlem, aby webový profík prokazoval tolik empatie a ochoty, s jakou jsme se setkali při výstavbě našeho nového webu s panem Venusem. Po celý proces tvorby nás provázela profesionalita, vstřícnost, ochota - tzn. pohoda a radost. Výsledkem naší spolupráce je perfektní, rychle a pečlivě vytvořený web za dobrou cenu, který nás posouvá správným směrem.

Zdenka Martella
MZ Partner

Ctibor splnil náročný úkol přenést krásu arboreta do webového prostoru. Navíc vytvořil velmi přátelskou administraci stránek, kde si můžu přidávat rostliny do e-shopu, nebo přidávat fotky.

Radim Slabý
Arboretum Makču Pikču

Pana Venuse jsme poznali jako velmi cenného a kompetentního partnera. V krátké době naprogramoval nový internetový obchod pro naše potřeby a uvedl jej do provozu. Produkty ze starého shopu byly převedeny rychle a se správnými údaji. Jsme velmi spokojeni s výsledky a jeho práci můžeme bez váhání doporučit.

Daniel Brunner
Outletqualiposten.ch AG – outletqualiposten.ch

Se Ctiborem jsme byli spokojeni v průběhu tvorby našich webových stránek. Již na první schůzce nám ukázal jak budou stránky přibližně vypadat. V dalším průběhu práce věnoval velikou péči výslednému efektu a řešení našich požadavků. Doporučuji pro skvělý poměr ceny a výkonu.

Vojtěch Sousedík
provozovatel umělěckého kovářství
www.sousedik.cz

Ctibor mi pomohl s problémy, které jsem měla se starým e-shopem, který byl zavirovaný, starý a neaktualizovaný. Při jednání o novém e-shopu jsem si mohla vybrat mezi různými možnostmi vzhledu, takže již od začátku jsem věděla do čeho půjdu. Oceňuji mimo kvality práce i spolehlivost a velice se těším na další spolupráci.

Klaudie Urbanová
ředitelka umělecké školy

Spolupráce splnila má očekávání. Pro naši stáj v Řídeči jsem chtěl, aby design stránek odpovídal stylu koňského prostředí. Myslím, že se to velmi povedlo. Oceňuji především profesionální přístup, který byl doprovázen trpělivým zohledňováním mých požadavků. Kdykoliv jsem něco potřeboval, Ctibor mi vždy rychle a velmi ochotně poradil a pomohl.

Vladimír Lorenc
majitel stáje
www.koneridec.cz