Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Dagmar Matějková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Dagmar Matějková — interim a virtuální HR ředitelka a poradkyně pro lidské zdroje (HR)

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Dagmar Matějková:
S Dagmar jsem pracovala na rozličných mezinárodních projektech, např. v oblasti odměňování, konkrétně nastavování mzdových úrovní pro Řecko, Kypr, Rakousko a další země. Výběru a implementaci HR Systému pro všech 15 zemí, včetně Vietnamu, na projektech v rámci náboru nebo tzv. Background checkingu, přípravy adaptačního programu pro nováčky, rozvoje a vzdělávání zaměstnanců apod. Dagmar mohu vřele doporučit těm společnostem, které hledají někoho pragmatického, kdo zná oblast HR od A po Z. Dagmar pracuje systematicky, umí věci vysvětlit, proč se mají dělat a jak, na základě faktů a odborných znalostí. Dagmar ráda doporučím nejen pro odbornou erudici, ale také z pohledu lidského.

Ing. Martina Holíková

HR Specialista, APS Management Services s.r.o.
Dagmar je profesionálkou v oboru s rozsáhlou zkušeností ve všech klíčových oblastech HR (reward, vzdělávání, culture building). S Dagmarou jsem pracoval několik let a můžu její zkušenosti a svědomitý přístup k profesi směle doporučit!

Jan Mačejovský

HR profesionál, FMVG
http://www.linkedin.com/in/macejovsky ~ jan.macejovsky@seznam.cz ~ 602 379 568
Dagmar je schopna řídit složitost velkých korporací a zároveň kreativně rozvíjet nové způsoby podpory podnikání z pohledu lidských zdrojů. Je nadšená, výkonná, dobře organizovaná, během naší spolupráce na HR projektech deklarovala svoje komunikační schopnosti a flexibilitu při přemýšlení o možných řešeních. Oceňuji její drive, byznysové myšlení, otevřenou mysl, schopnost motivovat svoje lidi. Taky je milá a přátelská a rozhodně stojí za pozitivní doporučení!

Ing. Andrea Němcová

Senior Partner HR Spectrum s.r.o.,
www.hrspectrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS