Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dana Demeterová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Dana Demeterová — audio produkční, specialistka na namlouvání audioknih, voiceoverů a reklam, hlasová konzultantka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Dana Demeterová:
S Danou jsme spolupracovali na přípravě několika produktových videí pro startupy, které prošly našimi školeními. Je to naprostá profesionálka s úžasným hlasem, se kterou je jednoduché se domluvit a která dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky. Určitě ji mohu doporučit komukoliv, kdo hledá voice-over v perfektní kvalitě.

Kristýna Zapletalová

Coaching for Leaders & Entrepreneurs
kristyna.co
S Danou mám osobní zkušenost již několik let. Znám ji především jako zprávařku z Oldies rádia v Praze, dále z jejího audio-deníku DIARDANYD.CZ a v neposlední řadě z převyprávění dětské knížky (soukromá zakázka). Její obrovskou výhodou není pouze a bezesporu její hlavní dar – hlas, ale i píle, chuť na sobě pracovat a měnit projev na základě předlohy. Kdekoli ji uslyšíte, vždycky ji poznáte. Neodborně bych její hlas nazvala balzámem na duši; odborně za ni mluví její několikaletá praxe. Je to člověk, se kterým se dá na všem domluvit, kritiku přijímá s pokorou. Rozhodně doporučují si ji poslechnout!

Karolina Dundar Huječková

jednatelka fynewater s.r.o.
karolinahujeckova@gmail.com
Dobrá komunikace a včasné dodání. Objednávka byla na hlas postav v počítačové hře.

Martin Svobda

Angpeople.cz
www.angpeople.cz ~ martin.svoboda@angpeople.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS