Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Daniel David > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Daniel David — fotograf a grafik

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Daniel David:
Dobrá spolupráce, na čem jsme se domluvili, to platilo. Určitě doporučuji.

Jan Šlapal

Je radostí spolupracovat s lidmi, kteří jsou flexibilní, nápadití, spolehliví a ochotní. Skvělá domluva, skvělá práce a ještě skvělejší výkon :) Děkuji za náš tým a podnik v Praze – Amazonia café, Step In.

Kateřina Šlajerová

S Danielem jsme spolupracovali na několika zakázkách. Vždy jsme byli maximálně spokojeni, a to jak s jeho prací fotografickou, tak s jeho pomocí v roli instruktora. A stejně tak byl nadmíru spokojen náš klient, a to je ve finále to nejdůležitější.

Michal Hrubý

S panem inženýrem Davidem jsme spolupracovali na několika projektech (AkustikFest, dětské tábory) a vždy jsme byli maximálně spokojeni jak s kvalitou odvedené práce, tak s jeho profesionálním a lidským přístupem. Vřele doporučujeme všem.

Richard Baksevanidis

Oslovila jsem Daniela ohledně grafického návrhu loga pro svoji praxi kraniosakrální biodynamiky. Děkuji za příjemnou a vřelou spolupráci, která byla velmi pružná. Zakázku jsem po odsouhlasení v pořádku obdržela do druhého dne. S finální verzí jsem byla nad míru spokojená. Dále děkuji Danielovi za jednoduché a čisté zpracování loga, jemnou barevnou úpravu, ochotnou komunikaci během tvorby a v neposlední řadě za porozumění mému záměru, což oceňuji nejvíce!

Kateřina Velcová

Po shlédnutí svatebních fotografií od Daniela musíme smeknout. Nejenže jsou moc pěkné, ale také je vidět, že jsou od srdce. Za nás určitě doporučujeme.

Jan Král

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS