Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Dimitrov > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Dimitrov — webový vývojář a konzultant

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Daniel Dimitrov:
S Danielem jsem pracoval na složité webové aplikaci vrcholné technologie. Daniel je zodpovědný, sebevědomý a rychlý vývojář. Bavím mě s ním spolupracovat, protože jsme spolu nikdy neměli žádné problémy v komunikaci ani při tvorbě kódu. Pokud víte, co chcete, Daniel vám to zrealizuje. Doporučuji! (Překlad)

Yury Yantsevich

Founder of efficio.cz && lead developer in iron.io
efficio.cz ~ featalion@gmail.com
V době, kdy jsme oslovili Dana, jsme přebírali cizí webovou aplikaci a sháněli jsme programátora, který by ji dále rozvíjel. Dan nám před zahájením vývoje doporučil provést analýzu, díky které jsme si uvědomili, že převzaté řešení neodpovídá dobře našim požadavkům, je zastaralé a mohlo by nás až příliš brzdit a omezovat. Pustili jsme se proto do vývoje vlastní aplikace na míru. Dan pro nás připravil návrh a prototyp aplikace, který jsme pravidelně týden za týdnem rozvíjeli až do podoby, která přesně odpovídala našim potřebám. V průběhu spolupráce Dan ukázal, že je klientsky orientovaný a jeho komunikační i organizační schopnosti jsou na vysoké úrovni. Dokázal promýšlet své kroky při vývoji aplikace v kontextu celého našeho businessu a nebyl omezen jen orientací na dílčí výsledek své práce. Řešil programátorské úkoly naprosto samostatně a nezatahoval nás do odborných problémů. Díky svým znalostem a přístupu zvýšil hodnotu našeho projektu a spolupráce s ním se zpětně jeví jako dobrá volba.

Martin Jahoda

zakladatel projektu SportAnalytik
www.sportanalytik.cz ~ martin@sportanalytik.cz
Robert Vlach
S Danem jsem měl řadu příležitostí diskutovat o vývoji webových aplikací a mohu potvrdit, že této problematice skutečně rozumí. Vyniká také analytickým myšlením potřebným pro řešení pokročilých problémů a velice vstřícným a vlídným osobním přístupem.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Jan Kvasnička
Daniel má mnohaleté zkušenosti s provozováním eshopu a vždy si s ním velice rád na toto téma povídám, jelikož pokaždé zjistím něco nového. Pokud potřebujete pomoci s provozem eshopu, jeho tvorbou nebo vychytáním jeho provozu, určitě jej doporučuji. Především reálná zkušenost s budováním stálých spokojených zákazníků a celkově budování brandu je k nezaplacení.

Ing. Jan Kvasnička

konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény
Pavel Minář
S Danem jsem se seznámil úplně náhodou – potkali jsme se na školení o podnikání na volné noze. Tenkrát jsem vůbec netušil, že se v budoucnu rozhodneme rozjet vlastní projekt – on v roli programátora, Robert Vlach coby architekt a propagátor a já jako obchodník a školitel. Z naší spolupráce mám dva hlavní postřehy: 1) Dan je ve svém oboru fakt machr s neskutečnými zkušenostmi. 2) Dan má neskutečnou trpělivost – dokáže vysvětlit věci ze svého programátorského světa laikovi, velmi korektně argumentuje a dokáže se vžít do role uživatele a podívat se na projekt z druhé strany. S Danem je radost spolupracovat.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
S Danem jsem prozatím spolupracoval jen na bázi konzultací. Díky jeho vědomostem a pohledu na věc můžeme naše projekty posouvat stále dále. Vždy si rád vyslechnu jeho názory a postřehy.

Přemysl Koudela

Kreativci sobě
Daniel je inteligentní mladý muž, na němž je za tři roky vzájemné spolupráce vidět hmatatelný profesionální posun. Je nadmíru pracovitý a do svých výtvorů vdechuje prvky originality. Jeho silnou stránkou je spolehlivost a touha dělat věci správně. Je fascinován moderními technologiemi a rád využívá dostupné novinky v praxi. Spolupráce s ním nás bavila a vzájemně obohatila.

Michaela Hrázská

DoMish SPORT
www.domishsport.cz ~ mhrazska@domishsport.cz
Jakub Brada, DiS.
Společný projekt s Danem hodnotím jako jednu z nejprofesionálnějších spoluprací vůbec a její začátek byl zaručeně zlomovým okamžikem projektu. Získal jsem nejen spolehlivého partnera s přesahem, věcným přístupem a objektivním pohledem na věc, ale také vzor opravdového profesionála, který rozumí svému řemeslu.

Jakub Brada, DiS.

konzultant a specialista na optimalizaci procesů ve firmách
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS