Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 38 doporučení

Ing. Jan Křivonožka

Požádal jsem Daniela o kompletní migraci mých dat a mailů na GSuite, čehož se chopil s neuvěřitelnou rychlostí (což mi v danou chvíli výrazně pomohlo) a ihned se věci začaly hýbat. Následně odvedl technicky i odborně perfektní práci a já jsem ušetřil mnoho hodin amatérského lámání hlavy u PC. Daniela mohu určitě doporučit. Jako GSuite partner je perfektní!

Ing. Jan Křivonožka
kamnář se zaměřením na akumulační stavby

Ze školení G Suite s Danem Thaiszem jsem byla nadšená. Dan má příjemné vystupování, naplno se nám věnoval, prošel podrobně jednotlivé aplikace a hned na místě pomohl s nastavením našich vlastních přístrojů. Kromě semináře jsme měli možnost využít ještě konferenčního hovoru a individuální lekce. Školení mi umožnilo daleko lépe využívat potenciál G Suite. Dan svou práci dělá s nadšením a profesionálně. Doporučuji ho svým známým.

Markéta Nováková
bioložka
novakova.marke@gmail.com

Dan má opravdu velkou schopnost vcítit se do role IT neznalého člověka a pomoci mu takovým způsobem, aby vše pochopil, ale především to uměl použít v praxi. Mohu doporučit všem, kteří uvítají individuální přístup!

Veronika Malá
Image maker
www.veronikamala.cz info@veronikamala.cz

Na kurzu G Suite od Dana jsem si vyřešil platformu spolupráce na internetu. Dan se velice orientuje a dokáže prakticky porovnat více technologických řešení. Jeho školení je inspirativní a doporučení k nastavování aplikací Google ušetří hodiny samostudia. Jsem také spokojený s jeho zpětnou vazbou ke školeným. Proto měl kurz stále pozitivní tvůrčí náboj. Vřele doporučuji. Prostředí učebny brněnského Hubu také nemá chybu.

Jan Vymětal
poradce pro osobní komunikaci
javyme@gmail.com 777 422 456

Byla jsem na školení „Jak na G Suite“ p. Thaisze a mohu říci, že školení bylo velice přínosné. Atmosféra na kurzu byla příjemná, čas utíkal velice rychle. Otázky nám byly zodpovězeny všechny. Už se těším na pokračování.

Martina Králíková
asistentka
kralikova242@gmail.com 774 740 584

Dan Thaisz je profesionál – radí tak, aby to zákazník pochopil, vždy hledá nejlepší řešení z pohledu klienta a velmi dbá na zabezpečení dat i zařízení. Mám zkušenost s perfektním servisem starších zařízení a při pořizování nových mi dokázal vybrat takové (notebook, monitory, telefon), abych je efektivně využila při práci i v soukromí. Také ho můžu doporučit jako školitele G Suite (dříve Google Apps) jak pro soukromé, tak i firemní prostředí – jeho semináře jsou srozumitelné, poučné a velmi příjemné.

Gabriela Hašková
účetní
gabriela@haska.cz

Na Dana jsem se dostal přes doporučení a upřímně řečeno jsem byl ze začátku celkem skeptický. Naše první dohoda dopadla tak, že jsme se dohodli na tom, že jsme se nedohodli a měl jsem pocit, že tím se náš vztah s Danem ukončí – a bylo to právě naopak. Dan přijal to, že jsem teď jeho služby odmítl, porozuměl proč jsem se tak rozhodl (raději si v datech udělat pořádek než je přenášet) a místo toho, aby byl naštvaný, že hlavní zakázka nedopadla, se přesto o mě začal jako o klienta starat a poskytovat mi svůj nadstandardní servis. Tím si mě získal. Zároveň velmi oceňuji jeho flexibilitu a proklientský přístup, než když dostatečně dopíšu na messanageru svůj problém, tak problém již neexistuje. Pokud se rozhodujete zda-li ANO či NE, rozhodujete se až potom co Dana poznáte lépe.

Martin Luňák
Sales mentor
www.martinlunak.cz ja@martinlunak.cz 775 517 070

Seminář s Danielem splnil má očekávání. Přestože jsem několikaletý uživatel Gmailu, jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací. Dostala jsem materiál k přemýšlení a návody, jak si můžu svou práci zjednodušit a zefektivnit. Přestože technikálie moc dobře nechápu, informace jsem dostala „naservírovány“ velmi srozumitelně. Těším se na pokračování semináře a další dávku užitečných informací.

Renata Pekařová
lektorka šití a online podnikatelka
onlineskolasiti.cz

Pan Daniel Thaisz je profesionálem ve svém oboru. Před začátkem spolupráce jsem byl sice vyděšen představou dalších nákladů do mé firmy, nyní jsem ale zjistil, že spolupráce s ním velmi pomohla nejen firmě, ale i mně osobně. Největší panika byl přechod na Google Apps, kde jsem sice stále zelenáč, ale již mě jeho metoda donutila umět s „gúglem“ to, co jsem znal dříve s běžnými programy – takže za rok jsem byl nucen :) se naučit to, co jsem jinde chytal za celý svůj profesní život. A z jeho faktur, z kterých jsem měl zmíněnou obavu, vycítím, že tam asi není započítaný všechen jeho čas.

Vladimír Paneš
majitel Day Spa Studio a Day Spa Shop
www.day-spa-shop.cz panes@day-spa.cz 777 043 785

Ať už chceme nebo ne, potřebujeme, aby technika fungovala a naše práce byla více a více efektivní. Úplnou náhodou jsem měla tu čest se potkat s Danem a musím říct, že jsem naprosto spokojena – pomohl mi zefektivnit moji práci, dal mi dokupy můj opravdově rychlý počítač, naučil mne používat správně email (a to jsem si myslela, že to umím), dokumenty na Google, ukázal mi vychytávky v kalendáři (kde by člověk neřekl, že to ještě jde), no a to hlavní, že pokud člověk potřebuje, dokáže poradit a pomoci, což je pro mne velice důležité. Věřím, že naše spolupráce nekončí. Díky moc, Dane, jen tak dál.

Lucie Kafková