Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz > Doporučení

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Daniel Thaisz:
Ing. Jan Křivonožka
Požádal jsem Daniela o kompletní migraci mých dat a mailů na GSuite, čehož se chopil s neuvěřitelnou rychlostí (což mi v danou chvíli výrazně pomohlo) a ihned se věci začaly hýbat. Následně odvedl technicky i odborně perfektní práci a já jsem ušetřil mnoho hodin amatérského lámání hlavy u PC. Daniela mohu určitě doporučit. Jako GSuite partner je perfektní!

Ing. Jan Křivonožka

kamnář se zaměřením na akumulační stavby
Ze školení G Suite s Danem Thaiszem jsem byla nadšená. Dan má příjemné vystupování, naplno se nám věnoval, prošel podrobně jednotlivé aplikace a hned na místě pomohl s nastavením našich vlastních přístrojů. Kromě semináře jsme měli možnost využít ještě konferenčního hovoru a individuální lekce. Školení mi umožnilo daleko lépe využívat potenciál G Suite. Dan svou práci dělá s nadšením a profesionálně. Doporučuji ho svým známým.

Markéta Nováková

bioložka
novakova.marke@gmail.com
Dan má opravdu velkou schopnost vcítit se do role IT neznalého člověka a pomoci mu takovým způsobem, aby vše pochopil, ale především to uměl použít v praxi. Mohu doporučit všem, kteří uvítají individuální přístup!

Veronika Malá

Image maker
www.veronikamala.cz ~ info@veronikamala.cz
Dan Thaisz je profesionál – radí tak, aby to zákazník pochopil, vždy hledá nejlepší řešení z pohledu klienta a velmi dbá na zabezpečení dat i zařízení. Mám zkušenost s perfektním servisem starších zařízení a při pořizování nových mi dokázal vybrat takové (notebook, monitory, telefon), abych je efektivně využila při práci i v soukromí. Také ho můžu doporučit jako školitele G Suite (dříve Google Apps) jak pro soukromé, tak i firemní prostředí – jeho semináře jsou srozumitelné, poučné a velmi příjemné.

Gabriela Hašková

účetní
gabriela@haska.cz
Na Dana jsem se dostal přes doporučení a upřímně řečeno jsem byl ze začátku celkem skeptický. Naše první dohoda dopadla tak, že jsme se dohodli na tom, že jsme se nedohodli a měl jsem pocit, že tím se náš vztah s Danem ukončí – a bylo to právě naopak. Dan přijal to, že jsem teď jeho služby odmítl, porozuměl proč jsem se tak rozhodl (raději si v datech udělat pořádek než je přenášet) a místo toho, aby byl naštvaný, že hlavní zakázka nedopadla, se přesto o mě začal jako o klienta starat a poskytovat mi svůj nadstandardní servis. Tím si mě získal. Zároveň velmi oceňuji jeho flexibilitu a proklientský přístup, než když dostatečně dopíšu na messanageru svůj problém, tak problém již neexistuje. Pokud se rozhodujete zda-li ANO či NE, rozhodujete se až potom co Dana poznáte lépe.

Martin Luňák

Sales mentor
www.martinlunak.cz ~ ja@martinlunak.cz ~ 775 517 070
Pan Daniel Thaisz je profesionálem ve svém oboru. Před začátkem spolupráce jsem byl sice vyděšen představou dalších nákladů do mé firmy, nyní jsem ale zjistil, že spolupráce s ním velmi pomohla nejen firmě, ale i mně osobně. Největší panika byl přechod na Google Apps, kde jsem sice stále zelenáč, ale již mě jeho metoda donutila umět s „gúglem“ to, co jsem znal dříve s běžnými programy – takže za rok jsem byl nucen :) se naučit to, co jsem jinde chytal za celý svůj profesní život. A z jeho faktur, z kterých jsem měl zmíněnou obavu, vycítím, že tam asi není započítaný všechen jeho čas.

Vladimír Paneš

majitel Day Spa Studio a Day Spa Shop
www.day-spa-shop.cz ~ panes@day-spa.cz ~ 777 043 785
Ať už chceme nebo ne, potřebujeme, aby technika fungovala a naše práce byla více a více efektivní. Úplnou náhodou jsem měla tu čest se potkat s Danem a musím říct, že jsem naprosto spokojena – pomohl mi zefektivnit moji práci, dal mi dokupy můj opravdově rychlý počítač, naučil mne používat správně email (a to jsem si myslela, že to umím), dokumenty na Google, ukázal mi vychytávky v kalendáři (kde by člověk neřekl, že to ještě jde), no a to hlavní, že pokud člověk potřebuje, dokáže poradit a pomoci, což je pro mne velice důležité. Věřím, že naše spolupráce nekončí. Díky moc, Dane, jen tak dál.

Lucie Kafková

Pan Thaisz mi hodně pomohl, jsem velmi spokojen. Používám systém Google G Suite jako soukromá osoba a je výborné, že disk komunikuje s mými dokumenty a mám tam obrovský prostor. Zkoušel jsem disk i na ostrově Guadeloupe, vše fungovalo bezvadně, mohl jsem psát do dokumentu, který jsem rozepsal doma.

Doc. Mgr. Peter Stoličný, ArtD.

VŠ pedagog, spisovatel, dramaturg
www.stolicny.eu ~ stolicny@peterstolicny.cz ~ 777 194545
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Thaiszovi za služby, které pro mě se 100% spolehlivostí vykonává. Před několika lety „na míru" sestavil, dodal a nainstaloval PC pro projekční činnost včetně všech doplňujících komponent. Od té doby poskytuje pro tato zařízení dálkovou správu přes internet a tak odstraňuje všechny počítačové neduhy obratem. Proto bych ráda také dalším potencionálním zákazníkům doporučovala jeho služby využít, ušetříte si spoustu času a zbytečných nerváků!

Ing. Blanka Bartošová

bartosova.b@gmail.com ~ 605 535 210
Chtěla bych panu Thaiszovi velmi poděkovat za jeho ochotu a vynikající práci. Snažila jsem se najít na webu způsob, jak propojit iPad s routerem a počítačem, ale vzdala jsem to a nechala to odborníkovi. Byla jsem velmi spokojena nejen s jeho prací, ale i s radami spojenými s užíváním nového přístroje i těch „starých". Kdo má podobné problémy a nechce strávit víkend hledáním pomoci na internetu, nechť se na něj obrátí, nebude zklamán.

Mgr. Hedvika Šlápotová

h.slapotova@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS