Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite

Zobrazuji č. 2126 z celkem 26 doporučení prezentace Daniel Thaisz:
Dan mě dokázal vyčistit zahlcený počítač prostřednictvím vzdálené pomoci, do té doby jsem vůbec netušila, že je něco takového možné. Naprostá spokojenost, vše na jedničku.

Petra Kučerová

www.matkakorektorka.cz
Pan Thaisz mi vybíral nový laptop a počítač mi i spravuje. Počítač využívám více než 8 hodin denně a doporučený model velmi přesně odpovídá mým potřebám, jsem s ním nadmíru spokojená. Stejně tak jsem spokojená s cenou služeb pana Thaisze, která je podle mě pro klienta přátelská.

Kateřina Marková

S panem Thaiszem spolupracujeme již řadu let a je to skvělá spolupráce. Je šikovný a ochotný, všem doporučujeme.

Jitka Spiesová

prodejna učebnic Vachova 8, Brno
www.ucebnice.com ~ ucebnice.com@post.cz
Služby Dana Thaisze jsou vysoce profesionální. Jsme velice spokojení s kvalitou poskytovaných služeb. Je trpělivý, snaží se přizpůsobit se potřebám klienta a najít pro něho to optimální řešení. Vřele jeho služby doporučuji.

Milana Brückner

Jsem Danielův klient od počátku roku 2015 (internetové připojení, Wi-Fi, IP kamery, HW, SW). Po četných zkušenostech mohu vyzdvihnout především jeho erudici, vstřícnost a ochotu, jakož i časovou flexibilitu.

Jaroslav Zobač

U pana Thaisze jsem byla na školení Google Suite. Školení bylo profesionální, atmosféra velmi příjemná. Odnesla jsem si spoustu užitečných informací, takže za mě velká spokojenost.

Anna Potůčková

anna.potuckova@luzanky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS