Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite

Zobrazuji č. 2130 z celkem 36 doporučení prezentace Daniel Thaisz:
Dan mě dokázal vyčistit zahlcený počítač prostřednictvím vzdálené pomoci, do té doby jsem vůbec netušila, že je něco takového možné. Naprostá spokojenost, vše na jedničku.

Petra Kučerová

www.matkakorektorka.cz
Pan Thaisz mi vybíral nový laptop a počítač mi i spravuje. Počítač využívám více než 8 hodin denně a doporučený model velmi přesně odpovídá mým potřebám, jsem s ním nadmíru spokojená. Stejně tak jsem spokojená s cenou služeb pana Thaisze, která je podle mě pro klienta přátelská.

Kateřina Marková

S panem Thaiszem spolupracujeme již řadu let a je to skvělá spolupráce. Je šikovný a ochotný, všem doporučujeme.

Jitka Spiesová

prodejna učebnic Vachova 8, Brno
www.ucebnice.com ~ ucebnice.com@post.cz
Služby Dana Thaisze jsou vysoce profesionální. Jsme velice spokojení s kvalitou poskytovaných služeb. Je trpělivý, snaží se přizpůsobit se potřebám klienta a najít pro něho to optimální řešení. Vřele jeho služby doporučuji.

Milana Brückner

Jsem Danielův klient od počátku roku 2015 (internetové připojení, Wi-Fi, IP kamery, HW, SW). Po četných zkušenostech mohu vyzdvihnout především jeho erudici, vstřícnost a ochotu, jakož i časovou flexibilitu.

Jaroslav Zobač

U pana Thaisze jsem byla na školení Google Suite. Školení bylo profesionální, atmosféra velmi příjemná. Odnesla jsem si spoustu užitečných informací, takže za mě velká spokojenost.

Anna Potůčková

anna.potuckova@luzanky.cz
Má zkušenost s Danielem je výborná. Po podrobném vysvětlování na školení mi pomohl rozjet služby G Suite (e-mail pod vlastní doménou, webovou stránku, doménu samotnou apod.) a vše funguje tak, jak má :)

Jaroslav Vrba

Pro každého, kdo chce začít s G Suite nebo pouze lépe využívat Gmail, můžu jen doporučit školení u Dana Thaisze. Nejenže mne i další kolegy Dan zasvětil do základů práce s G Suite srozumitelně a poutavě, ale díky fajn tipům se mi některé procesy hodně zjednodušily. Už jen nemít neustále obrovskou složku nevyřízených mailů je psychická vzpruha!

Pavla Plašilová

advokát
plasilova@plasilova.net
S Danem je super spolupráce. Je flexibilní, vždy poradí a vše jde rychle. Nic není problém, vždy najde nějaké řešení. Za mě můžu vřele doporučit!!

Jakub Polouček

Doporučuji Dana Thaisze jakožto lektora s osobitým přístupem. Školení G Suite jsem absolvovala podruhé a vřele ho doporučuji všem, kdo si chtějí ulehčit práci. Danův přístup je vstřícný a respektující individualitu, v mém případě pomalejší tempo, nejsem jaksi technický typ. Taky se mi líbí možnost konzultace po školení, která se jistě časem bude taky hodit. Kdo máte zájem udělat změnu ve svém internetovém komunikačním systému, jděte k odborníkovi, kterým Dan jistě je.

Alexandra Lungová

info@alexandralungova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS