Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Thaisz > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite

Zobrazuji č. 3133 z celkem 33 doporučení prezentace Daniel Thaisz:
Dan je skvělý člověk s lidským přístupem a zábavným přednesem. Strávit u něj celodenní školení byla radost, navíc přínosná – nejenom ví, o čem mluví, ale také ví, jak informaci předat.

Michaela Vařeková

Dan je velice ochotný a laskavý i k totálním začátečníkům jako jsem já. Líbí se mi jeho otevřenost pro cokoliv, je vnímavý k potřebám ostatních a každou chvilku dělá přestávky, což je moc důležité pro koncentraci :)

Jarmila Žaliová

žena v domácnosti
jarkazalio@gmail.com ~ 776 182 756
Jako freelancer jsem se dlouho chystal dát dokupy svoji online kancelář. Po rešerši jsem věděl, že půjdu do G Suite a myslel jsem si, že vše zvládnu sám. To jsem ještě nevěděl, že i když dělám v onlinu každý den, nebude to zrovna med. Proto jsem začal řešit pomoc profesionála. Dan mi byl doporučený z více stran, proto jsem zvolil jeho hodinové služby a následně i školení. Jsem nadšený! Naprosto famózní informace, bombový přístup plný energie, vtipu a profesionality. Teď už mám vše nastavené jak jsem si představoval a spolupráce s Danem mi ušetřila a šetří nespočet hodin. Děkuji! :)

Tomáš Zahradník

UX/UI designér
tomas-zahradnik.cz ~ info@tomaszahradnik.com ~ 774 587 771
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS