Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite


Zobrazuji č. 31-38 z celkem 38 doporučení

Dan je skvělý člověk s lidským přístupem a zábavným přednesem. Strávit u něj celodenní školení byla radost, navíc přínosná – nejenom ví, o čem mluví, ale také ví, jak informaci předat.

Michaela Vařeková

Dan je velice ochotný a laskavý i k totálním začátečníkům jako jsem já. Líbí se mi jeho otevřenost pro cokoliv, je vnímavý k potřebám ostatních a každou chvilku dělá přestávky, což je moc důležité pro koncentraci :)

Jarmila Žaliová
žena v domácnosti
jarkazalio@gmail.com 776 182 756

Jako freelancer jsem se dlouho chystal dát dokupy svoji online kancelář. Po rešerši jsem věděl, že půjdu do G Suite a myslel jsem si, že vše zvládnu sám. To jsem ještě nevěděl, že i když dělám v onlinu každý den, nebude to zrovna med. Proto jsem začal řešit pomoc profesionála. Dan mi byl doporučený z více stran, proto jsem zvolil jeho hodinové služby a následně i školení. Jsem nadšený! Naprosto famózní informace, bombový přístup plný energie, vtipu a profesionality. Teď už mám vše nastavené jak jsem si představoval a spolupráce s Danem mi ušetřila a šetří nespočet hodin. Děkuji! :)

Tomáš Zahradník
UX/UI designér
tomas-zahradnik.cz info@tomaszahradnik.com 774 587 771

Workshop s Danem mi pomohl otevřít nové možnosti nástroje G Suite. Jeho osobní přístup během doby, kterou jsme spolu strávili, byl moc fajn. V podstatě jsem odcházel a okamžitě jsem vše zaváděl do každodenního života.

Tomáš Mikulica

Při veřejném workshopu Google Roadshow 2020 společně s Martinem Krčkem ukázali posluchačům základy použití G Suite. Prezentace byla velmi přesvědčivá, podaná srozumitelně bez zabíhání do zbytečných podrobností. Pokud budu mít někdy příležitost zúčastnit se akce s těmito lektory, rád ji využiji.

Miloš Veselý

Díky panu Thaiszovi jsme ve škole (ZŠ Tišnov, nám. 28. října) v době koronavirové karantény zvládli úspěšné a „bezbolestné“ převedení školní domény pod Google, abychom mohli efektivně využívat služeb G Suite v rámci výuky na dálku. Velmi oceňuji jeho nasazení a přístup, nedokážu si představit, jak bychom to bez něho zvládli a jak bychom se sami s tímto prostředím, které jsme si během chvilky velmi oblíbili, dokázali tak rychle sžít. Moc děkujeme.

Mgr. Barbora Kulhánková
www.tisnov-zs28.cz kulhankova@tisnov-zs28.cz 721 909 397
Luboš Moravec

Dan Thaisz mi bleskově pomohl se zablokovaným účtem Google Workspace. To, co pro mě byl neřešitelný úkol, Dan vyřídil, než jsem dopil kafe. Poradil i s dalším souvisejícím nastavením a zabezpečením účtu. Jsem rád, že mám k ruce spolehlivého, velmi ochotného a trpělivého Google experta.

Luboš Moravec
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Převod domény, emailů a vše s tím související - perfektní služba, vše bez problému, bez výpadků, velmi doporučujeme.

Mgr. Libuše Čáslavská
lékárna
www.medeabrno.eu lekarna@medeabrno.eu