Doporučení z první ruky

Daniel Thaisz — IT poradce a konzultant pro G Suite


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 38 doporučení

Pan Thaisz mi hodně pomohl, jsem velmi spokojen. Používám systém Google G Suite jako soukromá osoba a je výborné, že disk komunikuje s mými dokumenty a mám tam obrovský prostor. Zkoušel jsem disk i na ostrově Guadeloupe, vše fungovalo bezvadně, mohl jsem psát do dokumentu, který jsem rozepsal doma.

Doc. Mgr. Peter Stoličný, ArtD.
VŠ pedagog, spisovatel, dramaturg
www.stolicny.eu stolicny@peterstolicny.cz 777 194545

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Thaiszovi za služby, které pro mě se 100% spolehlivostí vykonává. Před několika lety „na míru" sestavil, dodal a nainstaloval PC pro projekční činnost včetně všech doplňujících komponent. Od té doby poskytuje pro tato zařízení dálkovou správu přes internet a tak odstraňuje všechny počítačové neduhy obratem. Proto bych ráda také dalším potencionálním zákazníkům doporučovala jeho služby využít, ušetříte si spoustu času a zbytečných nerváků!

Ing. Blanka Bartošová
bartosova.b@gmail.com 605 535 210

Pan Thaisz se nám stará o počítače, domácí síť a připojení k internetu již několik let k naší plné spokojenosti. Připojil nám do sítě i naši novou televizi, takže se na fotografie a videa z našich počítačů můžeme dívat s veškerým komfortem. Díky vzdálené pomoci přes internet máme jeho služby téměř kdykoli k dispozici. Pana Thaisze mohu jako spolehlivého profesionála vřele doporučit.

Miloš Pártl
mpartl@volny.cz 732 521 142

Chtěla bych panu Thaiszovi velmi poděkovat za jeho ochotu a vynikající práci. Snažila jsem se najít na webu způsob, jak propojit iPad s routerem a počítačem, ale vzdala jsem to a nechala to odborníkovi. Byla jsem velmi spokojena nejen s jeho prací, ale i s radami spojenými s užíváním nového přístroje i těch „starých". Kdo má podobné problémy a nechce strávit víkend hledáním pomoci na internetu, nechť se na něj obrátí, nebude zklamán.

Mgr. Hedvika Šlápotová
h.slapotova@gmail.com

Nedávno jsem se marně pokoušel vyřešit potíže se spuštěním programu na PC. Na doporučení jsem se obrátil na pana Thaisze. Pan Thaisz se ochotně ujal řešení problému a pomocí dálkové podpory bez ohledu na pozdní noční hodinu vše vyřešil k mé plné spokojenosti. Následující den jsem tak mohl počítač používat ke své práci. Na základě této zkušenosti mohu pana Thaisze doporučit jako experta na IT.

Ing. Bohumil Mrva
bohumil.m@volny.cz 604 186 470

Maximální spokojenost a perfektní přístup k zákazníkovi. Určitě využiji servis Daniela Thaisze i příště!

Roman Piňous
Vodafone CZ

Chtěl bych touto cestou poděkovat za pomoc v mé bezradné situaci s notebookem. Po úpravách šlape jako hodinky. Děkuji mnohokrát a mohu všem doporučit, vše proběhlo v dobré náladě a ještě jsem stačil pokecat, díky :)

Radim Krumpoch
radim.krumpoch@gmail.com 722 631 867

Servis PC na 150 % … a ještě výborný pokec! Z pohodlí domova sledujete to, co jinak nevidíte. Děkuji za vstřícnou a rychlou pomoc. Daniela doporučuji všem při jakémkoliv problému.

Petr Spálený
specialista na výcvik psů

Naprostá spokojenost, profi přístup a moc milý člověk. Vše perfektně vysvětleno. Doporučuji!

Veronika Jelínková

Nechala jsem si zrychlit počítač a nainstalovat tiskárnu na dálku. Perfektní práce, díky moc za pomoc!

Eva Koukalová
FERIDE - Salon pro psy a kočky
www.feride.cz evakoukal@seznam.cz 724 974 148