Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Višňák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Daniel Višňák — lektor online kurzu Eshoprestart.cz a konzultant pro provozovatele e-shopů

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Daniel Višňák:
Eshoprestart je praktický návod, jak dělat věci správně. Na začátku jsem si vybral verzi Eshoprestart PRO a investice do programu se mi vrátila už po první informaci, kterou jsem získal. Program mě utvrdil v tom, že je velmi důležitá práce s detailem produktu, stejně tak jako tvorba vlastních fotek a práce s videem na e-shopu. Program bych doporučil těm, co s e-shopem začínají, aby si dokázali představit, co práce na e-shopu obnáší a že může přinášet výsledky, když víte, jak to dělat. Určitě ho ocení i pokročilí e-shopaři, protože si v Eshoprestartu najdou věci, které si třeba neuvědomovali nebo o nich nevěděli a jsou pro správné fungování e-shopu klíčové. Ani já si je neuvědomoval, dokud jsem neviděl Eshoprestart.cz.

Ján Jakubík

majitel e-shopu Bezpopelniku.cz
www.bezpopelniku.cz
Eshoprestart mi dal návod, jak najít směr, kterým jsem se poté s naším e-shopem vydala. Dva, tři roky předtím jsme se „plácali“ v základních principech jako ostatní e-shopy – nízká cena, téměř žádná marže, neřešili jsme tak důkladně komunikaci se zákazníky. Nyní díky kurzu vím, co dělat, abychom se odlišili, a co máme dělat pro to, abychom předběhli konkurenci, a ty věci hlavně fungují. Je pro mě klíčové, že už nemusím sama dlouze vyhledávat důležité informace na internetu, díky Eshoprestartu mám vše pohromadě. V programu jsem dostala přesně ty informace, co jsem potřebovala. Eshoprestart je nezbytně nutný kurz pro ty, co s e-shopem začínají, stejně tak pro ty, kdo se se stávajícím e-shopem nemohou hnout a hledají informace, jak svůj e-shop rozhýbat. Program 100% doporučuji ostatním, protože je to ohromná úspora času, energie, peněz a je to velký přísun motivace a pozitivních impulzů.

Tereza Kabeláčová

majitelka e-shopu Ceskybazen.cz
www.ceskybazen.cz
Eshoprestart mi přinesl nový pohled na můj web. Ukázal mi, jak pracovat s různými programy, jak si vše upravit tak, aby to šlapalo. Dozvěděl jsem se, že spoustu věcí jsem dělal špatně a kvůli tomu jsem se propadal níž ve vyhledávačích. Chyby jsem opravil, e-shop se začal zobrazovat výše, návštěvnost nám stoupla o 15 % a stoupá dál. Byl to pro nás opravdový restart e-shopu, který jsme už nutně potřebovali a který nás konečně zvedá nahoru. Eshoprestart bych jednoznačně doporučil, protože řada lidí začne své e-shopové podnikání špatně. Program nabízí jiný pohled na věc, doslova to zrestartuje a nastartuje e-shop.

Radek Klepešta

majitel e-shopu Elektro-trutnov.cz
www.elektro-trutnov.cz
V programu Eshoprestart je vše, co jsem chtěl vědět. Peněz investovaných do programu rozhodně nelituji. Dříve jsem proinvestoval už opravdu hodně za různé informační kurzy, ale všechny do jednoho to byly jen „teorie“, které mi nepřinesly prakticky nic. Eshoprestart je naprostý opak. Přinesl mi řadu informací, které jsem do e-shopu zapracoval, a to nejdůležitější je, že vážně fungují a přináší výsledky. Po Eshoprestartu jsme zavedli například vyšší cenu dopravného a zvýšili jsme limit pro objednávku s dopravou zdarma. Peníze, které nám to přineslo, investujeme do rozvoje e-shopu. Měl jsem z toho trochu obavu, ale hodně rychle se mi potvrdilo, že to, co Dan říká, prostě funguje. Důležité je věci zkoušet a nebát se udělat změnu. V Eshoprestartu jsem prostě našel konkrétní informace, které přináší jasné výsledky. Program je navíc za super cenu. Za takovouhle částku nikde nezískáte takové informace, které Eshoprestart přináší. Eshoprestart bych doporučil všem, co to myslí se svým e-shopem vážně, chtějí svůj e-shop někam posunout, stejně tak jako těm, kteří nechtějí utrácet peníze za agentury a ze svého e-shopu chtějí dostat maximum za minimum investovaných peněz. Z Eshoprestartu budete nadšeni!

Tomáš Müller

majitel e-shopu Svetsoucastek.cz
www.svetsoucastek.cz
Eshoprestart.cz mi přinesl spoustu zajímavých informací, které můj e-shop, věřím, dovedou do líbivých hodnot, co se týká prodeje. Program je plný informací pro všechny, kteří se rozhodnout podnikat na internetu formou e-shopu, důležitá je poctivá práce a nabízet klientům tu nejvyšší úroveň.

Dominika Šmatláková

majitelka e-shopu Designprodeti.cz
www.designprodeti.cz
Eshoprestart.cz mi přinesl přesně to, co jsem od něj očekával. Informace byly podány globálně, jednoduše, poutavě a byly vysvětleny tak, že je pochopí i laik, jako jsem já. Program je skvělá pomůcka pro ty, kteří chtějí začít s e-shopem, nebo pro ty, kterým e-shop nefunguje podle jejich představ. Eshoprestart bych určitě doporučil, protože nahrazuje mnoho hodin učení se u knížek a hlavně to jsou informace, které přináší výsledky.

Jakub Černý

majitel e-shopu Tiskarena.cz
www.tiskarena.cz
EshopRestart je nepostradatelným nástrojem pro začínající e-shop, výborně motivujícím pro zavedený internetový obchod a oči otevírajícím pro e-shop, který zaspal. My fungujeme rok a kdybychom tohoto rádce měli od začátku, jsme za měsíc tam, kde jsme se svépomoci dostali za rok. Prokopáváním slepých uliček utratíte spoustu peněz a přijdete o mnoho času. Investice do placené verze tohoto programu se zaplatí „raz dva“. Dan mluví o mnoha konkrétních nápadech a vychytávkách, které jednu po druhé uvádíme do praxe.

Tomáš Skrýval

majitel e-shopu Behani.cz
www.behani.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS