Doporučení z první ruky

David Karban — certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 27 doporučení

Odpadl nám zejména strach z používání složitého světa AWS. Po jednodenní konzultaci jsme věděli, kde je začátek a kde konec, potvrdili jsme si některé naše domněnky a s klidným svědomím jsme mohli rozjet implementaci. Veškerý náš nový vývoj nyní směřujeme na AWS a neomezujeme se díky konzultaci jen na pronájem klasického serveru, ale vyhledáváme příležitosti ve specializovaných službách. To je pro nás největší hodnota AWS i celé konzultace. Investované peníze se nám už víc než 50× vrátily.

Jan Ševčík
CEO SNADNEE
www.snadnee.com

Přesouvali jsme svépomocí webovou aplikaci klienta na Amazon AWS, ale dospěli jsme do situace, kdy jsme se přes veškerou snahu nehnuli z místa. Tak jsem kontaktoval Davida a za dvě hodiny bylo hotovo. Amazon AWS se zdá být skvělé řešení, tak jsem rád, že jsme u nás našli člověka, který mu rozumí.

Ing. Jiří Hýsek
programátor webových aplikací v Ruby on Rails a multiplatformních mobilních aplikací
jirihysek.cz

Davida znám ze spolku vpsFree.cz a hlavně z jeho skvělých přednášek na linuxových konferencích jako jsou Linuxdays a Installfest. Když jsem hledal na komunitním fóru vpsFree někoho, kdo by mě nakopl v mých začátcích s AWS, ochotně mi vyšel vstříc. Přestože jeho konzultace byla zřejmě z altruismu poskytnuta zdarma, jednal jako velmi dobře zaplacený profesionál a kvalita poskytnuté služby tím nijak neutrpěla. Poskytl vyčerpávající a cenné informace, které mě dostaly rychle do světa cloudových služeb.

Matěj Koudelka
Linux admin
hxpro.cz matej@hxpro.cz 604 266 933

David nám pomohl proniknout do AWS technologie. Poradil nám, jak máme správně používat high availability LAMP. Budeme dále využívat jeho zkušeností v této oblasti.

Jan Zimmermann
NetRex s.r.o.
www.netrex.cz

David Karban nás rychle uvedl do problematiky AWS služeb a poskytl nám dobré tipy a odkazy do začátku našeho seznamování se s AWS. Jeho vhled do AWS ekosystému a praktické rady nám umožnily zaměřit se na kruciální komponenty bez nutnosti prohledávání slepých cest.

Michal Sankot
backend vývojář v Two Beards LLC
www.figurepos.com

Davida můžu určitě doporučit, velice rychle rozlouskl náš problém s AWS a navíc nám ještě poradil ohledně deployment procesu, takže rozhodně velká spokojenost.

Petr Menšík

David Karban mi vytrhl trn z paty a v rámci osobního setkání se mnou prošel stávající řešení na Amazon AWS, zkontroloval, jestli někde není úzké místo i na serveru samotném. Dále mi vysvětlil, jak by měla fungovat aplikace pro možnost jejího horizontálního škálování a dodnes z jeho doporučení čerpám. Také se ke mne neotočil zády, když jsem potřeboval po pár dnech od setkání další krátkou radu. Davida vřele doporučuji jak po odborné, tak i po lidské stránce.

Jakub Mareček
programátor PHP a administrátor serverů
kuba.delametodobre.cz kuba@delametodobre.cz

Když jsem se zasekl u nastavení sítí a load balancerů v rámci AWS infrastruktury, Davidovi rady mě posunuly dál a ušetřily dny pátrání po příčině problému. Díky tomu, že si na mě našel čas v krátkém termínu, jsem byl schopný spustit projekt včas.

Jan Konáš
apploud.cz
Pavel Minář

Davidových služeb jsem využil několikrát a vždy jsem byl více než spokojen. Např. naposledy mi David vytrhl trn z paty, když jsem u mého klienta narazil na nesrovnalosti v nastavení DNS. David vše „vyčistil“ a uvedl do pořádku. Na Davidovi, kromě profesionality a rychlosti, oceňuji také jeho „Tím se netrap, to je moje práce.“ Nezatěžuje mě technickými detaily, prostě problémy řeší.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Martin Perlík

David Karban poskytuje webhosting pro mé webové stránky www.perlikprojekce.cz. S jeho službami jsem velmi spokojen, při přechodu stránek na redakční systém prováděl obratem veškeré požadované úpravy. Spolehlivé a rychlé komunikace si velmi cením, proto mohu Davida Karbana jen doporučit.

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce rodinných domů a bytů