Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Karban — specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace David Karban:
Pavel Minář
Davidových služeb jsem využil několikrát a vždy jsem byl více než spokojen. Např. naposledy mi David vytrhl trn z paty, když jsem u mého klienta narazil na nesrovnalosti v nastavení DNS. David vše „vyčistil“ a uvedl do pořádku. Na Davidovi, kromě profesionality a rychlosti, oceňuji také jeho „Tím se netrap, to je moje práce.“ Nezatěžuje mě technickými detaily, prostě problémy řeší.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Ing. Martin Perlík
David Karban poskytuje webhosting pro mé webové stránky www.perlikprojekce.cz. S jeho službami jsem velmi spokojen, při přechodu stránek na redakční systém prováděl obratem veškeré požadované úpravy. Spolehlivé a rychlé komunikace si velmi cením, proto mohu Davida Karbana jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
Mgr. Ivo Kylián
Davida Karbana mohu doporučit jako skvělého profesionála se širokým rozhledem v oboru a velmi zodpovědným přístupem. Jeho služby jsou tedy téměř nedocenitelné.

Mgr. Ivo Kylián

SEO konzultant a specialista na online marketing
Radim Hasalík
David Karban se stará o můj virtuální server, na kterém běží nabídka služeb internetového marketingu ParMinut.cz a internetové stránky mých dalších klientů. Během naší spolupráce úspěšně vyřešil kritickou chybu, nastavení módu pro zrychlení internetových stránek a další úpravy. Na dotazy odpovídá rychle a srozumitelně. Navíc poskytne svá osobní doporučení, takže se mohu dostatečně dobře rozhodnout. Vážím si toho, že jsem technické záležitosti svěřil do jeho rukou a vřele jeho služby doporučuji.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
Přesouvali jsme svépomocí webovou aplikaci klienta na Amazon AWS, ale dospěli jsme do situace, kdy jsme se přes veškerou snahu nehnuli z místa. Tak jsem kontaktoval Davida a za dvě hodiny bylo hotovo. Amazon AWS se zdá být skvělé řešení, tak jsem rád, že jsme u nás našli člověka, který mu rozumí.

Ing. Jiří Hýsek

programátor webových aplikací v Ruby on Rails a multiplatformních mobilních aplikací
jirihysek.cz
S Davidem Karbanem a posléze se společnostní gzk.cz spolupracuji zhruba od roku 2007. Upřednostnil jsem tohoto dodavatele služeb (správce) z důvodu jeho pohotovosti při řešení problémových situací. Největší výhodou je stabilita jeho serverů a především to, že opravdu není nikdy nic nevyřešitelný problém. Pokud něco nejde přesně podle představ klienta, vážím si nalezení vždy optimální náhrady či ekvivalence. Ač to zní nepravděpodobně, za dobu využívání služeb jsem nenašel jediné negativum. Za dobře odvedenou práci panu Karbanovi tímto děkuji a těším se na další spolupráci.

Luděk Meduna

webdesignér, programátor, IT správce
shiusercz@gmail.com
David už více než rok administruje server BookFan.eu včetně migrace z cloudu na dedikovaný server. Všechny problémy řeší promptně a zodpovědně. Rozhodně doporučuji.

Michal Juhás

724 796 980
Pana Davida Karbana mohu osobně doporučit všem zájemcům o jím nabízené služby. Již několik let poskytuje zdarma hosting pro všechny webové aplikace sdružení Biokontakt o.s. Za toto sponzorství mu jménem našeho občanského sdružení velmi děkuji. Se všemi službami jsme naprosto spokojeni.

Mgr. Martin Just

předseda občanského sdružení Biokontakt o.s.
www.biokontakt.cz
Pan David Karban nám dlouhodobě poskytuje služby spojené s hostingem našich webových stránek, správou e-mailových klientů, aj. Všechny poskytované služby pracují spolehlivě a na naše nové požadavky reaguje David Karban velmi rychle a pružně. Práci pana Karbana můžeme plně doporučit.

Dalimil Toman

vedoucí kanceláře Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz ~ dalimil.toman@brontosaurus.cz
David Karban spravuje již takřka rok naše servery a jsme s jeho službami velmi spokojeni.

David Netolický

CZOL media interactive s.r.o.
www.cz-hosting.com ~ david@czol.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS