Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Karban — specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 25 doporučení prezentace David Karban:
S Davidem spolupracujeme cca půl roku a za tu dobu se konečně podařilo nastavit náš server tak, abychom mohli v klidu spát. Kdykoliv potřebujeme změnit nastavení, zareagovat na výpadek služby, případně cokoliv zkonzultovat, je nám David k dispozici. Velmi oceňuji jeho znalosti a především spolehlivost a komunikaci.

Tomáš Hejč

SuperKodér - manager, developer
www.superkoderi.cz ~ tomas.hejc@superkoderi.cz ~ 603 273 833
Pana Davida Karbana doporučuji jako velmi zkušeného a znalého odborníka se zodpovědným a pragmatickým přístupem k problémům a velkým rozhledem ve svém oboru. S panem Karbanem dlouhodobě spolupracujeme zejména na konzultacích ke správě serverů s vysokou dostupností k naší plné spokojenosti. Chtěl bych vyzdvihnout zejména to, že pan Karban se vždy snaží najít takové řešení, které je pro nás finančně schůdné, nadmíru splňuje náš požadavek a přitom je kvalitativně nejlepší.

Ing. Martin Bružina

technický provozovatel intenetových obchodů XEBIS
www.xebis.cz ~ mb@xebis.cz ~ 775 714 324
S panem Karbanem spolupracuji již několik let. Začalo to na projektu BookFan.eu, kde se nám staral o instalaci a správu serverů. Jeho služeb jsem poté začal využívat i u projektu Naučmese.cz. Zatím mi vždy byl schopen pomoci k plné spokojenosti. Ať už se jednalo o analýzu nastavení serveru, nastavení zálohování, instalací složitějších věcí nebo opravy a předcházení nenadálým výpadkům. Na panu Karbanovi oceňuji jeho rychlou reakci na urgentní problémy a iniciativní řešení problémů, které sám nevidím.

Josef Nevoral

spolumajitel portálu Naučmese.cz
www.naucmese.cz ~ josef.nevoral@gmail.com
S panem Karbanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Naše spolupráce začala víc jak před rokem a za tu dobu mi byl schopný pomoct a vyřešit spoustu – pro mě jinak neřešitelných – problémů. Jeho přehled a neustálé vzdělávání v oblasti správy serverů je neocenitelné. Pokud mě někdo požádá o kontakt na opravdu spolehlivého člověka, který je schopný se postarat o server od jeho návrhu, přes zprovoznění a následnou péči, okamžitě řeknu jen jedno jméno – David Karban!

Lukáš Kameník

www.smartandeasy.cz ~ info@smartandeasy.cz
S panem Karbanem spolupracujeme (k naší plné spokojenosti) přes rok na správě našeho dedikovaného serveru, na kterém běží weby zaměřené na lyžování. Jejich zátěž se v průběhu roku mění (čím víc sněhu, tím více návštěvníků) a v hlavní sezoně jsme se dříve dostávali do problémů se stabilitou. Pak Karban postupně nacházel slabá místa a běh našich webů při nejvyšší zátěži výrazně zlepšil. Pan Karban v uplynulém měsíci dokončil migraci našeho serveru na jeho servery, vše proběhlo hladce. Komunikace s panem Karbanem je rychlá, stejně tak jako řešení nenadálých situací.

Petr Havelka

provozovatel webů o lyžování
snow.cz
David Karban má perfektní znalosti v problematice serverových linux base systémech. Je vstřícný, profesionální a velmi flexibilní. Určitě spolu nespolupracujeme naposledy.

Vladimír Motlík

Pineal s.r.o.
Davida znám ze spolku vpsFree.cz a hlavně z jeho skvělých přednášek na linuxových konferencích jako jsou Linuxdays a Installfest. Když jsem hledal na komunitním fóru vpsFree někoho, kdo by mě nakopl v mých začátcích s AWS, ochotně mi vyšel vstříc. Přestože jeho konzultace byla zřejmě z altruismu poskytnuta zdarma, jednal jako velmi dobře zaplacený profesionál a kvalita poskytnuté služby tím nijak neutrpěla. Poskytl vyčerpávající a cenné informace, které mě dostaly rychle do světa cloudových služeb.

Matěj Koudelka

Linux admin
hxpro.cz ~ matej@hxpro.cz ~ 604 266 933
David nám pomohl proniknout do AWS technologie. Poradil nám, jak máme správně používat high availability LAMP. Budeme dále využívat jeho zkušeností v této oblasti.

Jan Zimmermann

NetRex s.r.o.
www.netrex.cz
Davida můžu určitě doporučit, velice rychle rozlouskl náš problém s AWS a navíc nám ještě poradil ohledně deployment procesu, takže rozhodně velká spokojenost.

Petr Menšík

David Karban nás rychle uvedl do problematiky AWS služeb a poskytl nám dobré tipy a odkazy do začátku našeho seznamování se s AWS. Jeho vhled do AWS ekosystému a praktické rady nám umožnily zaměřit se na kruciální komponenty bez nutnosti prohledávání slepých cest.

Michal Sankot

backend vývojář v Two Beards LLC
www.figurepos.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS