Doporučení z první ruky

David Karban — certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 27 doporučení

Mgr. Ivo Kylián

Davida Karbana mohu doporučit jako skvělého profesionála se širokým rozhledem v oboru a velmi zodpovědným přístupem. Jeho služby jsou tedy téměř nedocenitelné.

Mgr. Ivo Kylián
SEO konzultant a specialista na online marketing
Radim Hasalík

David Karban se stará o můj virtuální server, na kterém běží nabídka služeb internetového marketingu ParMinut.cz a internetové stránky mých dalších klientů. Během naší spolupráce úspěšně vyřešil kritickou chybu, nastavení módu pro zrychlení internetových stránek a další úpravy. Na dotazy odpovídá rychle a srozumitelně. Navíc poskytne svá osobní doporučení, takže se mohu dostatečně dobře rozhodnout. Vážím si toho, že jsem technické záležitosti svěřil do jeho rukou a vřele jeho služby doporučuji.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu

Pan David Karban nám dlouhodobě poskytuje služby spojené s hostingem našich webových stránek, správou e-mailových klientů, aj. Všechny poskytované služby pracují spolehlivě a na naše nové požadavky reaguje David Karban velmi rychle a pružně. Práci pana Karbana můžeme plně doporučit.

Dalimil Toman
vedoucí kanceláře Hnutí Brontosaurus
www.brontosaurus.cz dalimil.toman@brontosaurus.cz

S Davidem spolupracujeme cca půl roku a za tu dobu se konečně podařilo nastavit náš server tak, abychom mohli v klidu spát. Kdykoliv potřebujeme změnit nastavení, zareagovat na výpadek služby, případně cokoliv zkonzultovat, je nám David k dispozici. Velmi oceňuji jeho znalosti a především spolehlivost a komunikaci.

Tomáš Hejč
SuperKodér - manager, developer
www.superkoderi.cz tomas.hejc@superkoderi.cz 603 273 833

Pana Davida Karbana doporučuji jako velmi zkušeného a znalého odborníka se zodpovědným a pragmatickým přístupem k problémům a velkým rozhledem ve svém oboru. S panem Karbanem dlouhodobě spolupracujeme zejména na konzultacích ke správě serverů s vysokou dostupností k naší plné spokojenosti. Chtěl bych vyzdvihnout zejména to, že pan Karban se vždy snaží najít takové řešení, které je pro nás finančně schůdné, nadmíru splňuje náš požadavek a přitom je kvalitativně nejlepší.

Ing. Martin Bružina
technický provozovatel intenetových obchodů XEBIS
www.xebis.cz mb@xebis.cz 775 714 324

S panem Karbanem spolupracuji již několik let. Začalo to na projektu BookFan.eu, kde se nám staral o instalaci a správu serverů. Jeho služeb jsem poté začal využívat i u projektu Naučmese.cz. Zatím mi vždy byl schopen pomoci k plné spokojenosti. Ať už se jednalo o analýzu nastavení serveru, nastavení zálohování, instalací složitějších věcí nebo opravy a předcházení nenadálým výpadkům. Na panu Karbanovi oceňuji jeho rychlou reakci na urgentní problémy a iniciativní řešení problémů, které sám nevidím.

Josef Nevoral
spolumajitel portálu Naučmese.cz
www.naucmese.cz josef.nevoral@gmail.com

S panem Karbanem spolupracujeme (k naší plné spokojenosti) přes rok na správě našeho dedikovaného serveru, na kterém běží weby zaměřené na lyžování. Jejich zátěž se v průběhu roku mění (čím víc sněhu, tím více návštěvníků) a v hlavní sezoně jsme se dříve dostávali do problémů se stabilitou. Pak Karban postupně nacházel slabá místa a běh našich webů při nejvyšší zátěži výrazně zlepšil. Pan Karban v uplynulém měsíci dokončil migraci našeho serveru na jeho servery, vše proběhlo hladce. Komunikace s panem Karbanem je rychlá, stejně tak jako řešení nenadálých situací.

Petr Havelka
provozovatel webů o lyžování
snow.cz

David Karban má perfektní znalosti v problematice serverových linux base systémech. Je vstřícný, profesionální a velmi flexibilní. Určitě spolu nespolupracujeme naposledy.

Vladimír Motlík
Pineal s.r.o.

V databázích rozhodně nejsme nováčci. Někteří členové týmu s nimi pracují denně posledních 20 let. Přesto jsme vyzkoušeli Davidovy služby a v jednodenním školení MySQL a MariaDB nám poskytl i mnohé nové cenné informace. V googlení taky nejsme nováčci. Najít si na internetu cokoliv pro nás není problém. Ale při pracovních povinnostech často nezbývá čas na brouzdání po desítkách zdrojů. David nám jako na talíři podal vědomosti, které bychom jinak hledali měsíce. Přehledně a v ucelené formě. Spolupráce s Davidem byla výborná - byl perfektně připravený, pohotově uměl odpovídat na naše otázky, nabídnout vrchovatě řešení našich problémů, upozornit na nejčastější chyby a vyvrátit mylné zaužívané představy, které jsme o databázích měli. Jednoznačně doporučuji.

Ondrej Krško
www.refis.sk

Pan Karban pro nás dělal školení MySQL. Trvalo celý den a bylo velmi dobře a systematicky organizované. Problematiku uměl krásně popsat, měl připraveny i příklady z praxe, které jeho přednášku obohatily. Nejvíc mě zaujalo fungování indexů a příkazů explain, které jsem díky němu mnohem lépe pochopil. Je vidět, že pan Karban je odborník ve svém oboru a i přes mé několikaleté zkušenosti s DB jsem se od něho dozvěděl mnoho nových informací, které jen tak nevygooglíte.

Marián Šedivý
IT Development Manager
zlavadna.sk