Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Karban — specialista na Amazon AWS a MySQL server, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace David Karban:
Když jsem se zasekl u nastavení sítí a load balancerů v rámci AWS infrastruktury, Davidovi rady mě posunuly dál a ušetřily dny pátrání po příčině problému. Díky tomu, že si na mě našel čas v krátkém termínu, jsem byl schopný spustit projekt včas.

Jan Konáš

apploud.cz
V databázích rozhodně nejsme nováčci. Někteří členové týmu s nimi pracují denně posledních 20 let. Přesto jsme vyzkoušeli Davidovy služby a v jednodenním školení MySQL a MariaDB nám poskytl i mnohé nové cenné informace. V googlení taky nejsme nováčci. Najít si na internetu cokoliv pro nás není problém. Ale při pracovních povinnostech často nezbývá čas na brouzdání po desítkách zdrojů. David nám jako na talíři podal vědomosti, které bychom jinak hledali měsíce. Přehledně a v ucelené formě. Spolupráce s Davidem byla výborná - byl perfektně připravený, pohotově uměl odpovídat na naše otázky, nabídnout vrchovatě řešení našich problémů, upozornit na nejčastější chyby a vyvrátit mylné zaužívané představy, které jsme o databázích měli. Jednoznačně doporučuji.

Ondrej Krško

www.refis.sk
Pan Karban pro nás dělal školení MySQL. Trvalo celý den a bylo velmi dobře a systematicky organizované. Problematiku uměl krásně popsat, měl připraveny i příklady z praxe, které jeho přednášku obohatily. Nejvíc mě zaujalo fungování indexů a příkazů explain, které jsem díky němu mnohem lépe pochopil. Je vidět, že pan Karban je odborník ve svém oboru a i přes mé několikaleté zkušenosti s DB jsem se od něho dozvěděl mnoho nových informací, které jen tak nevygooglíte.

Marián Šedivý

IT Development Manager
zlavadna.sk
David Karban mi vytrhl trn z paty a v rámci osobního setkání se mnou prošel stávající řešení na Amazon AWS, zkontroloval, jestli někde není úzké místo i na serveru samotném. Dále mi vysvětlil, jak by měla fungovat aplikace pro možnost jejího horizontálního škálování a dodnes z jeho doporučení čerpám. Také se ke mne neotočil zády, když jsem potřeboval po pár dnech od setkání další krátkou radu. Davida vřele doporučuji jak po odborné, tak i po lidské stránce.

Jakub Mareček

programátor PHP a administrátor serverů
kuba.delametodobre.cz ~ kuba@delametodobre.cz
Spolupráce s panem Karbanem byla na profesionální úrovni. Je vidět, že je to odborník, který dokáže ve svém čase zvládnout úkoly, které by jiní programátoři/správci dělali mnohem déle. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme spolupráci jedině doporučit.

Marek Vašíček

Získejúčet.cz
ziskejucet.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS