Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Karban > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Karban — certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor

Zobrazuji č. 2127 z celkem 27 doporučení prezentace David Karban:
Spolupráce s panem Karbanem byla na profesionální úrovni. Je vidět, že je to odborník, který dokáže ve svém čase zvládnout úkoly, které by jiní programátoři/správci dělali mnohem déle. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme spolupráci jedině doporučit.

Marek Vašíček

Získejúčet.cz
ziskejucet.cz
S panem Karbanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Naše spolupráce začala víc jak před rokem a za tu dobu mi byl schopný pomoct a vyřešit spoustu – pro mě jinak neřešitelných – problémů. Jeho přehled a neustálé vzdělávání v oblasti správy serverů je neocenitelné. Pokud mě někdo požádá o kontakt na opravdu spolehlivého člověka, který je schopný se postarat o server od jeho návrhu, přes zprovoznění a následnou péči, okamžitě řeknu jen jedno jméno – David Karban!

Lukáš Kameník

www.smartandeasy.cz ~ info@smartandeasy.cz
Pana Davida Karbana mohu osobně doporučit všem zájemcům o jím nabízené služby. Již několik let poskytuje zdarma hosting pro všechny webové aplikace sdružení Biokontakt o.s. Za toto sponzorství mu jménem našeho občanského sdružení velmi děkuji. Se všemi službami jsme naprosto spokojeni.

Mgr. Martin Just

předseda občanského sdružení Biokontakt o.s.
www.biokontakt.cz
David už více než rok administruje server BookFan.eu včetně migrace z cloudu na dedikovaný server. Všechny problémy řeší promptně a zodpovědně. Rozhodně doporučuji.

Michal Juhás

724 796 980
S Davidem Karbanem a posléze se společnostní gzk.cz spolupracuji zhruba od roku 2007. Upřednostnil jsem tohoto dodavatele služeb (správce) z důvodu jeho pohotovosti při řešení problémových situací. Největší výhodou je stabilita jeho serverů a především to, že opravdu není nikdy nic nevyřešitelný problém. Pokud něco nejde přesně podle představ klienta, vážím si nalezení vždy optimální náhrady či ekvivalence. Ač to zní nepravděpodobně, za dobu využívání služeb jsem nenašel jediné negativum. Za dobře odvedenou práci panu Karbanovi tímto děkuji a těším se na další spolupráci.

Luděk Meduna

webdesignér, programátor, IT správce
shiusercz@gmail.com
David Karban spravuje již takřka rok naše servery a jsme s jeho službami velmi spokojeni.

David Netolický

CZOL media interactive s.r.o.
www.cz-hosting.com ~ david@czol.eu
V rámci projektu jsme potřebovali akcelerovat a konzultovat činnosti spojené s budováním nové infrastruktury v AWS. Už od prvního setkání jsme si s Davidem dokázali nastavit očekávání a David dobře reflektoval naši potřebu. Po vyřešení formalit se David ihned pustil do práce. Oceňuji především Davidovu odbornost, flexibilitu a v neposlední řadě profesionální přístup.

Jaroslav Šafář

Delivery Manager ve společnosti MoroSystems
www.morosystems.cz ~ jaroslav.safar@morosystems.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS