Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Nogol > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

David Nogol — portrétní fotograf

Zobrazuji č. 1120 z celkem 27 doporučení prezentace David Nogol:
Davida jsem oslovil kvůli portrétním fotografiím na svůj osobní web. Dříve jsem zkušenosti s focením neměl, proto jsem se výsledků trochu bál, ale dopadlo to nad očekávání skvěle. Před samotným focením proběhla krátká schůzka, kde jsme si vyjasnili očekávání a podobu fotografií. O týden později jsme nafotili sérii skvělých fotek, které přesně vystihovaly moje představy. Na Davidovi oceňuji nejen jeho umění s foťákem, ale i následnou úpravu. Fotky dokázal připravit přesně tak, aby krásně zapadly do struktury webu, a stránka tak vypadá jako dokonalý jednotný celek. S naprostým klidem mohu Davida vřele doporučit.

Jiří Schaffer

www.jirischaffer.cz
Jsem velmi náročný zákazník i pracovník. Našim zákazníkům dávám maximum a to vyžaduji i od dodavatelů služeb. Pan Nogol je vynikající profesionál a hlavně příjemný a empatický člověk. S jeho prací jsem velmi spokojen.

Jan Petráň

PAIRAM Solution s.r.o.
www.pairam.cz
Focení s Davidem bylo jako jízda na skluzavce. Než jsem se rozkoukal a stihl si uvědomit, že vlastně nejsem fotogenický a měl bych být nervózní, tak už jsme měli nafoceno plno úžasných fotografií. David je opravdový profesionál a focení s ním byla zábava, vřele doporučuji. Děkuji a těším se na další setkání.

David Passler

Davide, moc děkujeme za skvělou spolupráci. Kolegové se focení dost obávali, ale Ty jsi jim bez jakýchkoliv potíží dokázal, že fotogeničtí jsou a že na fotkách vypadají velmi dobře. Navodil jsi příjemnou atmosféru a všem nám bylo moc fajn. Jsme rádi, že jsme pro firemní focení vybrali právě Tebe.

Jana Fridrichovská

INVICTA, advokátní kancelář
www.invicta-law.cz
Z focení jsem byl nejprve strašně nervózní, ale to se rychle změnilo. Ani mi nepřišlo, že mě David fotí – celou dobu jsme si povídali, smáli se a najednou mi David oznámil, že už má nafocených 200 fotek a že stojí za to! S fotkami jsem maximálně spokojen, je vidět, že David je profesionál. K focení vybral perfektní místo, které přesně zapadalo do mých představ, komunikace probíhala na jedničku a vždy jsem si mohl říct, co bych chtěl zlepšit či udělat jinak, a to jak během focení, tak i při úpravě fotek. Zkrátka focení s Davidem předčilo moje očekávání a určitě není moje poslední.

Štěpán Hanke

Spolupráce s panem Davidem Nogolem byla velice rychlá, přátelská a profesionální. Samotné focení portrétových fotografií proběhlo v naprostém klidu a v pohodě. Byl zde velký prostor pro úpravu fotek a nápady na jejich vylepšení. Rozhodně to nebylo naše poslední focení u pana Nogola.

Barbora Kalousková

Parker Hill
www.parkerhill.cz
Focení celého našeho týmu (cca 30 lidí) bylo potřeba provést rychle během jednoho dne, efektivně a s co nejvyšší kvalitou. Všechno se, díky výborné spolupráci s panem Nogolem, povedlo. Troufám si říct, že focení bylo velice příjemné pro všechny zúčastněné, a i proto se fotky velice vydařily. Pan Nogol se nelehkého úkolu zhostil s chutí, s vysokou mírou profesionalismu a s přátelským přístupem. Všechny naše připomínky nebo prosby splnil do jednoho a já mu velice děkuju za celý náš tým.

Ondřej Vošvrda

IMS Health
www.imshealth.com
Můžu říct, že jsem se focení fotek pro svůj nový firemní web trošku obával. Nevěděl jsem, jak bude samotné focení probíhat, nyní se tomu už jen zasměju. Tak jak David pracuje, si představuji profesionální avšak velice přátelský přístup ke klientovi. Snadno jsme skloubili moji a jeho představu o tom, jak by fotky mohly vypadat. Vzpomínky na focení, kdy jsme si vybrali asi ten nejteplejší den v roce, na cestování autem po lokalitách vhodných pro pořízení fotografií, kdy jsme se mohli společně bavit o různých věcech, které nemusí být vždy spojené s focením, mi potvrzují, že až budu někdy potřebovat vyfotit další pracovní nebo i rodinné fotky, tak vím, na koho se znovu obrátit.

Jakub Švarc

www.hledambyt.com
Skvělý fotograf a super člověk s výborným přístupem k práci – při focení se projevuje jeho schopnost poskytnout focenému člověku veškerý prostor, který potřebuje, i když tím upozadí prostor pro sebe. Při portrétních fotografiích toto vnímám jako velmi důležité, protože potom není model převálcován nápady fotografa, ale foto odráží osobnost foceného očima fotografa, dle mého názoru je to tak správné.

Veronika Sovová

David je nejenom skvělý fotograf, ale taky moc milý společník. Focení s ním bylo vždy příjemné a bavilo mě, a to se odráží i na výsledných fotkách, které jsou krásné. Díky jeho přátelskému přístupu jsem se rychle uvolnila a nepřipadala jsem si při focení křečovitě. Určitě ho můžu doporučit, nejenže získáte skvělé fotky, ale navíc i pěkné vzpomínky na příjemně strávené odpoledne.

Kristýna Soukupová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS