Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Shejbal > Vybrané ukázky tvorby > Logo Ahimsa.Land

Logo Ahimsa.Land

Přáním Míši a Hynka bylo zpracovat symbol, který by v sobě nesl element rotace a zároveň evokoval pocit soudržnosti a pospolitosti. Zlatá pak podporuje vznešenost a záměry projektu, který má ambice měnit nás samé, tedy celý svět.

Zobrazuji položku č. 1 z celkem 25 položek v této galerii:

Logo Ahimsa.Land
« Poslední Logo Ahimsa.Land  (náhled aktuálně zobrazené položky)Logo e-shopu Pura Organica (přírodní produkty)  (zobrazit v plné velikosti)Logo Cesiposvete.cz  (zobrazit v plné velikosti)Logo pro nadační fond Dobrosrdce  (zobrazit v plné velikosti)Logo webu Cestujemedoasie.cz  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
David Shejbal

David Shejbal

software Adobe
grafický designér se zaměřením na logotvorbu, corporate identity, kreativní design obalů a tiskovin — Tvorba grafických materiálů online i na papíře. Specializace na loga a logomanuály, online grafiku, tiskoviny a obaly produktů, knih či CD. Individuální a empatický přístup. Vzdělání v oboru, 15+ let praxe a nadšení pro zákaznické projekty.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 739 470 215 ~ Email: grafik@davidshejbal.cz ~ Web: davidshejbal.cz
Místo: Sedlčany (Středočeský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a David Shejbal Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS