Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Smička > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Smička — majitel firmy ON/OFF Marketing, stratég, marketér a poradce

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace David Smička:
Vaše zkušenosti a osobní přístup mě přesvědčily o spolupráci, kterou jste v průběhu času přetvořili v konkrétní činy a výsledky, které mají úspěch. Zajistily naší společnosti kvalitní prezentaci a komunikaci se spotřebiteli.

Aleš Páral

jednatel LAKMA Česká republika
Spolupráce byla vždy inspirativní a motivující. Vážím si profesionality, schopnosti podívat se na věci z různých stran, vizionářství a také lidského rozměru. Tým dokáže vašemu projektu nejen vdechnout život, ale všemu dát řád a systém. Schopnost dotahovat věci do konce je vskutku obdivuhodná. Vynikající partner pro vaše nové úspěšné projekty!

Peter Sasín

spoluzakladatel NLP Akadémie, NLP tréner
Zapůsobili jste na mě profesionálním postojem a svými zkušenostmi. Následně jste vše potvrdili i v reálu.Společně jsme pracovali na marketingu, strategii a nových produktech. Služby rozhodně doporučuji.

Bc. Vít Halška

podnikatel a vizionář ve společnosti Merkuro
Děkujeme za skvělou spolupráci. Pomohli jste nám rozjet nové prodejní kanály. Řešíme spolu vývoj nových produktů. Právě díky synergii nových prodejních kanálů, společné práci na vývoji jsme byli schopni vytvořit nové rekordy v prodejích. Nakonec chci poděkovat za lidský přístup. Při společných konzultacích se bavíme o všech oblastech našeho podnikání.

Martin Navrátil

společník a trenér 30denní výzvy
Narozdíl od předchozích online marketingových firem se konečně cítím bezpečně a spokojeně. Místo slibů se konečně dějí reálné věci a je to vidět na narůstající návštěvnosti našich webových a facebookových stránek. Projevuje se to také na prodeji a obsazenosti kurzů! Nejvíce oceňuji profesionalitu, s jakou k našim požadavkům a potřebám přistupujete.

Martin Zajac

majitel Apneaman a reprezentační trenér freedivingu
Spolupracovali jsme na propagaci digitálních a živých akcí. Pozitivní přístup a směřování k cíli stálo za nejedním naším společným obchodním úspěchem. Velmi si cením způsobu koordinace projektů a vytrvalosti, což pomáhá při dodržování termínů a vede ke spokojeným klientům.

Václav Krajňák

Clipsan
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS