Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Denisa Švecová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Denisa Švecová — lektorka a majitelka firmy AldEkon

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Denisa Švecová:
Jelikož se v naší společnosti obecně více kritizuje a málo chválí, rozhodla jsem se touto cestou poděkovat Vám a vaší organizaci za pořádané vzdělávací kurzy. Osobně jsem se účastnila kurzu MS Excel pro pokročilé uživatele a v dobrém nyní, v plném pracovním vytížení při závěrkách, statistikách a výročních zprávách, myslím na to, že tato vzdělávací aktivita měla fakticky smysl. Jasné je, že s MS Excel pracuji stále, ale přece jenom jsem se díky Vašemu kurzu posunula dále a moje práce je smysluplnější a hlavně efektivnější. Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a taky mnoho spokojených klientů!

Ing. Eva Kupčíková

vedoucí personálního a mzdového oddělení, Sociální služby města Kroměříže
Paní Švecová, chtěla bych Vám poděkovat za to, že něco takového pořádáte. Šla jsem na školení s tím, že potřebuji najít něco, co mě posune dál. A našla jsem to. Nejsem z těch, co se bojí promluvit na cizí lidi, mám všechny lidi ráda a ze všeho nejvíc mám ráda mluvit s nimi, diskutovat, nasávat jejich znalosti a zkušenosti. Nevím, jestli je to drzost, neomalenost nebo jen radost ze života. Každý to může vidět jinak a každý má na to právo. Prožila jsem den v krásné atmosféře s krásnými lidmi s krásnou energií. Domů jsem si ne v hlavě, ale v srdci donesla spoustu novinek, které se dají použít i v soukromém životě. Všem velké díky. Vím, co obnáší něco zorganizovat tak, aby se člověk zavděčil každému. Jít do projektu s tím, že nevím, kdo přijde, jaké to bude. A já se celý den cítila moc fajn. Ještě jednou děkuji a přeji hodně krásných lidí kolem Vás, krásná setkání, krásné okamžiky.

Ivana Valentová

finanční a pojišťovací poradce, Astorie
Denisa je člověk naprosto oddaný své práci, kterou dělá se 150% nasazením a absolutní pečlivostí. Firmu Aldekon a její služby jednoznačně doporučuji.

Radek Wagner

majitel společnosti Wagnerova optika
Denisu jsem poznala na kurzu, kde se vzdělávala spolu se svým zaměstnancem. Má touhu vzdělávat druhé i sebe a dělá to dobře. Společnost AldEkon šlape i bez ní a za to jí patří obdiv, podporuje neziskové aktivity a pořádá workshopy a sezení pro začínající podnikatelky. Přijala mé pozvání jako mentor na BeEager Camp, kde vyprávěla svůj životní příběh plný podnikavosti a vytrvalosti. Velmi za to děkuji a vřele doporučuji jak spolupráci s ní, tak využití kurzů pořádaných společností AldEkon.

Bc. Regina Bednaříková

partnerka Akademie Orlita, leader Edu Forum, lektorka
S kurzem Účetnictví a daňový speciál jsem byla velmi spokojena, byl opravdu velmi intenzivní. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které jsou užitečné pro praxi. Paní lektorka Lenka Mádrová byla výborná – po pedagogické i odborné stránce. Vše bylo jasně a srozumitelně podáno a vysvětleno a následně skutečně důkladně procvičeno. Snažila se nám toho předat opravdu co nejvíce a uváděla spoustu příkladů z praxe. Oceňuji maximální nasazení paní lektorky a její snahu předat co nejvíce informací a dovedností. Vysvětlila všechny podrobnosti a zodpověděla všechny dotazy. Lektorka Lenka Mádrová byla velice profesionální, vstřícná, ochotná odpovídat na otázky a vysvětlovat jakoukoliv účetní problematiku.

Anna Dubáčová

Neol-Stav
Školení u AldEkonu bylo skvěle zorganizované a vždy jsem si odnesl informace, které jsem hned začal používat v praxi.

Milan Porteš

jednatel EUVIN plus s.r.o. a vázaný zástupce EUVIN s.r.o.
www.euvin.cz ~ milan.portes@euvin.cz ~ 608 930 990
Absolvovala jsem již několik školení v různých oblastech a na všechny můžu dát jenom palec nahoru.

Jarmila Hrabalová

Já byl také na zajímavém školení. Organizace AldEkonu byla výborná! Výhodou je, že do tohoto regionu přivádí školení, které se běžné konají např. v Praze či v Brně.

Pavel Kvintech

autor vzdělávacích metod Imitum a Mi5M
www.imitum.cz ~ pavel@kvintech.cz
S Denisou spolupracuji dlouhodobě v různých časech na několika projektech. Je úžasný člověk a rozená podnikatelka. Dělá vše pro svoje podnikání, ale také možné i nemožné pro svoje obchodní partnery a klienty. A co je nejúžasnější, dá si tu práci a pořádá v olomouckém regionu skvělá a různorodá školení, která by bylo jednodušší pořádat v Praze.

Milena Vykopalová

výtvarník
www.vitraze-vykopalova.cz ~ vitraze.vykopalova@gmail.com ~ 731 455 830
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS