Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Diana Bonczar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Diana Bonczar — konzultantka, mentorka a lektorka interní komunikace

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Diana Bonczar:
S Dianou jsem měla možnost spolupracovat téměř 2 roky ve společnosti Kiwi.com, kde měla na starost vedení agendy interní komunikace. Dianu mohu doporučit jako profesionála, který vám může pomoci jak s revizí vaší současné interní komunikace ve firmě, tak s navržením případných vylepšení. Vzhledem k jejím zkušenostem je Diana výborný stratég, ale stejně dobře vám pomůže i s každodenními operativními záležitostmi v rámci interní komunikace. Diana má zkušenosti z velkých nadnárodních korporací i rychle rostoucích firem, není ale člověk, který by pouze aplikoval to, co funguje jinde. Vnímá kulturu firmy a jde jí o pochopení toho, jaké jsou vaše potřeby. Diana je profesionál s lidským a otevřeným přístupem, kterého doporučuji, ať už potřebujete komplexní analýzu a pomoc, nebo jen ověřit či zkonzultovat specifickou oblast v rámci interní komunikace a firemní kultury.

Kateřina Gábová

VP of People, Slido, ex-Chief HR Officer – Kiwi.com
S Dianou jsem spolupracoval ve společnosti Kiwi.com. Diana připravila velmi detailní strategii interní komunikace, kterou následně exekuovala se svým týmem. Následně, když jsem agendu po Dianě přebíral, vše bylo skvěle nachystáno k předání, včetně dokumentace, týmového assesmentu a doporučení, kterým směrem bychom se měli dále ubírat. Dianu bych doporučil jako konzultantku se širokým rozhledem v oblasti interní komunikace.

David Pavlík

CTO ShipMonk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS