Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominik Stareček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dominik Stareček — 3D grafik se specializací na tvorbu 3D animací a produktových vizualizací

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Dominik Stareček:
Spolehlivost, profesionalita, ochota a rychlost. Můžeme jen doporučit.

Ing. Štěpánka Svobodová Kacerlová

Kacerle s.r.o.
Skvělá spolupráce, rychlost i komunikace. Doporučuji.

Ondřej Sládek

KOUKAAM Distribution a.s.
S prací pana Starečka jsem byl velmi spokojen. Mé zadaní nebylo zrovna typické – vymodelovaní rozkládacího karavanu vlastní konstrukce (www.klappcaravan.at), vizualizace a animace rozkládaní. Určitě to pro něj byla výzva, kterou ale zvládl na jedničku. Fungovala komunikace, reakce na změny a celé provedení. Výsledek je velmi dobrý a já můžu pana Starečka určitě dále doporučit.

Petr Visinka

Klappcaravan
Spolupracuji s panem Starečkem již nějakou dobu a pravidelně. Velmi rychlé jednání a skvělá spolupráce s technickou dokumentací a vytváření 3D modelů. Mohu jen a jen doporučit.

Bc. Ondřej Procházka

3D tisk Ostrava
Ve dnech 13.5.2019–24.5.2019 absolvoval u nás pan Dominik Stareček v rámci výuky odbornou stáž. Stáž měla část teoretickou a praktickou. V teoretické části byl student seznámen s aktivitami firmy Paul Wurth a.s. a její mateřské firmy v Lucemburku. Konkrétněji z celého rozsahu aktivit firmy byl seznámen s vysokopecními armaturami, které jsou navrhovány a vyráběny v České republice. Prostudoval si jak prezentace k jednotlivým armaturám, tak i výpočty a předpisy pro výrobu. V praktické části si vyzkoušel práci v konstrukční kanceláři. Pracoval s 2D i 3D konstrukčními programy, konkrétně s programem Auto-CAD a CREO. Zúčastnil se také práce na konkrétní zakázce a pomáhal nám při vytváření měřicích protokolů pro vysokopecní armatury vyráběné pro NLMK (Rusko). Současně i pomáhal s tiskem dokumentace do výroby na velkoformátovém plotru. Na závěr vytvořil pro potřeby školy prezentaci v programu PowerPoint o průběhu své odborné praxe. Celá stáž byla hodnocena na výbornou, jak z hlediska přístupu a pracovního nasazení, tak znalostí a výsledků.

Ing. Vladimír Kuchař

Paul Wurth a.s.
https://www.paulwurth.com/en/
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS