Doporučení z první ruky

Ing. Dominik Švarc — tvůrce kvalitních webů a e-shopů


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Dominika jsem si vybrala na první dobrou po shlédnutí jeho práce. Chtěla jsem někoho šikovného, kdo mi dokáže vytvořit webovky přesně podle mých představ. Dominik splnil veškerá očekávání i všechny náročné požadavky, které jsem často měnila. Skvěle se s ním komunikovalo, vždy byl k dispozici a s ochotou jemu vlastní poctivě a trpělivě ladil každý detail. Děkuji za výborně odvedenou práci a úžasnou péči. Dominika s radostí doporučuji dál. :)

Míša Mašková
Míša Mašková Art
andelske-obrazy.cz andelske.obrazy@centrum.cz 725 353 754
Ing. Klára Recmanová

Toužila jsem po webu, který by byl mým portfoliem a zároveň mě vystihoval. Dominik nejdřív vyslechl mé požadavky, probral se mnou celý návrh od A do Z a zkoumal jeho logiku a uživatelskou přívětivost. Poté jsem mu dodala podklady, které potřeboval a vše sám a v rekordním čase přichystal. Závěrem bylo školení na správu webu a třešničkou na celé spolupráci byl velmi příjemný přátelský přístup!

Ing. Klára Recmanová
produktová a lifestylová fotografka, tvůrkyně kreativního obsahu

Spolupráce s Dominikem na novém webu byla přímo ukázková. Od začátku měl jasnou vizi, ale zároveň naslouchal našim požadavkům a přáním, které do výsledku promítl. Komunikace s ním byla rychlá, upřímná a nebyl problém ani s osobním setkáním u nás v sídle firmy. Vždy se nám snažil vyjít vstříc, ale zároveň nás upozornil, pokud jsme se odklonili od původního zadání. Můžu ho tedy doporučit a pokud budeme potřebovat další web, s důvěrou se na něj obrátím.

Mgr. Peter Stašík
výkonný ředitel
www.interdekor.cz stasik@interdekor.cz 603 952 899

Zařídit si svůj vlastní web byl pro mne sen, který mi Dominik a společnost medialy splnili do posledního detailu. Děkuji za neskutečně vstřícné jednání, trpělivost, naprosto perfektní komunikaci a pochopení všeho, co jsem si na webu přála mít. Jsem vděčna, že jsem si vybrala právě medialy. Ještě jednou velké díky!

Andrea Nath
malířka
nathart.cz andrea@nathart.cz

Jsem rád, že jsem se rozhodl využít služby Dominika při vytváření mého webu. Jeho profesionální přístup a ochota splnit všechny mé požadavky byla skvělá. Dominik prokázal vynikající trpělivost a vstřícnost při vysvětlování a řešení všech otázek. Jeho cenné rady a kreativní nápady přispěly k vytvoření moderního a funkčního webu, který přesně odpovídá mému očekávání. Díky Dominikovi mám teď profesionální webovou prezentaci, která mě skvěle reprezentuje. Velmi doporučuji jeho služby všem, kteří hledají kvalitního profesionála pro vytvoření svého webu.

Petr Czedron
CEO firmy
partystanyevents.cz info@partystanyevents.cz 731 912 053