O dnešních mladých lidech se říká, že jsou líní, nechce se jim pracovat a požadují hodně peněz za málo muziky. Dominik toto klišé zbortil jak domeček z karet. Svojí ochotou a profesionalitou nás dotáhl ke kýženému výsledku za poměrně krátký časový úsek. Koncová webová stránka nakonec překonala naše očekávání. Firmu Medialy nemohu nedoporučit.
Spolupráce s Dominikem byla (a stále je) skvělá. Vytvářel nám webové stránky. Je to profesionál a zároveň příjemný člověk, který rychle reaguje na naše podněty a má trpělivost s námi. Výsledek je velmi dobrý a budeme ve spolupráci nadále pokračovat. Služby Dominika můžu vřele doporučit.