Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eliška Svobodová

Eliška Svobodová

konzultantka online marketingu se zaměřením na SEO

Eliška Svobodová
Eliška Svobodová - logo

Chcete, aby vás lidé na internetu našli a navštěvovali vaše stránky? Pak máme důvod spolupracovat. Společně připravíme marketingovou strategii, která dlouhodobě podpoří váš byznys. Mou specializací je optimalizace stránek pro vyhledávače (SEO):

  • analýza klíčových slov a frází
  • analýza on-page a off-page faktorů (SEO audit)
  • pomoc s přesměrováním webu při redesignu
  • připravím vám strukturu webu vycházející z analýzy klíčových slov
  • připravím vám zadání pro IT
  • připravím vám zadání pro copywritery
  • nabízím jednorázové konzultace i dlouhodobou spolupráci
  • linkbuilding

Vystudovala jsem Marketing a obchod na VŠB-TU v Ostravě. Při škole jsem pracovala v prestižní agentuře H1.cz a hned po studiu nastoupila na pozici Inbound Marketing Specialist v Blueberry.cz, kde jsem se klientům starala o stránky z pohledu SEO. Po několikaleté zkušenosti v oboru dnes podnikám jako nezávislý profesionál na volné noze – pomáhám svým klientům zvyšovat návštěvnost webových stránek a plnit cíle pomocí on-line marketingu. Pravidelně také přispívám články na svůj profesní blog SEMonline.cz.

Při práci rovněž standardně spolupracuji s dalšími profesionály – copywritery, grafiky, PPC specialisty, analytiky, programátory, kodéry, UX designéry a dalšími specialisty online marketingu a tvůrci webů. Díky této možnosti mohu vždy nabídnout hlubokou analýzu a dlouhodobá řešení, která nejsou jen zásahem na povrchu.

Reference: Analogue, VŠPP, Solodoor, Rogz, Gennet, Sanus, Iscare, SamoSebou.cz. aj.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; zejména Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eliška Svobodová
Dandova 2603/9
Praha 9
193 00
Email:kucerovaelis@gmail.com
Web:semonline.cz
Facebook:Facebook kucerovaelis
Twitter:Twitter elisisk
LinkedIn:LinkedIn eliskakucerova
Účet:1352518019 / 3030
:03251977 (plátce DPH)
DIČ:CZ9052142099

Doporučení z první ruky

Eliška pracovala jako linkbuilderka na několika projektech, jež jsem jako konzultantka vedla. Spolupráce s ní byla příjemná jak z profesionálního tak osobního hlediska. Hned na začátku ukázala, že velmi rychle chápe a učí se. Má zájem o obor a dokáže o něm logicky uvažovat a své práci dát víc, než od ní bylo žádáno, dává-li to smysl. Díky pozitivnímu přístupu k životu a komunikativnosti se rychle stala oblíbeným členem týmu a svou dobrou náladou dokázala nejednou zlepšit den.
Kateřina Brůnová
SEO konzultantka ve společnosti Sto s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS