Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Bednářová — copywriter, správce sociálních sítí, PR account manager


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Evou jsme spolupracovali v oblasti správy našich sociálních sítí, šlo o firemní Facebook, Instagram, Twitter i sítě naší druhé platformy na FB Active Citizens Fund ČR. Zadané úkoly i termíny byly vždy zvládnuty skvěle a flexibilně, oceňujeme také nové nápady a inovativní přístup, zejména v oblasti vizuální tvorby. Spolupráci s Evou určitě doporučujeme.

Zuzana Kroupová
koordinátor komunikace, Nadace OSF

Eva s námi spolupracuje na copywritingu u několika významných klientů. Dokáže se skvěle nacítit na tón a potřeby klienta, oceňujeme její flexibilitu a kvalitně a včas odevzdané texty. S Evou jsme velmi spokojeni a můžeme ji coby copywriterku jen doporučit.

David Eppert
Social Media Manager Media:list, nezávislá butique komunikační agentura

Spolupráce s Evou byla od začátku opravdová radost. Eva je především velmi spolehlivá a samostatná, čehož si nesmírně cením. Veškerou domluvenou práci odevzdává včas. Přichází sama s novými nápady, ať už pro PR agenturu cammino, kde má na starosti 3 důležité klienty nebo ve zviditelnění e-shopu Ornamenti.cz, kde nám pomáhá především se sociálními sítěmi (Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest a TikTok), komunikací s influencery a copywritingem. Eva má široký záběr od komunikace s klienty, novináři, influencery, přípravou tiskových zpráv, monitoringu a plánů na další období. Oblast PR i e-shop se šperky jsou běh na dlouhou trať a já doufám, že Eva s námi poběží ještě dlouho a nedojde jí dech.

Dagmar Kutilová
CEO and Founder
www.cammino.cz