Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Beránková

Eva Beránková

organizátorka eventů a firemních akcí

Eva Beránková
Eva Beránková - logo

Plánujete soukromou nebo firemní akci a chcete, aby proběhla hladce a účastníci na ni ještě dlouho vzpomínali? Pomohu vám s její organizací nebo připravím event na klíč. Díky mým zkušenostem, dobrým kontaktům a týmu kreativních spolupracovníků dokáži nabídnout profesionálně uspořádané společenské akce, večírky, kongresy, konference a školení, sportovní akce, teambuildingy a další.

  • Před – naplánuji průběh eventu (najdu vhodné prostory, vymyslím program, zajistím techniku, dekorace, catering, moderátora, hostesky, fotografa a podobně), vyjednám podmínky s dodavateli a pohlídám rozpočet.
  • V průběhu – koordinuji a kontroluji průběh akce tak, aby bylo vše dokonalé.
  • Po – předávám výstupy, které na akci vznikly (nejčastěji fotografie a videa) a spolu s klientem akci vyhodnocujeme.

V oblasti marketingu a produkce se pohybuji více jak 20 let. Jako externí profesionálka dokáži plnohodnotně nahradit eventového pracovníka na straně klienta a ušetřit peníze za najímaní velkých agentur. Intenzivní spolupráci, účast na poradách a reportování aktivit považuji za samozřejmost.

Navrhla a zajistila jsem akce pro desítky firemních klientů. Reference: ALD Automotiv, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, České radiokomunikace, Covidien, Medtronic, Konsit, Uniqa, Komerční pojišťovna a další.

Fotogalerie:

Vánoční večírek v mexické restauraci AgaveHavana party ve stylu staré Kuby v La Fabrice pro 400 lidíSetkání s obchodními partnery v belgické restauraci Bruxx

Status:

k vašim službám

Působnost:

ČR i zahraničí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eva Beránková [ mapka ]
U Pekařky 484/1a
Praha 8
180 00
Mobil:774 613 513
Email:eberankova@spadea.cz
Web:www.spadea.cz
Facebook:Facebook spadea.event
Instagram:Instagram spadea.event
LinkedIn:LinkedIn evaberankova
Účet:1910659001 / 5500 (Raiffeisen)
:25620011 (plátce DPH)
DIČ:CZ25620011

Doporučení z první ruky

S Evou Beránkovou mám osobní zkušenost jak na poli pracovním, tak v soukromém. Pracujeme spolu dlouhodobě a nemíním ji měnit. Co se týče pracovní nasazenosti, nápadů, realizace team buildingu, vše naprosto korektně bez jakýchkoliv zádrhelů. Osobnostně jsme si velice sedly, proto využívám jejích rád i v soukromém sektoru. Je vždy milá, otevřená a nakloněná se vším poradit a pomoci. Má velice bohaté zkušenosti z organizováním firemních eventů malých i velkých rozměrů. Má perfektně fungující a reprezentativní tým. Nikdy mne nezklamala! Všemi deseti ji doporučují dále, jsem si jistá, že klienty nikdy nezklame!
Soňa Filipová
Johnson and Johnson

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS