Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Beránková

Eva Beránková

organizátorka eventů a firemních akcí

Eva Beránková
Eva Beránková - logo

Plánujete soukromou nebo firemní akci a chcete, aby proběhla hladce a účastníci na ni ještě dlouho vzpomínali? Pomohu vám s její organizací nebo připravím event na klíč. Díky mým zkušenostem, dobrým kontaktům a týmu kreativních spolupracovníků dokáži nabídnout profesionálně uspořádané společenské akce, večírky, kongresy, konference a školení, sportovní akce, teambuildingy a další.

  • Před – naplánuji průběh eventu (najdu vhodné prostory, vymyslím program, zajistím techniku, dekorace, catering, moderátora, hostesky, fotografa a podobně), vyjednám podmínky s dodavateli a pohlídám rozpočet.
  • V průběhu – koordinuji a kontroluji průběh akce tak, aby bylo vše dokonalé.
  • Po – předávám výstupy, které na akci vznikly (nejčastěji fotografie a videa) a spolu s klientem akci vyhodnocujeme.

V oblasti marketingu a produkce se pohybuji více jak 20 let. Jako externí profesionálka dokáži plnohodnotně nahradit eventového pracovníka na straně klienta a ušetřit peníze za najímaní velkých agentur. Intenzivní spolupráci, účast na poradách a reportování aktivit považuji za samozřejmost.

Navrhla a zajistila jsem akce pro desítky firemních klientů. Reference: ALD Automotiv, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, České radiokomunikace, Covidien, Medtronic, Konsit, Uniqa, Komerční pojišťovna a další.

Fotogalerie:

Vánoční večírek v mexické restauraci AgaveHavana party ve stylu staré Kuby v La Fabrice pro 400 lidíSetkání s obchodními partnery v belgické restauraci Bruxx

Status:

k vašim službám

Působnost:

ČR i zahraničí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eva Beránková [ mapka ]
U Pekařky 484/1a
Praha 8
180 00
Mobil:774 613 513
Email:eberankova@spadea.cz
Web:www.spadea.cz
Facebook:Facebook spadea.event
Instagram:Instagram spadea.event
LinkedIn:LinkedIn evaberankova
Účet:1910659001 / 5500 (Raiffeisen)
:25620011 (plátce DPH)
DIČ:CZ25620011

Doporučení z první ruky

Evu Beránkovou znám téměř deset let. Organizovala pro mě již mnoho společenských či sportovních akcí. Mohu ji doporučit především díky její spolehlivosti, otevřené komunikaci a smyslu pro detail. Na každé akci se mnohokrát něco menšího či většího pokazí, aniž se to dá předem ovlivnit. Proto je dobré mít produkční, jako je Eva, která tak říkajíc „myslí hlavou“ a po letech zkušeností dokáže jakoukoliv překážku promptně vyřešit. Málokdy jsem od ní slyšela, že něco není možné. Mnohokrát mě také překvapila upřímným názorem na některý z mých „geniálních nápadů“. Eva je pro mě kvalitním protějškem v oblasti event managementu, na kterého se mohu spolehnout, kterého si vážím a proto ji mohu doporučit dále.
Lenka Vlčková
Marketing Manager ARVAL

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS