Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Čapková Illésová, MA > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Čapková Illésová, MA — školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.

Zobrazuji č. 3140 z celkem 51 doporučení prezentace Eva Čapková Illésová, MA:
Školení specialistky na marketing v sociálních sítích Evy Čapkové Illésové vřele doporučuji nejenom začátečníkům, ale i pokročilým uživatelům. Nejen, že podává fundované informace srozumitelnou formou, ale dodá vám i kuráž :-)

Dana Hušková

Eures Czech, evropské služby zaměstnanosti
www.eures.cz
Školení s paní Evou Čapkovou Illésovou se nám velmi líbilo. Je vidět, že se Eva pohybuje na sociálních sítích každý den a je profesionálka, která dokáže informace o nich srozumitelně předat. Již před školením si zjišťovala veškeré potřebné informace o naší společnosti a tím pádem nám dokázala okomentovat konkrétní případy. Školení bylo tedy velmi efektivní! Dokázala bych paní Čapkovou Illésovou doporučit ostatním zájemcům, kteří se rozhodli vstoupit do světa sociálních sítí.

Marcela Tichá

Holcim Corporate Communications
Vážená paní Čapková Illésová, děkujeme za Vaši konzultaci ohledně založení stránek pro produkty firmy LIFTEC CZ spol. s r.o. Oceňujeme Váš profesionální přístup a rychlost v jednání.

Monika Rosičová

Brand Manager LIFTEC CZ spol. s r.o.
www.kneipp.cz
Eva Čapková Illésová pro naše sdružení uspořádala školení za účelem FB propagace tábora pro děti ve věku 11–16 let. Získali jsme tak mnoho cenných nápadů nejen k vylepšení této jedné konkrétní aktivity, ale i celého sdružení. Objevili jsme své nedostatky ve FB komunikaci, rozšířily se nám obzory a obdrželi jsme několik jednoduchých a velmi účinných tipů, jak situaci napravit. Nad to jsme dostali i několik cenných kontaktů. Eva Čapková Illésová je profesionálka, kterou mohu s klidným svědomím vřele doporučit. Evo, děkujeme!

Lukáš Kohoutek

koordinátor tábora Jules a Jim, o.s.
tabor.julesajim.cz ~ tabor@julesajim.cz
Naše sdružení Jules a Jim potřebovalo rozhýbat svou prezentaci a komunikaci s cílovou skupinou na sociálních sítích. Oslovili jsme proto Evu, která nám nabídla školení pro vedení facebookové stránky. Dozvěděli jsme se od ní spoustu užitečných informací o tom, jak stránku spravovat a čím zaujmout cílovou skupinu. Eva nám nabídla i technickou podporu některých náročnějších aplikací. Eva má výborné lektorské schopnosti!

Marek Hladík

Jules a Jim, o.s.
julesajim.cz ~ info@julesajim.cz
Eva Čapková Illésová nám velmi pomohla při budování základů firemní komunikace společnosti ETA a.s. na sociálních sítích. Svými zkušenostmi a znalostmi nás nasměrovala na správný způsob komunikace, který se projevil v aktivním kontaktu s našimi zákazníky v rámci sociálních sítí. Spolupráce s Evou byla vždy efektivní a spolehlivá a proto ji rád doporučuji.

Jiří Pathy

předseda představenstva ETA a.s.
Eva je kreativní a šikovná mladá žena se spoustou zajímavých nápadů. V lifestylové komunikaci s fanoušky na Google+ i Facebooku je přirozený talent. Nejenom, že má výborné nápady na interakci, posty umí vždy doplnit o kreativní grafiku, kterou sama vytváří. Je také velmi přátelská, komunikativní a flexibilní :)

Martina Ondrušová

Google Česká republika
google.cz
Eva Čapková Illésová si pro nás připravila poučnou, zajímavou a zábavnou přednášku o sociálních sítích (hlavně Facebooku) v rámci školení pro naše nejvýznamnější obchodní partnery. Měla k dispozici jen hodinu, ale i tak se jí skvěle povedlo předat posluchačům to nejpodstatnější a ukázat jim možnosti, jak začít používat sociální sítě ve prospěch jejich firem. A mně osobně se líbila její energičnost a nadšení pro věc a doufám, že ještě budeme spolupracovat!

Luděk Hrůza

Irimon, spol. s r. o.
www.irimon.cz
Eva Čapková Illésová pro Asociaci turistických informačních center České republiky vedla seminář na téma Efektivní mediální a internetová reklama. Její seminář byl pojat velmi zábavně a průřez sociálními sítěmi s vazbou na práci informačních center byl velice zajímavý a nesmírně přínosný. Spolupráce při realizaci této akce byla bezproblémová a velice profesionální. Eva Čapková Illésová je talentovanou, vzdělanou osobností, která dokáže zaujmout a především skvěle zvládá předat své vědomosti ostatním. Spolupráci s ní mohu vřele doporučit.

Bc. Pavlína Kuchtová

radní Libereckého kraje A.T.I.C. ČR
www.aticcr.cz ~ kuchtova.pavlina@magistrat.liberec.cz ~ 485 243 583
Za firmu Furch guitars bych rád pochválil profesionální práci Evy Čapkové Illésové. Vybrali jsem si ji ze zdejšího katalogu (www.navolnenoze.cz) jako poradce pro naši novou fanouškovskou stránku na Facebooku. I když Facebook a internet nabízí hodně informací jak a co nastavit, bez rad Evy bychom se těžko obešli. Její vstřícný přístup a profesionální přehled nám velmi pomohly při vytvoření stránky. Její rady jak a co provést s obsahem byly a jsou velmi užitečné. Eva má přehled o budování FB stránky v mnoha směrech. Ať už jde o budování jednoduché stránky založené téměř na jednostranné komunikaci od nás směrem k fanouškům, tak stránky, která je z fanoušky úzce propojena a stává se plnohodnotnou sociální sítí. Služby Evy Illésové můžeme jen doporučit.

Aleš Vychodil

www.avbasses.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS