Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Čapková Illésová, MA > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Čapková Illésová, MA — školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.

Zobrazuji č. 4150 z celkem 51 doporučení prezentace Eva Čapková Illésová, MA:
Evu jsme si najali na konzultaci/brainstorming ohledně možnosti využití sociálních sítí jako marketingových kanálů. Z původně plánované jedné hodiny byly nakonec tři :) Eva má velké množství originálních nápadů a sezení s ní nás inspirovalo k vytvoření komunikačního plánu pro vybraná sociální média a k jejich aktivnímu využití. Díky Evě máme hodně námětů a nápadů a určitě ji můžeme vřele doporučit!

Ronnie Nilsson

Eva Čapková Illésová proškolila mě a mé kolegy v oblasti využití sociálních sítí pro firemní marketing. Školení bylo konstruktivní, podané příjemnou a zároveň zábavnou formou. Oceňuji, že byla schopna většinu teorie demonstrovat na konkrétních příkladech z praxe. Jednoznačně jsme se shodli na tom, že Eva je odborníkem v daném odvětví a rozhodně má co nabídnout.

Vítek Šmucer

V-tek, s.r.o.
www.v-tek.cz
Eva Čapková Illésová pro nás spolu s agenturou MediaTenor připravila výborný seminář ve dvou úrovních – jak si poradit se sociálními sítěmi s důrazem na komunikaci na Facebooku: jeden pro zaměstnance úřadu, městské policie, správy sportovišť města anebo městské policie, druhý byl doplněn malou „mediatenoráckou“ analýzou se zcela konkrétními karvinskými případovkami nejen pro vedení města a úřadu. Obojí bezvadné. Teď 100% víme, že offline už nebude nikdy nic… Příjemné, zábavné a přitom převelice poučné (hle co se dozvíme, když už si myslíme, že my přece Facebook ovládáme). Fajn spojení s případovými studiemi. Pošmákli si začátečníci i ti zkušení.

Šárka Swiderová

PR, tisková mluvčí města Karviné
www.karvina.cz ~ sarka.swiderova@karvina.cz
Eva je velice příjemná a sympatická školitelka. Školení obsahovalo teoretickou i praktickou část a bylo velmi přínosné. Dozvěděli jsme se spoustu užitečných rad a poznatků co a jak napravit, čemu se vyvarovat, na co nezapomínat, jak se na sociálních sítích vyjadřovat – jak komunikovat s veřejností prostřednictvím sociálních sítí, jak si získat co nejvíce návštěvníků profilu apod. Za školení moc děkujeme a určitě doporučujeme!

Martin Betuštiak

pracovník informačního centra v Kutné Hoře
www.kutnahora.cz ~ infocentrum@kutnahora.cz ~ 327 512 378
S kolegyní Ludmilou Němečkovou jsme absolvovaly školení s názvem Workshop o sociálních sítích, zejména Facebook, apod. v Kutné Hoře. S přístupem školitelky Evy Čapkové Illésové jsme byly naprosto spokojené. Poznatky ze školení využijeme jak na webovkách, tak na facebookovém profilu našeho spolku. Doporučujeme toto školení s paní Evou Čapkovou Illésovou pro všechny, kteří využívají sociální sítě k propagaci svojí společnosti.

Iveta Marhanová

asistentka manažera MAS Lípa pro venkov
www.lipaprovenkov.cz ~ info@lipaprovenkov.cz ~ 607 966 443
Ačkoli pracuji v komunikaci již 15 let a snažím se sledovat aktuální trendy, informace se velmi rychle mění a je super setkat se s profíkem, pro kterého je oblast sociálních sítí denním chlebem, protože vždycky bude o pár kroků napřed :-) Jsem velmi ráda, že jsem se mohla s paní Evou Čapkovou setkat a dozvědět se spoustu zajímavých „triků“, na které bych asi při běžné práci nenarazila. Děkuji za ně! Ať se daří!

Mgr. Edita Dvorská

OSVČ v komunikaci
dvorska.edita@gmail.com ~ 608 190 424
Zúčastnila jsem se jednodenního školení, které Eva Čapková připravila pro subjekty spravující památky v Kutné Hoře. Oceňuji zejména jeho praktičnost. Dozvěděli jsme se informace a vyzkoušeli si postupy, které se skutečně týkají našeho oboru. Neměla jsem pocit, že se musíme prokousávat zbytečnými úvody a obecnostmi. Paní Čapková nabídla své osobní zkušenosti a vhodné příklady z vlastní praxe, flexibilně reagovala na naše dotazy a poznámky. Školení bylo díky tomu záživné a získané poznatky jsou dobře využitelné v praxi. Moc děkuji.

Kateřina Grenarová

infocentrum Kutná Hora
Paní lektorku mohu vřele doporučit. Workshop o práci na sociálních sítích, který pro nás realizovala, byl pro všechny zúčastněné velmi přínosný. Nejpřínosnější pro mě osobně byly konkrétní tipy a rady, jak ještě vylepšit naše působení na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Na semináři jsem si rozšířila obzory. Díky!

Lenka K.

Školení doporučuji, bylo přehledné, srozumitelné a přínosné. V průběhu školení přicházela lektorka s celou řadou zajímavých a praktických tipů.

Petr Jakeš

Moc jsem ocenila Evin lidský a zároveň profesionální přístup. Skvěle se připravila na možná trochu netypické prostředí neziskových organizací, které pracují s mládeží a celé školení jim přizpůsobila. Ohlas účastníků byl jen pozitivní a pokud budeme v budoucnu plánovat něco podobného, určitě se na Evu zase obrátím. Děkujeme!

Tereza Krbcová

koordinátorka evropské informační sítě pro mládež Eurodesk
www.eurodesk.cz ~ tereza.krbcova@dzs.cz ~ 433 125 982
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS