Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Fornůsková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Fornůsková — lektorka obchodní a obecné němčiny online

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Eva Fornůsková:
Individuální výuku němčiny s paní Fornůskovou velice doporučuji. Paní lektorka je skvělá :). Od září 2020 žiji ve Švýcarsku a pod jejím vedením jsem se během půl roku posunula z úrovně A1 (horko těžko jsem dala dohromady německou větu) až na úroveň B1 s úspěšným zakončením zkouškou TELC. S výukou, která probíhala přes Skype, jsem byla velmi spokojena a také oceňuji vstřícnost, trpělivost a časovou flexibilitu – vždy jsme se s paní Fornůskovou domluvily, tak jak bylo potřeba. Výuka je pestrá, paní lektorka zapojuje spoustu různých forem cvičení a učebních materiálů, takže to není nudné biflování z učebnice. Paní lektorka rozhodně svým přístupen nikoho nenechá zahálet!

Jana Sokolová

St. Gallen, Švýcarsko
Slečna Eva mě připravovala na B2 certifikát z němčiny. Na naše hodiny jsem se vždy těšila. Slečna Eva je velice milá, vstřícná, časově flexibilní, má vždy podnětné rady a smysl pro humor. Dokáže motivovat a díky tomu se z učení stane zábava. Hodiny byly kvalitní a vždy přizpůsobené mým potřebám. Až budu zase něco potřebovat, rozhodně se na ni obrátím 🙂 Díky za příjemnou výuku!

Michaela Eremiáošová

Kreuzlingen, Švýcarsko
Hodiny slečny Fornůskové jsou rozmanité a zábavné. Způsob vedení hodin odpovídá mým specifickým schopnostem a požadavkům. Za dobu spolupráce můžu zřetelně zaznamenat komunikační posuny a méně ostychu při konverzaci v německém jazyce. Jsem také ráda za objasnění gramatických složek, kde mi některé věci doposud byly nejasné.

Klára Smudová

Konstanz, Německo
Výuka je zábavná, slečna Eva mi všechno trpělivě vysvětlí, učení s ní mě baví. Již jsem vyzkoušela i jiné lektory a pro mě zatím největší spokojenost, mohu jen doporučit.

Ivana Požárová

Bern, Švýcarsko
Se slečnou Evou jsem mívala pravidelné hodiny němčiny přes Skype. Hodiny mi opravdu pomohly se posunout dále. Eva se často věnovala mým individuálním požadavkům a přizpůsobila se dle mých přání, popřípadě mi připravila nebo sehnala materiály k látce, kterou jsem potřebovala, nebo podrobně vysvětlila gramatiku… a že to se mnou asi neměla moc lehké, jako lingvistka jsem často chtěla všemu dost do hloubky porozumět.

Alena Plháková

Pfaffenhofen an der Ilm, Německo
Najít dobrého lektora mi zabralo 3 měsíce. Myslím, že jsem byla náročný student z důvodu práce ve Švýcarsku a už i tak v časovém presu. Slečna Fornůsková mě ujistila, že to nějak vymyslíme, a opravdu tomu tak bylo, že mi vyhověla v mých časových prostorech. Rozmluvila mě během tří lekcí ☝️👌 takže pro mě opravdu skvělá zkušenost.

Veronika Demčáková

Landquart, Švýcarsko
Jako úplný začátečník jsem se bála, že nenajdu lektora němčiny, který by byl ochotný do této výzvy se mnou jít. Naštěstí jsem narazila na Evu, která má se mnou tu trpělivost a ví, že ty začátky opravdu jednoduché nejsou :-). Líbí se mi, že všechny hodiny jsou vždy připravované mně na míru. Se strukturou a obsahem hodin jsem velmi spokojená. Děkuji za velmi milý a profesionální přístup.

Michaela Vlčková

Zlín
Na hodiny němčiny jsem k Evě docházela přibližně rok. Potřebovala jsem oprášit své znalosti němčiny ještě z dob studia na gymnáziu kvůli stěhování do zahraničí. Eva měla vždy připravené studijní poklady, dostala jsem doporučení, které knihy si pořídit, nebo mne sama materiály zásobila. Domácí úkoly přizpůsobovala mé časové vytíženosti a komunikace probíhala naprosto bez problémů bez časových prodlev a férově. Oceňuji i časovou flexibilitu a ochotu. Vedení hodin odpovídalo mé představě – v klidném prostředí se zaměřením na všechny aspekty jazyka – gramatika, slovní zásoba, konverzace, písemný projev, ale například i tipy k přípravě na jazykový certifikát.

Jana Chromíková

Glarus, Švýcarsko
Jsem velmi spokojen. Slečna je příjemná a učení němčiny je pro mě zábavou. Mohu jen vřele doporučit.

David Kašpárek

Přerov
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS