Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Eva Gargašová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Eva Gargašová — animátorka a ilustrátorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace MgA. Eva Gargašová:
S Evou Gargašovou spolupracuji řadu let, a to nejenom na úspěšných televizních pořadech ČT jako jsou: Draci v hrnci, Malovaná čítanka nebo Ty Brďo!, ale i na knihách vydávaných v nakladatelství Albatros. Eva je kreativní, naprosto spolehlivá, a vlastně vám ji doporučuji velmi nerada, protože mám strach, že zjistíte, jak je skvělé pracovat s touto výtvarnicí, animátorkou, vtipnou glosátorkou, … zavalíte ji prací, a ona nebude mít na mé projekty čas.

Kamila Teslíková

dramaturg a pověřený producent ČT
www.ceskatelevize.cz
I já mám se spoluprací s Evou Gargašovou jen ty nejlepší zkušenosti! Je naprosto spolehlivá – to není u kreativních profesí zase taková samozřejmost! – a všestranná výtvarnice. Poznala jsem ji jako animátorku dnes již legendárních Draků v hrnci, které dokázala skvěle převtělit i do knížek, stejně jako u dalších knih, jež umí obohatit kombinací ilustrace s grafikou.

Irena Tatíčková

redaktorka Albatros Media
www.albatrosmedia.cz ~ irena.tatickova@albatrosmedia.cz
Eva je jednoduše skvělá. Spolupráce s ní je opravdová radost – pokaždé se těším na okamžik až v uvidím ve schránce nový e-mail a přijde hotová animace nebo obrázek. Originální, hravé, vtipné. Přesně takové jsou animace, které jsou kořením našeho webu, FB i YT. Spolupráce s Evou si moc vážíme a děkujeme za ni.

Marie Bohačíková

Alumni VŠB-TUO
http://alumni.vsb.cz/cs/ ~ marie.bohacikova@vsb.cz
Eva Gargašová je nejen výborná animátorka a ilustrátorka, ale také naprosto skvělý a spolehlivý člověk. Spolupracujeme na několika dětských pořadech a společně jsme vydaly u Albatrosu několik knih pro děti (Draci v hrnci, Ty Brďo). Eva přináší do každé společné práce nejen úžasnou energii a nakažlivé nadšení, ale také spoustu originálních nápadů. Je pro mě radost být s ní v jednom týmu

Jana Strýčková

dramaturgyně ČT
www.ceskatelevize.cz ~ jana.stryckova@ceskatelevize.cz ~ 736 531 798
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS