PhDr. Eva Kupcová

PR konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Zabalím váš projekt do příběhu, který si české redakce zamilují. Jako PR konzultantka pomáhám jednotlivcům i firmám vybrat správná média a zasáhnout cílovou skupinu.

Založila jsem PR agenturu saurusmedia, kde se s týmem PR specialistů postaráme o kompletní public relations vašeho projektu. Zajistíme i kvalitní texty včetně korektur či překladů, strategii a kreativu pro sociální sítě, zpracování projektů od grafiky, fotografií až po video produkci. Takže se připravte, bude o vás slyšet.

V médiích se pohybuji už téměř 10 let a během té doby jsem v pozici konzultantky pro PR a média spolupracovala s klienty jako Red Bull, KPMG, HitHit, F. H. Prager nebo Paralelní Polis.

Svou práci zakládám na jasných hodnotách: důvěra, preciznost, lidskost.

Realizované projekty

Roman Týc, Esquire Martin Šíp a Iva Köhler pro Forbes: Byznys a bitcoin Praha: Otevření Továrny Křest a představení knihy Na volné noze Hackers Congress Paralelní Polis 2016
Zobrazit všech 16 náhledů

Rozhovor pro Na volné noze TV

PhDr. Eva Kupcová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

PhDr. Eva Kupcová
Žandovská 307/7
Praha 9
190 00
Mobil:777 727 372
Email:eva@saurusmedia.cz
Web:www.saurusmedia.cz
LinkedIn:evasamsukova
Twitter:evinosaurus
IČ:01972235

Doporučení
z první ruky

Eva Kupcová nám obrovsky pomohla s prezentací vydání knihy Na volné noze v médiích a na základě této jediné spolupráce bych ji s klidem doporučil každému, kdo hledá schopnou PRistku pro svůj startup či projekt. Eva je nesmírně milá, skvěle se s ní spolupracuje a má výsledky, které téměř jistě předčí vaše očekávání. Doporučuji!

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze