Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Eva Kupcová

PhDr. Eva Kupcová

PR konzultantka

PhDr. Eva Kupcová
PhDr. Eva Kupcová - logo

Zabalím váš projekt do příběhu, který si české redakce zamilují. Jako PR konzultantka pomáhám jednotlivcům i firmám vybrat správná média a zasáhnout cílovou skupinu.

Založila jsem PR agenturu saurusmedia, kde se s týmem PR specialistů postaráme o kompletní public relations vašeho projektu. Zajistíme i kvalitní texty včetně korektur či překladů, strategii a kreativu pro sociální sítě, zpracování projektů od grafiky, fotografií až po video produkci. Takže se připravte, bude o vás slyšet.

V médiích se pohybuji už téměř 10 let a během té doby jsem v pozici konzultantky pro PR a média spolupracovala s klienty jako Red Bull, KPMG, HitHit, F. H. Prager nebo Paralelní Polis.

Svou práci zakládám na jasných hodnotách: důvěra, preciznost, lidskost.

Realizované projekty:

Roman Týc, EsquireMartin Šíp a Iva Köhler pro Forbes: Byznys a bitcoinPraha: Otevření TovárnyKřest a představení knihy Na volné nozeHackers Congress Paralelní Polis 2016
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Rozhovor pro Na volné noze TV

Kontaktní informace

PhDr. Eva Kupcová
Žandovská 307/7
Praha 9
190 00
Mobil:777 727 372
Email:eva@saurusmedia.cz
Web:www.saurusmedia.cz
LinkedIn:LinkedIn evasamsukova
Twitter:Twitter evinosaurus
:01972235

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
Eva Kupcová nám obrovsky pomohla s prezentací vydání knihy Na volné noze v médiích a na základě této jediné spolupráce bych ji s klidem doporučil každému, kdo hledá schopnou PRistku pro svůj startup či projekt. Eva je nesmírně milá, skvěle se s ní spolupracuje a má výsledky, které téměř jistě předčí vaše očekávání. Doporučuji!
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS