Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eva Váňová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Eva Váňová — copywriterka pro weby i sociální sítě

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Eva Váňová:
Eva zapracovala na naší prezentaci na Facebooku a spustila reklamy, které přivedly nové zákazníky a objednávky. Cukrárna začala konečně vydělávat. Eva je člověk na pravém místě.

Božena Cabadová

Dobrotky u Božky
+421 908 022 385
Eva mi cennými radami pomohla zlepšit konverzní poměr na mém webu. Poté jsem s ní začala spolupracovat i na tvorbě textů pro mé klienty, čehož se zhostila k jejich i mé absolutní spokojenosti. Evu určitě doporučuji, spojení marketingového vzdělání a zkušeností z copywritingu je nedocenitelné.

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz
Moc děkujeme za textovou i grafickou úpravu naší FB stránky a také za ochotu a profesionální přístup. Jelikož nám nezbývá dost času (a ani fantazie) vymyslet nové příspěvky, jsme moc rádi, že se můžeme spolehnout na Evu, která s lehkostí a profesionalitou vykouzlí čtivé a originální texty, poradí a inspiruje. Určitě doporučujeme.

Simona Bathke

kavárna Mantra
739 452 829
Děkuji za hodnotné rady a za texty, napsala jste je skvěle. Máte krásný dar psát.

Petra Lopušníková

www.lovingnature.cz
Eva má dobré nápady, její připomínky jsou vždy opodstatněné a umí trefně vystihnout podstatu věci. Je typickou ženskou personou pro naše služby. Její korekce našich článků do časopisů jsou přesně to, co potřebujeme. Popisujeme totiž věci moc technicky, naši zákazníci však technici zpravidla nejsou, proto je nutné naše texty pozměnit tak, aby byly pro naše zákazníky pochopitelné, mluvily jejich jazykem a zdůrazňovaly přínosy, které naše služby přinášejí.

Kateřina Koťarová

www.evora.cz ~ kotarova@evora.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS