Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eva Váňová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Eva Váňová — copywriterka pro weby i sociální sítě

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Eva Váňová:
Eva mi cennými radami pomohla zlepšit konverzní poměr na mém webu. Poté jsem s ní začala spolupracovat i na tvorbě textů pro mé klienty, čehož se zhostila k jejich i mé absolutní spokojenosti. Evu určitě doporučuji, spojení marketingového vzdělání a zkušeností z copywritingu je nedocenitelné.

Jana Svobodová

www.marketing-svobodova.cz
Všem doporučuji! Text předčil mé očekávání. Profesionální přístup, ochota a rychlé dodání. Rozhodně se na vás budu s důvěrou obracet i v budoucnu a velice ráda doporučím svým přátelům. Ještě jednou vám moc děkuji.

Veronika Mohylová

www.radasmenu.cz
Moc děkujeme za textovou i grafickou úpravu naší FB stránky a také za ochotu a profesionální přístup. Jelikož nám nezbývá dost času (a ani fantazie) vymyslet nové příspěvky, jsme moc rádi, že se můžeme spolehnout na Evu, která s lehkostí a profesionalitou vykouzlí čtivé a originální texty, poradí a inspiruje. Určitě doporučujeme.

Simona Bathke

kavárna Mantra
739 452 829
Děkuji za hodnotné rady a za texty, napsala jste je skvěle. Máte krásný dar psát.

Petra Lopušníková

www.lovingnature.cz
Eva zapracovala na naší prezentaci na Facebooku a spustila reklamy, které přivedly nové zákazníky a objednávky. Cukrárna začala konečně vydělávat. Eva je člověk na pravém místě.

Božena Cabadová

Dobrotky u Božky
+421 908 022 385
Eva má dobré nápady, její připomínky jsou vždy opodstatněné a umí trefně vystihnout podstatu věci. Je typickou ženskou personou pro naše služby. Její korekce našich článků do časopisů jsou přesně to, co potřebujeme. Popisujeme totiž věci moc technicky, naši zákazníci však technici zpravidla nejsou, proto je nutné naše texty pozměnit tak, aby byly pro naše zákazníky pochopitelné, mluvily jejich jazykem a zdůrazňovaly přínosy, které naše služby přinášejí.

Kateřina Koťarová

www.evora.cz ~ kotarova@evora.cz
Eva je profík. S jejími newslettery a správou našeho již téměř desetitisícového Facebooku jsme nadmíru spokojeni. Je iniciativní, zajímá se o naši firmu a šetří nám čas. Lépe jsme sáhnout nemohli.

Petr Čerňanský

www.rybizak.cz
Eva je skvělá. Dlouho jsme hledali někoho, kdo přinese do našeho magazínu novou energii a nápady na nové články. Jsme moc rádi, že jsme nakonec našli Evu. Vzhledem k širokému sortimentu je občas těžké vybrat vhodný námět na článek, ale s Evou to byla opravdu trefa do černého. Její nápady a styl psaní perfektně ladí s naší představou. Všem můžu jen doporučit.

Martin Tomek

www.prirodnilekarna.cz
Eva je úžasný člověk a vynikající odborník s důsledným přístupem k životu i k práci. Je velmi citlivá a kreativní, dokáže výborně odhadnout požadavky klienta a přizpůsobit se jim. Do své práce vkládá nejen svou energii, ale také své srdce. Evu Váňovou velmi doporučuji, je radost s ní spolupracovat, tvořit a realizovat.

Barbara Bocková

www.psychologie-roznov.cz
Velmi děkujeme paní Váňové za dosavadní bezproblémovou spolupráci. Ať už se jednalo o newslettery, anotace či jiné reklamní sdělení, nic nebyl problém. Vždy jsme byli spokojeni a pokud to náhodou na první pokus nebylo úplně ono, vždy paní Váňová zapracovala naše komentáře k naší radosti.

Eliška Šulcová

Nakladatelství Pierot
www.pierot.biz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS