Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Volenová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Volenová — překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny

Zobrazuji č. 1117 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Eva Volenová:
Město Tábor s Evou Volenovou spolupracovalo na tlumočení odborných přednášek v rámci mezinárodní XXIX. konference evropských protestantských muzeí. Eva Volenová podala vysoce profesionální výkon, který ocenili všichni účastníci i organizátoři konference. Spolupráci s Evou Volenovou proto mohu vřele doporučit.

Ing. Jana Lorencová

vedoucí Odboru kultury a cestovního ruchu, město Tábor
Naše kniha je díky zásahům, které Eva udělala, o 100 % lepší a srozumitelnější. Krom profesionální a přitom přátelské komunikace oceňuji taky trpělivost s našimi napjatými a posouvanými termíny a vysvětlování všeho, co bylo potřeba vysvětlit. Tak pečlivou korekturu bych přála každému textu.

Pavla Minaříková

Libdesign
libdesign.cz
Eva Volenová pro nás dlouhodobě zajišťuje korektury textů BOZP školení a směrnic, opravuje pro nás i PR články a další propagační materiály. Oceňuji její spolehlivost a připomínky k vyznění materiálů. Texty pro nás vždy zpracuje rychle a kvalitně, to vše za slušnou cenu.

Ing. Martin Šimek

jednatel společnosti CRDR s. r. o.
www.bozp.cz
Kolegyně Eva Volenová pro mě vyhotovila několik překladů z češtiny do švédštiny. Velice si cením její vstřícnosti a ochoty pomoci. Je naprosto spolehlivá a její práce je vysoce profesionální.

Andrea Moustafa

překladatelka
Paní Eva Volenová pro nás zajišťovala konsekutivní tlumočení mezi češtinou a francouzštinou při workshopu o činnosti módních návrhářů, který naše škola pořádala. Spolupráce proběhla k velké spokojenosti nás i francouzské delegace, která na workshop přijela.

Marta Chvojková

ředitelka Vyšší odborné školy oděvního návrhářství a Střední průmyslové školy oděvní
Eva Volenová pro nás v dubnu 2014 v rámci projektu Comenius Regio tlumočila mezi francouzštinou a češtinou studentům ze základní školy v Nîmes, kteří přijeli na výměnný pobyt na partnerskou školu v Praze. Spolupráce proběhla k oboustranné spokojenosti.

Karolina Polverini

radní pro oblast školství
Eva je rychlá a precizní. I přes chaotické zadání vykouzlila krásné texty pomalu na počkání.

Kristýna Svobodová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS