Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Zonygová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Zonygová — lektorka a překladatelka angličtiny a korektorka češtiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Eva Zonygová:
Navštěvovala jsem 2 roky kurz Aj pro pokročilé. Nejprve jsem měla trochu obavu ze skupiny, lektorky a tak, ale po prvních několika lekcích ze mě všechny obavy vyprchaly. Lektorka (Mgr. Eva Zonygová) navodila klidnou, přátelskou a neformální atmosféru, ve které se člověk uvolnil a otevřel. Hodina byla vždy perfektně připravená, zajímavé aktivity, hry. Musím jen a jen chválit a doporučit!

Hana Štorková

učitelka ZŠ
Mgr. Eva Zonygová je velmi erudovaná lektorka s krásnou angličtinou. Používá neotřelé vyučovací metody, které zaručují jazykový pokrok. Eva má i velké znalosti reálií. Mohu jedině doporučit.

Klára Snášelová

S Mgr. Evou Zonygovou mám dobrou zkušenost. Chodila jsem k ní na hodiny angličtiny. Vždy byla dobře připravená a výuka s ní byla zábavná. Eva je milá a spolehlivá, věnovala se mi i nad rámec svých povinností. Mohu jen doporučit.

Hana Vrbová

Jsem ráda, že jsem měla možnost alespoň rok navštěvovat hodiny angličtiny, které vedla Eva Zonygová. Znovu jí děkuji za profesionální a efektivní způsob výuky angličtiny, vstřícný a individuální přístup ke studentům a ochotu poradit i s překlady, které bezprostředně nesouvisely s výukou.

Kateřina Neuerová

Ke slečně Evě Zonygové jsem docházel 2 roky na lekce angličtiny (skupina mírně a středně pokročilých). S jejími hodinami jsem byl spokojen, vyhovovala mi její výslovnost, hravé pojetí vyučování a nenásilné vysvětlování nové látky. Lekce angličtiny v pojetí Evy Zonygové mohu určitě doporučit.

Aleš Krabec

obchodní zástupce firmy Eichler Company, s.r.o.
ales.krabec@eichlercompany.cz ~ 736 686 150
S Evou jsem měl možnost se pravidelně potkávat celý minulý rok na hodinách angličtiny – SG English (agentura Žďár nad Sázavou), jazykové kurzy. Vedení hodin mě velice vyhovovalo, mělo jasnou strukturu, vždy s drobnou „obměnou“ tak, aby probíraná témata nebo např. opakování slovíček zaujalo. Gramatika srozumitelně vysvětlována, člověk získal pocit, že angličtina opravdu není těžká! Hodiny měly spád a příjemnou atmosféru, což jsem velice oceňoval. Eva má výbornou a srozumitelnou výslovnost, je poznat, že učení angličtiny ji baví a sama se věnuje dalšímu vzdělávání. Evu Zonygovou mohu opravdu doporučit!

Pavel Trojan

zdravotnický záchranář u ZZS Kraje Vysočina
opafka@centrum.cz
Mgr. Eva Zonygová je výborná lektorka angličtiny, v jejichž hodinách jsem zažila spousty legrace; má bezvadné aktivity, které mě motivovaly do dalšího studia. Perfektně jsem se rozmluvila, ovládám gramatická pravidla a jsem si jistá v používání slovíček. Hodně se mi rozšířila slovní zásoba z nejrůznějších oblastí. Videa a písničky ve výuce jsou samozřejmostí. Hodiny s Evou mě moc bavily a vždy jsem se do výuky těšila. Vřele mohu tuto lektorku doporučit! Nechtějte na výuku nikoho jiného, je to opravdový profesionál a bezvadný metodik anglického jazyka :)

Mgr. Eva Němcová

Evu mohu vřele doporučit. Její službu výuky angličtiny jsem potřeboval jako začátečník. Vše dokázala podrobně vysvětlit a odvodit, čehož jsem si nejvíce vážil – nemusel jsem se bezhlavě „šprtat“ slovíčka. Byla příjemná a přesto vždy důsledná. Výuku neukončila v rámci zaplacené hodiny, ale vždy ji rozvinula nějakým domácím úkolem a pokud mi něco bránilo v účasti na vyučování, NIKDY (!) nezapomněla poslat informace, co se probralo a co bude příště.

Vladimír Synek

technik
vladimir.synek@eichlercompany.cz ~ 733 127 582
Navštěvovala jsem 2 roky kurz angličtiny v SG English vedený Mgr. Evou Zonygovou. Její hodiny byly vždy perfektně připravené, reagovala na aktuální události a dle toho volila i obsah hodiny. Na její lekce angličtiny jsem se vždy těšila. Eva je nejen výborná lektorka, ale také velmi milá a přátelská osoba. Jako lektorku ji mohu jen doporučit.

Dita Šolcová

lékařka
ditasolcova@seznam.cz ~ 603 869 467
Evu Zonygovou bych vřele doporučila všem, kteří opravdu chtějí svoji angličtinu zlepšit. Její přístup je kreativní, hodiny má vždy bravurně připravené a svým pozitivním postojem vás bude motivovat k lepším studijním výsledkům. Vždy se snaží své studenty podporovat a v každé situaci umí zachovat profesionální přístup.

Daniela Pospíšilová

studentka
danielapospisilova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS