Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Zonygová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Zonygová — lektorka a překladatelka angličtiny a korektorka češtiny

Zobrazuji č. 1120 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Eva Zonygová:
Po dvou letech návštěvy kurzů angličtiny u SG English pod vedením lektorky Mgr. Evy Zonygové mohu konstatovat, že naše lektorka byla vždy výborně připravená a příjemně naladěná (i po náročném dni). Její výuka probíhala nenásilnou, moderní, hravou a příjemnou formou. Naše slovní zásoba uložená téměř již v pověstném plastovém boxu se postupně rozšiřovala. I většina těžce zapamatovatelných slovíček se nám její zásluhou nesmazatelně vryla do paměti. Ten, kdo zvolí výuku angličtiny u této lektorky jistě neprohloupí a bude mile překvapen, jak se jeho angličtina zlepšuje.

Martin Šolc

OSVČ – stavební inženýr
martinsolc@seznam.cz ~ 736 672 169
Jsem 60letá úplná začátečnice a byla jsem s paní Zonygovou velice spokojená. Hned na začátku jsme ji poprosili, že nechceme žádné diktáty, jelikož si v našem věku už stejně s nikým nebudeme psát, ale chceme se v základech domluvit a umět přečíst psané slovo. Chodila jsem tam hrozně ráda, protože jsem se před ní nestyděla a snažila jsem se poctivě připravovat, i když v mém věku to jde velice ztuha. Hezky a pestře vedla hodiny, opakování, poslech, nová slovíčka. Díky ní mě nikdy nenapadlo, že by jsem toho někdy nechala. Jen lituji, že jsem nezačala dříve.

Marie Havlíčková

Evina výuka anglického jazyka je na velmi vysoké úrovni, každá hodina je vždy pečlivě připravená a má jasný cíl. Eva dokáže vystihnout slabiny studentů, zaměřit svoji pozornost na tyto jevy, vysvětlit je a procvičit. Oceňuji hlavně Evin individuální přístup a styl výuky založený na konverzaci formou hry.

Hedvika Novotná

PR manažerka a lektorka
www.mysmas.cz ~ pr@mysmas.cz ~ 777 050 840
Hodiny Evičky byly naprosto perfektně připravené, plné různorodých aktivit – od her, přes poslech a videa až ke vždy zábavnému procvičování gramatiky i slovíček. Byla mou první učitelkou angličtiny, která mne rozmluvila. Nikdy na ní nebyla vidět únava či roztrpčení nad mými pokusy dorozumět se anglicky. Je naprosto pohodový a optimistický človíček. Jednu negativní věc jsem ale po dlouhém přemýšlení našla – už nebude učit ve Žďáře :-( Evi, díky!

Mgr. Lenka Trojanová

603 539 828
Lektorku Evu Zonygovou jsem měla možnost poznat při lekcích angličtiny. Je to velmi pozitivní a empatický člověk. Její hodiny vždy velmi rychle utekly a bylo to zejména díky vhodně zvoleným metodám a aktivitám, které byly vždy promyšlené a posouvaly mne dopředu. Odcházela jsem příjemně naladěná a navíc obohacená o nové poznatky. Pokud nejste ještě rozhodnuti, vřele doporučuji. Těžko budu hledat, a v této chvíli skutečně hledám, někoho takových kvalit, které Eva Zonygová bezesporu má.

Simona Kirchnerová

Protože patřím mezi věčné studenty angličtiny, kurzů jsem navštívil hned několik a mám tedy možnost srovnání. Díky tomu musím říct, že kurzy s Evou patřily jednoznačně k těm nejlepším, jednotlivé lekce má opravdu velmi dobře připravené. Dokáže svoji angličtinu přizpůsobit úrovni studentů, takže výklad je naprosto srozumitelný (čeština zazní v hodině pouze v nouzových případech). Má to samozřejmě vliv i na lepší sebevědomí, protože máte dobrý pocit z toho, že se vaše angličtina zlepšuje.

František Sobola

Mgr. Evu Zonygovou mohu doporučit jako velice příjemnou mladou ženu a skvělou učitelku angličtiny. Navštěvovala jsem opakovaně kurzy anglického jazyka a mohu-li srovnávat, její hodiny byly nabity zábavnými aktivitami, které v rychlém sledu střídala, takže čas produktivně a zábavně utíkal. Byli jsme čtyřčlenná skupina a v každém okamžiku každý z nás byl naplno zapojen. Určitě mohu Evu všem doporučit.

MUDr. Holotíková Amadea

Vždy v dobré náladě a výborně připravená. Většinou zábavnou formou hry ve velmi uvolněné atmosféře. Angličtina s Evou vás prostě bude bavit. Na první hodinu jdete s pocitem „uff angličtina, tak co to bude“ a na další už se jenom těšíte :) Určitě doporučuji!

Jaroslav Sáblík

Mgr. Eva Zonygová je velice šikovná a sympatická mladá slečna. Ve svém oboru je velice profesionální. I když jsem začátečník a anglický jazyk jsem se nikdy neučila, za rok mě naučila základům angličtiny a na dovolené v zahraničí jsem se dokázala jednoduchými větami domluvit. Vždy jsem se na hodinu angličtiny těšila a bylo mi velice líto, když mě již nemohla učit dále. Paní Zonygové přeji mnoho štěstí a hodně nových studentů. Moc ráda na ni vzpomínám.

Ivana Havlíková

zdravotní sestra
Mgr. Eva Zonygová mě učila 2 roky v SG English. Za tu dobu dokázala to, co žádný učitel před ní. Pochopila jsem „předpřítomný čas“ (a nejen ten). Dokázala to formou zajímavou, hravou a nenásilnou. Její hodiny byly vždy připraveny perfektně a bylo vidět, že ji učení baví.

Zdeňka Černíková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS