Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Zonygová — lektorka a překladatelka angličtiny a korektorka češtiny


Zobrazuji č. 21-26 z celkem 26 doporučení

Jsem starší generace a kurz angličtiny byl i pro mě velmi přínosný. Lektorka s námi čerpala ještě navíc z mnoha doporučených a dostupných materiálů. Výuka byla pojata opravdu zábavnou a vstřícnou formou. Tento kurz hodnotím hodně vysoko a všem doporučuji!

Jaroslava Gryčová
důchodkyně
jarka.gryc@seznam.cz 737 175 492

Lekce angličtiny s Evou nejsou nuda. Eva je vždy dobře připravená, a to i přesto, že spolu fungujeme metodou bez učebnic. Líbí se mi, že se Eva neustále vzdělává, navštěvuje semináře pro učitele a hledá nové metody, jak studentům výuku zpříjemnit a zjednodušit. Určitě doporučuji.

Hedvika Novotná
interiérová designérka
www.novodesign.cz novodesign@seznam.cz 777 050 840

Do různých angličtin jsem chodil několik let a to nejdůležitější – mluvit a domluvit se, jsem nedokázal. Díky Evině metodě jsem se přestal bát mluvit a uvědomil jsem si, že nejdůležitější je jakýmkoliv způsobem sdělit svou myšlenku bez ohledu na chyby, ale tak, aby to druhý pochopil. Každá hodina neuvěřitelně rychle uteče a hlavně s úsměvem. Jediné, co se vám u Evy nepodaří, je zažít neúspěch! Její hodiny nejsou jako výuka, ale spíš jak zábava a po čase si člověk uvědomí, jak efektivní tento hravý způsob je. A že se na její hodiny opravdu těšíte.

Děkuji za super lekce! Neměl jsem zatím lepší paní učitelku!

Mgr. Evu Zonygovou mohu jako lektorku angličtiny jen doporučit. Je to s ní „škola hrou“. Vděčím jí zejména za to, že jsem se díky jejímu přístupu přestala bát mluvit, protože je mi jako profesionálovi ve svém oboru trapné mluvit s chybami. Její lekce jsou vždy zábavné a přínosné. Vážím si jí i jako člověka, spolehlivého, pozitivně naladěného, který mi má co předat.

Andrea Votavová
daňový poradce
andrea.votavova@votavova.eu

Ještě se mi nestalo, že bych se někdy těšila na výuku angličtiny i přestože jsem se nestihla učit nebo se připravit. S Evou je výuka příjemná, nenásilná, s hravou formou. Dokáže vytvořit pozitivní atmosféru a z člověka vydolovat vyjádření, o kterých by si myslel, že je nikdy nezvládne. Slovní zásoba nenápadně roste díky jejímu systému slovíček na lístečcích (což je pro mou vizuální paměť skvělý způsob ukládání). Také umí efektivně procvičit schopnost porozumění, gramatiku atd. Po několika letech u Evy jsme s manželem schopni se na zahraničních cestách a dovolených domluvit na všem důležitém.

Mgr. Hana Janáková
klinický psycholog