Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Hostýnek

Filip Hostýnek

tvůrce svatebních a reklamních videí, kameraman a střihač

Filip Hostýnek
Filip Hostýnek - logo

Jako nezávislý videotvůrce natáčím svatební videa a reklamní spoty s vysokou uměleckou hodnotou. Dávám si záležet na emotivním propojení střihu, hudby, světla a barev. Moje videa fungují jako celek a v divácích zanechávají hluboký dojem.

  • Video ze svatby – nápaditě zachytím atmosféru svatby, emoce novomanželů a svatebních hostů.
  • Reklamní video – umím přenést emoce do videa tak, že diváci neodolají vašim produktům.
  • Střih videa – máte natočený vlastní video materiál? Zajímavě vám ho sestříhám a upravím.

Natáčení je mou životní vášní. Vzdělávám se samostudiem a jak říká Quentin Tarantino: „Když se mě lidi ptají, zda jsem chodil do filmové školy, odpovídám, že jsem chodil na filmy.“ Mám to úplně stejně, jsem filmový fanatik. Aktuálně studuji scénáristické kurzy Aarona Sorkina, který patří k nejžádanějším světovým scenáristům. Pracuji s Adobe Creative Cloud, ovládám Premiere Pro, After Effects, Lightroom, Photoshop. Úpravy a stylizace barev provádím v DaVinci Resolve, což je špička v tomto oboru, kterou používají tvůrci v Hollywoodu.

Natáčel jsem videa pro Klimatex, Hochtief CZ, Geofun, Cifra, Italia Market a další firmy. V minulosti jsem spoluzaložil produkční tým Videodorant, se kterým jsme natáčeli mnoho reklam. Dnes natáčím převážně sám, ale pokud je třeba, zajistím si i celý filmový štáb – další kameramany, zvukaře, grafičku, režiséra apod.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybraná referenční videa

Svatební video Káťa & Martin

Videoklip pro skupinu PONK
Hell on Wheels – sestřih z westernové LARPové hry
Produktové video pro Klimatex

Oceněná videa

Krátký film Behind – na největší mezinárodní online filmové soutěži krátkých filmů MyRodeReel se tento snímek dostal z 1400 videí mezi finalisty v kategoriích nejlepší drama, nejlepší sound design a nejlepší lokace

Promo video Adéla – v soutěži Canon CZ, Hledej nová dobrodružství, získal tento snímek ocenění za zajímavé zpracování

Kontaktní informace

Filip Hostýnek
Gorkého 9/38
Brno
602 00
Mobil:775 288 540
Email:hostynekf@gmail.com
Web:www.filiphostynek.com
Facebook:Facebook myrteo
:03736920

Doporučení z první ruky

Velmi originální svatební video plné zajímavých a dynamických střihů. Jednotlivé záběry byly citlivě poskládány vedle sebe a tvořily nádherný celek. Ženich i nevěsta mohou jedině doporučit.
Pája Tuzová
nevěsta

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS