Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Hostýnek

Filip Hostýnek

tvůrce reklamních videí, kameraman a střihač

Filip Hostýnek

Jako nezávislý videotvůrce natáčím reklamní spoty a videoklipy, dále se zaměřuji na střih videí a color grading. Ve své tvorbě si dávám záležet na emotivním propojení střihu, hudby, sound designu a barev.

  • Tvorba reklamních videí – zaměřuji se především na reklamní videa a videoklipy, občas pracuji i na kratších dokumentech. Na projektech pracuji v týmu, který jsem schopen zajistit.
  • Střih videa – spolupracuji s několika režiséry, pro které stříhám jejich videa. Pokud se vám moje tvorba líbí, oslovte mě. Třeba začnu stříhat i pro vás.
  • Color grading – barevné úpravy jsou důležitou součástí postprodukce videa. Barvy v nás dokáží vyvolat emoce, napomáhají navodit požadovanou atmosféru a vtáhnout nás do vyprávěného příběhu.

Natáčení videí pro mě není pouze prací, ale také životní vášní. Vzdělávám se samostudiem a jak říká Quentin Tarantino: Když se mě lidi ptají, zda jsem chodil do filmové školy, odpovídám, že jsem chodil na filmy. Mám to úplně stejně, jsem filmový fanatik. Pro střih a color grading používám špičkový software DaVinci Resolve, který používají i tvůrci v Hollywoodu. Některé projekty zpracovávám pomocí Adobe Creative Cloud, ovládám Premiere Pro, After Effects, Lightroom, Photoshop a Fusion.

Mezi mé klienty patří Masarykova univerzita, Primátor, BEKO CZ, Penny Market, Concept, Globální Kompas, Klimatex, Hochtief CZ a další.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vybraná referenční videa

Primátor – reklamní video pro Náchodský pivovar

Bardolino/Dumbala – hudební video

Penny Market – vítězné soutěžní video

Globální kompas – video pro skauty

Castle made of books – v soutěži Everyday Humans jsem se s tímto videem umístili na čtvrtém místě

Concept – produktové video

Science slam – Masarykova univerzita

Lenka Zychová/Science slam – Masarykova univerzita

Vltava Miner / Vladimír Komárek

Kontaktní informace

Filip Hostýnek
Gorkého 9/38
Brno
602 00
Mobil:775 288 540
Email:hostynekf@gmail.com
Web:www.filiphostynek.com
Facebook:Facebook myrteo
:03736920

Doporučení z první ruky

Filip má skvělou pracovní etiku a jeho práce byla z mých zkušeností vždy vykonána na vysoké úrovni. Jeho práce jak s kamerou, tak ve střižně, má svůj celkem výrazný styl, který se nám právě do projektu výborně hodil. I přes pevné a náročné deadliny byla práce odevzdána včas a připomínky byly vždy rozumně zapracovány do jednotlivých videí. Spolupracovali jsme na projektu Science slam Muni a během cca 6 měsíců ve spolupráci s dalším režisérem/kameramanem, zvukařem a grafičkou vzniklo celkem 9 kratších videí (2 reklamní spoty, 6 medailonků, 1 aftermovie).
Irina Matusevich
produkční

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS