Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 30 doporučení

S Filipem už spolupracujeme delší dobu a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Jeho práce je vždy precizně zpracovaná. Při práci přemýšlí nad prací jako celkem, aby zapadala do celkového konceptu a seděla do korporátního designu. Komunikuje vstřícně, zpracovává v termínu a má pochopení pro naše osobní, někdy velmi specifické požadavky :)

Lubomír Prokeš
Head of LAMAX Electronics
http://www.lamax-electronics.com/cz/

S Filipem Košnarem spolupracujeme od roku 2014 a jsme velmi spokojeni. Vyhovuje nám jeho grafický styl i schopnost během jedné či dvou iterací dodat finální podobu návrhu.

David Canek
CEO, Memsource
www.memsource.com

Filip Košňar ví co znamená poskytovat kvalitní služby. Grafické výstupy jsou na prvotřídní úrovni, stejně tak jako komunikace, jednání a celkový dojem ze služby. S Filipem spolupracujeme od roku 2011 a těšíme se na další oboustranně úspěšné roky.

Sebastian Kunec
CEO & Obchod, Dactyl Group
dactylgroup.cz

S Filipem nám spolupráce funguje výborně. Termíny jsou plněny včas, většinou i dříve a kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni, vždy přesně dle zadání. Jedním slovem, doporučuji.

Jiří Čermín
BARTON STUDIO s.r.o.
www.bartonstudio.cz

Na spolupráci mi nejvíce vyhovuje, že pan Košnar umí intuitivně rozklíčovat i nepříliš strukturovanou představu. Dále dává formou předem připravených návrhů prostor zákazníkovi k výsledku dojít vlastní cestou a zaměřit se pak na detaily. Spolupráci doporučuji, vždy jsem odcházel s dobrým pocitem.

Petr Juhaňák
www.lockdown.cz

Filip Košnar byl pro nás vysvobození, měli jsme jasnou představu a on ji uměl doručit přesně podle představ. Profesionální práce a výborná rovnováha mezi přáním klienta a svou vlastní hlavou. Zodpovědný k termínu a k výsledné práci. Doporučuji!

Michal Mujgoš
www.naticar.com

S Filipem jsem spolupracoval několikrát a spolupráce byla vždy naprosto skvělá. Například pro nás navrhoval web anomalytics.eu. Filip pracuje nejen jako grafik, ale hlavně jako designér. To znamená, že pojímá grafiku i v rámci UX a dokáže přemýšlet o funkčnosti webu. Mohu rozhodně doporučit.

Štěpán Pudlák

Filipovi vděčíme za vzhled webu investiční platformy Fondee www.fondee.cz. Zpracovává pro nás také reklamní a další grafiky. S jeho prací jsme moc spokojení, práci vždy odvede rychle a kvalitně a vždy ochotně a rychle zapracuje naše připomínky. Komunikace je také na jedničku, takže Filipa rozhodně doporučujeme.

Jan Hlavsa
spoluzakladatel investiční platformy Fondee
www.fondee.cz
Lukáš Pítra

Spolehlivý, pečlivý, proaktivní, disciplinovaný, moc toho nenamluví a nestojí mě skoro žádný čas z něj dostat kvalitní práci. Nevím co bych dodal, mít takové všechny dodavatele, tak se budu snad i v práci nudit :-)

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

S Filipem je perfektní bezproblémová hladká spolupráce. Na čem se domluvíme, to platí. Je spolehlivý a dodržuje termíny. Spolupráce je s ním velice příjemná.

Lenka Ševítová
Marketing Manager
MojeLahve.cz lenka.sevitova@mojelahve.cz