Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Filip Košnar — UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Filip Košnar:
S Filipem dlouhodobě spolupracujeme, protože každý jeho návrh je vysoce profesionální a při kreslení vždy myslí především na uživatelskou použitelnost. Filipův webdesign umí zvýšit nadšení týmu do projektu.

Jan Ševčík

CEO, SnadnýWeb
www.snadnyweb.cz
S Filipem nám spolupráce funguje výborně. Termíny jsou plněny včas, většinou i dříve a kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni, vždy přesně dle zadání. Jedním slovem, doporučuji.

Jiří Čermín

BARTON STUDIO s.r.o.
www.bartonstudio.cz
Na spolupráci mi nejvíce vyhovuje, že pan Košnar umí intuitivně rozklíčovat i nepříliš strukturovanou představu. Dále dává formou předem připravených návrhů prostor zákazníkovi k výsledku dojít vlastní cestou a zaměřit se pak na detaily. Spolupráci doporučuji, vždy jsem odcházel s dobrým pocitem.

Petr Juhaňák

www.lockdown.cz
Filip Košnar byl pro nás vysvobození, měli jsme jasnou představu a on ji uměl doručit přesně podle představ. Profesionální práce a výborná rovnováha mezi přáním klienta a svou vlastní hlavou. Zodpovědný k termínu a k výsledné práci. Doporučuji!

Michal Mujgoš

www.naticar.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS