Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Košnar > Portfolio > Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz

Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz

Kompletní vizuální identita a grafický nárvh webu investiční platformy pro mladé investory. V rámci frontendu a administrace služby bylo navrženo přes 30 responzivních typových podstran.

Odkaz: www.fondee.cz
Zobrazuji položku č. 4 z celkem 58 položek v této galerii:

Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz
« Předcházející Responzivní grafický návrh webu Rdstyl.cz  (zobrazit v plné velikosti)Logo a grafický návrh webu Dřevobox.cz  (zobrazit v plné velikosti)Vizuální identita a grafický návrh investiční platformy Fondee.cz  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafický návrh e-shopu Penshop.cz  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh webu Lamax  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Filip Košnar

Filip Košnar

software Adobe
UI/UX webdesignér a specialista na corporate identity — Webový design se zaměřením na použitelnost a atraktivní vzhled: UI/UX responzivní webdesign, wireframe a obsahová strategie, zapamatovatelná a smysluplná loga včetně manuálu, jednotný vizuální styl firmy. Dlouhodobé zkušenosti, odborné vzdělání a praxe.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 728 895 430 ~ Email: info@kosnardesign.cz ~ Web: www.kosnardesign.cz
Místo: Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Filip Košnar Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS