Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Malypetr

Filip Malypetr

copywriter pro evropské technologické startupy

Filip Malypetr

Od roku 2009 pracuju na tom, aby bylo o evropských startupech – a s nimi také o mně – slyšet v zahraničí.

Věřím v bytí ve správný čas na správném místě, proto jsem se stejně jako mí klienti nikdy nechtěl nechat omezovat hranicemi Česka. Díky tomu (a notné dávce štěstí) se mi dosud podařilo pracovat na projektech z Velké Británie, Německa, Estonska, Ruska, USA, Srbska a Holandska.

Z TV mě určitě neznáte, na to jsem ve veřejném projevu příliš nervózní. Na má slova jste ale mohli narazit u firem a projektů jako UP21, Startup World Cup & Summit, STRV, Twisto, Prezident 21, Freshlabels, angelcam nebo FaceUp.

Vystudoval jsem marketingovou komunikaci, ale to samé může říct dalších pět set lidí jen z mého ročníku. Místo diplomu se proto raději oháním zkušenostmi, životem v Holandsku a v Austrálii, referencemi, za které jsem vděčný pokaždé, když si je znovu přečtu, a přístupem k práci, který podle všeho sedí zrychlenému startupovému prostředí.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Evropa

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Filip Malypetr
Malátova 645/18
Praha 5
150 00
Email:filip@malypetr.com
Web:www.malypetr.com
LinkedIn:LinkedIn filipskaloud
Účet:1006629074 / 3030
:88006999 (plátce DPH)
DIČ:CZ8809180534

Doporučení z první ruky

Filip kombinuje kreativitu v copywritingu s detailním nastudováním pozadí každého projektu. Díky své znalosti prostředí sociálních sítí, doplněné o copywriterské schopnosti, je schopný od základů navrhovat reklamní kampaně a propracovávat je do podoby detailních, do praxe promítnutelných plánů.
Daniel Piterák
CEO Danny P.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS