Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Malypetr

Filip Malypetr

copywriter pro evropské technologické startupy

Filip Malypetr

Od roku 2009 pracuju na tom, aby bylo o evropských startupech – a s nimi také o mně – slyšet v zahraničí.

Věřím v bytí ve správný čas na správném místě, proto jsem se stejně jako mí klienti nikdy nechtěl nechat omezovat hranicemi Česka. Díky tomu (a notné dávce štěstí) se mi dosud podařilo pracovat na projektech z Velké Británie, Německa, Estonska, Ruska, USA, Srbska, Holandska a Dánska.

Z TV mě určitě neznáte, na to jsem ve veřejném projevu příliš nervózní. Na má slova jste ale mohli narazit u firem a projektů jako UP21, Startup World Cup & Summit, STRV, Twisto, Prezident 21, Freshlabels, angelcam nebo FaceUp.

Vystudoval jsem marketingovou komunikaci, ale to samé může říct dalších pět set lidí jen z mého ročníku. Místo diplomu se proto raději oháním zkušenostmi, životem v Holandsku a v Austrálii, referencemi, za které jsem vděčný pokaždé, když si je znovu přečtu, a přístupem k práci, který podle všeho sedí zrychlenému startupovému prostředí.

Status:

k vašim službám

Působnost:

Evropa

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Filip Malypetr
Malátova 645/18
Praha 5
150 00
Email:filip@malypetr.com
Web:www.malypetr.com
LinkedIn:LinkedIn filipmalypetr
Účet:1006629074 / 3030
:88006999 (plátce DPH)
DIČ:CZ8809180534

Doporučení z první ruky

Filip je profesionál se schopností tvořit vynikající texty na základě porozumění marketingovým a obchodním cílům. Spolupráce s ním je naprosto hladká. Je to týmový hráč s kreativním a inovativním přístupem k práci a já jsem velmi ráda, že mám Filipa ve svém týmu.
Ivanna Gladysh-Mirkovska
Marketing Automation ve společnosti Dzinga

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS