Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Filip Menšl > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. Filip Menšl — grafický designér a kreativec

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace MgA. Filip Menšl:
S Filipem jsem spolupracovala na filmovém festivalu NA HLAVU. Díky jeho návrhu získal festival krásnou a unikátní tvář. Kromě toho, že se postaral o komplexní design, zajistil i funkčnost webových stránek. Já si pak po celou dobu příprav a konání festivalu užívala pochvaly širokého okolí, pomalu jsem je nestíhala předávat dál :-) Filip mě neustále překvapuje tím, jak kreativně dokáže přemýšlet a kolik různých stylů umí vytvořit. A pak také rychlostí a flexibilitou jeho práce.

Pavla Chlebounová

PR & Marketing Manager ve společnosti Učitel naživo
S Filipem jsme během roku a půl spolupracovali na vícero projektech kolem employer brandingu. Je to Pan Designer. Umí se perfektně nacítit na klienta, uživatele, rychle pochopí „jádro pudla“ a přichází s nápady, které projekt posunou o pár úrovní nahoru. Hodně cením, jak dovede propojit hodnoty firmy, metafory, call to action s grafickým výstupem, u kterého se vždycky hodně usmívám. Filip je však daleko komplexnější – výborně se vyzná v materiálech, tisku, barvách a umí poradit tak, že výsledek perfektně vypadá a ještě ušetříte peníze, tam, kde vás to běžně nenapadne. Všechny palce nahoru!

Ondřej Jurička

SR Talent Advisor @ Oracle NetSuite Barcelona
Naše spolupráce započala před několika lety a od prvního momentu je tam potřebný soulad, v obou rovinách – pracovní i lidské. Přítomnost obou je zcela zásadní při každé kreativní činnosti. Filipovo estetické vnímání, schopnost vycítit hlubší záměr klienta a pozitivní přístup, jsou zárukami velkolepých výsledků. S designy, které mi ušil na míru, jsem nadmíru spokojený :) Ať už to byly motivy na merch, obal knížky, ale obzvláště obrovskou radost mám z loga a designů ke kempu Napojení. Smysluplnost, hloubka a spirituální rozměr jsou v jeho dílech všudypřítomné. Jsem nesmírně vděčný za dlouhodobou spolupráci s ním. Namaste.

Rapper SUVERENO

Filip je grafikem našeho projektu již od jeho samotného počátku. Tehdy jsme hledali grafika, který „miluje svou práci“, a který by naplnil naše představy. Filip naše představy dalece předčil a nyní je to tak, že jeho práci milujeme my a doufáme, že s námi bude chtít pokračovat dále. Nejvíce oceňujeme neutuchající nápaditost, preciznost, příjemné jednání, včasné odevzdání i velmi rychlé reakce, pokud nestíháme. Zkrátka, s Filipem jsme to vyhráli.

Eva Cézarová

CZEPS
Filip mě vždy příjemně překvapí. Dokáže se empaticky a flexibilně na klienta naladit a převést vize do reálného světa. Spolupracovali jsme na několika projektech a výsledek byl vždy skvělý. Obdivuhodný je i jeho rozhled v oboru. Průběžně poskytuje zadavateli zpětnou vazbu, díky které věci zapadnou do sebe. Doporučuji.

Mgr. Pavel Sládek

manažer
S Filipem spolupracujeme už rok (2016–2017) a doufáme, že zůstaneme ve spojení i dál. Vážím si jeho spolehlivosti, ochoty vyjít vstříc a hledat nejlepší řešení. Oceňuji tvůrčí přístup s citem pro vystihnutí vhodného ztvárnění firemní kultury, týmu a předmětu podnikání v grafickém designu srozumitelném pro cílovou skupinu. Pomohl nám sestavit jednotný firemní vizuál a postupně ho prolnout do všech součástí naší prezentace včetně vytvoření nového webu. Podílí se také na ztvárnění nových propagačních materiálů. Spolupráci s Filipem vám rozhodně doporučuji.

Martina Kolářová

Mise Hero
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS