Doporučení z první ruky

MgA. Filip Menšl — grafický designér se zaměřením na branding, webdesign a rozšířenou realitu (AR)


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

S Filipem spolupracujeme už rok (2016–2017) a doufáme, že zůstaneme ve spojení i dál. Vážím si jeho spolehlivosti, ochoty vyjít vstříc a hledat nejlepší řešení. Oceňuji tvůrčí přístup s citem pro vystihnutí vhodného ztvárnění firemní kultury, týmu a předmětu podnikání v grafickém designu srozumitelném pro cílovou skupinu. Pomohl nám sestavit jednotný firemní vizuál a postupně ho prolnout do všech součástí naší prezentace včetně vytvoření nového webu. Podílí se také na ztvárnění nových propagačních materiálů.

Martina Kolářová
MISE HERo

Nejvíce oceňujeme neutuchající nápaditost, preciznost, příjemné jednání, včasné odevzdání i velmi rychlé reakce, pokud nestíháme. Zkrátka, s Filipem jsme to vyhráli.

Eva Cézarová
CZEPS

S Filipem jsem spolupracovala na filmovém festivalu NA HLAVU. Díky jeho návrhu získal festival krásnou a unikátní tvář. Kromě toho, že se postaral o komplexní design, zajistil i funkčnost webových stránek. Já si pak po celou dobu příprav a konání festivalu užívala pochvaly širokého okolí, pomalu jsem je nestíhala předávat dál. :-) Filip mě neustále překvapuje tím, jak kreativně dokáže přemýšlet a kolik různých stylů umí vytvořit. A pak také rychlostí a flexibilitou jeho práce.

Pavla Chlebounová
festival Na hlavu

S Filipem jsme během roku a půl spolupracovali na vícero projektech kolem employer brandingu. Je to Pan Designér. Umí se perfektně nacítit na klienta, uživatele, rychle pochopí „jádro pudla“ a přichází s nápady, které projekt posunou o pár úrovní nahoru. Hodně cením, jak dovede propojit hodnoty firmy, metafory, call to action s grafickým výstupem, u kterého se vždycky hodně usmívám. Filip je však daleko komplexnější – výborně se vyzná v materiálech, tisku, barvách a umí poradit tak, že výsledek perfektně vypadá a ještě ušetříte peníze, tam, kde vás to běžně nenapadne. Všechny palce nahoru!

Ondřej Jurička
SR Talent Advisor Oracle NetSuite Barcelona

Naše spolupráce započala před několika lety a od prvního momentu je tam potřebný soulad, v obou rovinách – pracovní i lidské. Přítomnost obou je zcela zásadní při každé kreativní činnosti. Filipovo estetické vnímání, schopnost vycítit hlubší záměr klienta a pozitivní přístup, jsou zárukami velkolepých výsledků. S designy, které mi ušil na míru, jsem nadmíru spokojený :) Ať už to byly motivy na merch, obal knížky, ale obzvláště obrovskou radost mám z loga a designů ke kempu Napojení. Smysluplnost, hloubka a spirituální rozměr jsou v jeho dílech všudypřítomné. Jsem nesmírně vděčný za dlouhodobou spolupráci s ním. Namaste.

Rapper SUVERENO

Filip mě vždy příjemně překvapí. Dokáže se empaticky a flexibilně na klienta naladit a převést vize do reálného světa. Spolupracovali jsme na několika projektech a výsledek byl vždy skvělý. Obdivuhodný je i jeho rozhled v oboru. Průběžně poskytuje zadavateli zpětnou vazbu, díky které věci zapadnou do sebe. Doporučuji.

Mgr. Pavel Sládek
manažer

S Filipem spolupracuji již tři roky a vždy jsem byl spokojen ať již se samotnými návrhy nebo se zapracováním případných připomínek. Filip vytvořil vizuální identitu a web Terapie mezi stromy. Průběžně nám také pomáhá s grafikou. Služby mohu pouze doporučit.

Adam Táborský
Psychologist at Psychiatric Hospital Bohnice
www.terapiemezistromy.cz

S Filipem jsme spolupracovali na firemní identitě a návrhu webu naší terapeutické kliniky. Kooperace byla vždy ukázková. Dokonce ani teď, po skončení zakázky, Filip neváhá poradit v případě potřeby.

Lukáš Man
klinický psycholog a psychoterapeut
www.klinikaluna.cz

Filip je grafik, který vždy vyslechne se zájmem zadání a přijde s kreativním, ale i jemným řešením. Jeho práci využíváme v rámci firmy i neziskové společnosti, dlouhodobě jsme s jeho prací spokojeni.

Filip Tylš
vedoucí lékař kliniky Psyon, výzkumník NUDZ
www.psyon.cz

S Filipem je radost spolupracovat. Grafické návrhy od něj jsou vždy originální a přitom perfektně odpovídající našim potřebám, záměrům a vizi. Projekt si pokaždé pečlivě navnímá a snaží se esenci záměru přenést přímo do grafiky. Zároveň je velmi empatický a je pro mne potěšením s ním tvořit.

Ladislav Kocián
programátor
Maitreja.com