Doporučení z první ruky

MgA. Filip Menšl — grafický designér se zaměřením na branding, webdesign a rozšířenou realitu (AR)


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Filip pro nás zajišťuje celý vizuál dětského pořadu Zvěd, který se vysílá na ČT:D. Kromě toho nám vytvořil znělku pro pořad o vědě Česká věda. Spolupráce s ním byla vždycky skvělá. Přichází s dobrými nápady a vše funguje velmi rychle. Cením si jeho specifického stylu a jeho nadhledu. Jsem ráda, že s ním můžeme spolupracovat. Pokud hledáte někoho, kdo pro vás najde citlivé a elegantní řešení, je to právě on.

Amálie Kovářová
režisérka

Nemožné na počkání, zázraky s každým návrhem! Filip je naše krevní skupina. Vždycky nás dostane do úžasu a radosti <3. Nejraději bychom si takového kreativce nechali jen pro sebe, ale to bychom museli mít obrovský světový záběr a mnoho různých byznysů, abychom mohli využít jeho potenciál :D. Každopádně kdo s ním začne tvořit, nebude už chtít nikoho jiného :D. Fílo, děkujeme, že jsi tu i pro nás <3. S respektem, úctou a láskou Cesty k sobě.

Diana Králová
produkce - Cesty k sobě

Spolupracovat s Filipem je radost. Vytvářeli jsme s jeho pomocí několik vizuálních identit, webové stránky a firemní a propagační materiály. U Filipa oceňuji hlavně snahu plně pochopit zadání a potřeby, i když nejsou vždy přesně vysloveny. Baví mne jeho originální a samostatný přístup a vím, že se na něj mohu spolehnout. Všechny výstupy jsou velmi profesionální, ale zároveň lidské. Například nové logo a nová identita společnosti NAMI-Tech jsou krásně čisté a rozpohybované logo námi pořádané konference SEM2023 je vyloženě hypnotické :). Děkuji a uvědomuji si, jak důležité je „míti Filipa“.

Marek Foltman
Vision Executive
nami-tech.com