Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Skaloud

Filip Skaloud

copywriter píšící v češtině a angličtině

Filip Skaloud

Píšu. V českém i anglickém jazyce vybírám ta správná slova pro vaše weby, aplikace a další média.

Zpravidla se na mě obrací dvě kategorie klientů:

  • Z Česka a ze Slovenska – firmy, které plánují prorazit v zahraničí a potřebují napsat nebo konzultovat texty v angličtině.
  • Ze zahraniční – firmy, které se chystají vstoupit na český trh s lokalizovaným webem, prezentacemi, aplikací a emaily.

Specializuju se na webové prezentace a konzultace brand voice napříč komunikačními kanály. Psaní je pro mě jen špička ledovce. Špička, pod kterou jsou ukryty hodiny naslouchání, rešerší, kladení otázek a promýšlení.

Vystudoval jsem Marketingovou komunikaci a s copywritingem začal v roce 2009.

Prošel jsem agenturami Sun Marketing, J. Walter ThompsonSwimming Pool, získal zkušenosti v amsterdamském startupu Tribe of Noise a po odchodu na volnou nohu spolupracoval s výjimečnými klienty jako STRV, Freshlabels, Danny P., Twisto, Potten & Pannen – Staněk nebo Demokracie 2.1.

Díky referencím jsem měl mimo český a slovenský trh příležitost pracovat pro klienty z Velké Británie, Německa nebo Estonska.

Status:

pracovní kapacita dlouhodobě naplněna

Působnost:

země EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Filip Skaloud
Malátova 18
Praha 5
150 00
Email:filip@skaloud.co
LinkedIn:LinkedIn filipskaloud
:88006999

Doporučení z první ruky

Filip kombinuje kreativitu v copywritingu s detailním nastudováním pozadí každého projektu. Díky své znalosti prostředí sociálních sítí, doplněné o copywriterské schopnosti, je schopný od základů navrhovat reklamní kampaně a propracovávat je do podoby detailních, do praxe promítnutelných plánů.
Daniel Piterák
CEO Danny P.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS