Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Filip Starý > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Filip Starý — grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Filip Starý:
Nakreslím téměř cokoliv. Ale jakmile je potřeba to dostat do profesionálně vypadající elektronické podoby, jsem bezradná. Filip mi v tomto opravdu hodně pomohl. Sestavil pro mě skvělý kreativní letáček pro kurz mapování pro děti. Nadchl mě i děti :) Spolupráce s Filipem si moc vážím. A upřímně – už máme naplánováno grafické zpracování dalších materiálů. Protože vím, že jeho nápady je dostanou na mnohem vyšší level.

Martina Baierová

#barevneplanovani
barevneplanovani.cz
S Filipem spolupracujeme několik měsíců a jsme nadmíru spokojeni. Je to spolehlivý a kreativní grafik, který dokáže vidět souvislosti a dívat se na věc nejenom z grafického pohledu. Kromě spousty skvělých grafických návrhů přispěl i mnohými nápady a postřehy mimo původně dohodnutý rozsah práce, což dosvědčuje jeho kreativitu, pochopení našich problémů a potřeb a velký nadhled.

Tomáš Sedláček

provozovatel QRcards.com
www.qrcards.com ~ ts@qrcards.com
Pana Filipa Starého mohu zcela jistě doporučit. Naše spolupráce byla velmi příjemná a pan Starý vyhověl všem požadavkům a přáním, které jsem měla. Náhled zhotoveného designu zaslal vždy včas a bylo tak dostatek času na případnou změnu. Pan Starý se postará o zhotovení grafiky a designu na profesionální a osobité úrovni. Již teď vím, že Filipovu práci doporučím všem kamarádům a známým, protože je to člověk na svém místě a doporučení si zaslouží.

Simona Filipiová

Filip je naprostý profesionál. Spolupracujeme na grafice k online marketing kampaním již delší dobu a musím vyzdvihnout jeho spolehlivost, rychlé jednání, kreativitu (která je obzvláště v dnešní konkurenci dost třeba :) a výbornou kvalitu zpracování.

Vladimír Znamenský

online marketing specialista, zakladatel Champions' Marketing
www.championsmarketing.cz ~ znamensky@championsmail.cz ~ 724 878 641
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS