Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Štroch > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Štroch — B2B marketér a lektor digitálního marketingu

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Filip Štroch:
Filip nám konzultoval strategii pro marketingovou komunikaci B2B produktu firmy MEPAC CZ v rámci projektu Business Gate. Zatím jsem se nesetkal s konzultantem, který se tak výborně připravil. Díky tomu jsme neplýtvali čas seznamováním a vysvětlováním a celý meeting byl velice efektivní. Jeho know-how v oblasti B2B marketingu a práce s leady je výborné.

Dalibor Šimek

student doktorského programu Slezské univerzity v Opavě
S týmem FISTRA a jejich prací jsme skutečně spokojeni. Zvláště oceňujeme jejich pohotové a kreativní nápady. Nejenže se dokáží poprat i se složitým zadáním či výzvou, ale rovněž přemýšlí v širších souvislostech, což posouvá náš marketing na vyšší úroveň.

Ivo Chowaniok

Aplu
Tým Fistro vyšel hned od počátku vstříc mým autorským a individuálním potřebám, na které vhodně a citlivě narouboval funkční mechanismy, které se viditelně promítly na fungování e-shopu a profilu značky. Zároveň oceňuji osobní přístup ke specifickému fungování mého podnikání a časovou flexibilitu. Na co sáhnou, to funguje a má to logický vývoj pochopitelný i pro mě jako pro laika.

Miluše Vozňáková

MUXU
Díky klukům z Fistro jsme posunuli emailový marketing na vyšší level. Nejvíce jsme se zaměřili na automatizaci, kterou jsme před tím vůbec neřešili. Většina věcí, které jsme museli řešit manuálně a zabíraly nám hodiny týdně, teď funguje zcela automaticky.

Cyril Vltavský

AndYou Store
Naši spolupráci jsme navázali na podzim 2017, kdy jsme hledali spolehlivého parťáka pro digitální marketing. Úspěšně jsme rozjeli naši firemní facebookovou stránku. Nejvíce mě bavil do té doby pro nás nevyzkoušený messengerový chatbot pro marketingovou automatizaci. Aplikovali jsme ho na soutěž k výročí firmy. Byla to velká zábava a pro nás další zajímavý kanál, kterým můžeme obohatit marketingovou komunikaci pro B2B.

Gabriela Vránková

Atlas Copco
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS