Doporučení z první ruky

Gabriela Bernatová — konzultantka a lektorka obchodování na Amazonu


Zobrazuji všech 9 doporučení

S paní Bernatovou jsme nejprve řešili konzultaci nad firemním Amazon Vendor účtem a následně jsme pokračovali analýzou Vendor účtu. Aktuálně nám spravuje Vendor účet pro německý trh.

Martin Budek
manažer e-commerce oddělení

Skvělá spolupráce. Po měsíci trápení ve stylu DIY účet otevřen za 18 hodin 32 minut a 24 sekund. Díky!

Michal Frosch
spolumajitel SAVA BIKE

S paní Bernatovou jsem měla Skype konzultaci nad FBA účtem české firmy. Prodáváme dárkové zboží přes Amazon po celé Evropě. Řešila jsem několik problémů, které jsme si dopředu sepsaly do e-mailu, a konzultace tím nebyla obecná, ale přímo k věci. Podařilo se mi zjistit, proč nejprodávanější položka na českém trhu byla na německém Amazonu neprodejná. Dala mi také několik rad k zařazení produktů. Poradila mi v komunikaci se zákazníky v souladu s pravidly Amazonu. Konzultace na míru byla velmi přínosná.

Aďka H.
koordinátor Amazon firemního účtu Dárkové zboží

Pohodová spolupráce, úpravy webu na německém Amazonu přesně podle mých potřeb: registrace produktu, nastavení variant produktu, optimalizace údajů pro vyhledávání, nastavení placené propagace. Kvalitní servis, spokojenost.   

Milan Baďura
jednatel Yoga-Motion s.r.o.

Kurz považuji za velmi přínosný, název kurzu přesně odpovídá jeho náplni. Kdokoli uvažuje o prodeji přes Amazon, měl by tento kurz navštívit. Ušetří tím spoustu času i nervů a ve finále i peněz.

klient Vojtěch
účastník kurzu Prodej na Amazonu pro začátečníky

V pondělí 5. 2. 2019 jsem se zúčastnila školení pro pokročilé „Jak na Amazon“ a mohu dalším zájemcům vřele doporučit. Oceňuji individuální přístup ke každému ze zúčastněných a tudíž i velmi dobře mířené rady a tipy, jak s Amazonem „bojovat“. Pro mě to byl příjemně strávený den, na kterém jsem se zas dále posunula ve svých zkušenostech v prodeji na Amazonu.

klientka Pavlína
Apronista s.r.o. 

S paní Bernatovou jsme v roce 2019 a 2020 prošli revizí našeho účtu na Amazon.de, vysvětlila mi základní aspekty práce a fungování tohoto poměrně složitého obchodního místa. Zpracovali jsme strategii pro prezentaci značky, produkty a vyčistili zalistování. Její znalosti a odbornosti jsou nedocenitelné a rozhodně se vyplatí s ní spolupracovat. Jsme dobře připraveni na rok 2021, kdy plánujeme s Amazonem pracovat.  

Milan Gába
www.pixiecrew.com

Gabriela je milá, energetická žena a v tomto duchu se odvíjelo i celé školení. Spousta zajímavých informací, je vidět, že ví, o čem mluví. Doporučuji se předem nachystat a mít připravené dotazy, využijete tak potenciál a zkušenosti na 100 %. Závěrem, toto školení mi otevřelo oči a ukázalo cestu. Děkuji.

klient Jan
začínající prodejce

Velmi ochotné jednání, vstřícnost a pracovní nasazení i v brzkých ranních hodinách. Jsem naprosto spokojen a mohu paní Bernatovou doporučit na 100 %. Je vidět, že je profesionál a rozumí tomu, čemu se věnuje.

Jiří Šejna
majitel extreme EDC