Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hana Brodinová

Hana Brodinová

lektorka přirozené komunikace a autorka knihy Mami, tati, jak si spolu povídáme

Hana Brodinová
Hana Brodinová - logo

Naučím vás, jak přirozeně komunikovat s dětmi, se svým okolím i se sebou samým. Jak komunikovat a vnímat tak, abychom objevili, ctili a uznávali to nejkrásnější v nás. Přirozená komunikace podporuje naši přirozenou radost ze života. Je důležitou prevencí dobře fungující rodiny, zdraví a mezilidských vztahů. Rozvíjí vnitřní pocit klidu a bezpečí.

  • Přednášky na téma Jak spolu komunikovat v duchu přirozenosti spojené s prezentací mé knihy Mami, tati, jak si spolu povídáme. Knihu zakoupíte na mých seminářích, na Kosmas.cz nebo jako e-knihu.
  • Zážitkové semináře, na kterých pocítíte sílu slova a komunikace v různých podobách. Vzpomenete si na své vnitřní hravé dítě a prožijete radost ze svého tvoření a bytí.
  • Poradenství při výslovnosti hlásek a přirozené komunikaci. Vše pojímám celostně v duchu přirozenosti, děti se učí hrou, dospělé směřuji k uvědomění si své vlastní komunikace a tvoření nových vzorců.
  • Lektorství masáží dětí a kojenců, masáže se základy aromaterapie. Jedná se o relaxační masáž s prvky indické, švédské a relaxační masáže umocněné účinky bylinných esencí.

Založila jsem projekt Bílá oáza, jehož záměrem je pomoci co nejvíce lidem znovu si vzpomenout na přirozenou komunikaci a začít ji používat.

Vystudovala jsem Pedagogickou školu v Litomyšli se zaměřením učitelství v mateřské škole. Více než 25 let jsem pracovala v malotřídních a velkotřídních školách, na vesnici i velkoměstě jako učitelka a ředitelka. Absolvovala jsem soukromou školu vědomého rodičovství, lektorství masáží dětí a kojenců se základy aromaterapie, lektorství dalšího vzdělávání, vzdělávání v oblasti osobního rozvoje, komunikace, nového pojetí partnerství a sexuality. Celou svou praxi pomáhám dětem spolu s rodiči ve výslovnosti hlásek. Přes 8 let se zabývám působením komunikace na vývoj člověka, jak na sobě, tak i na ostatních. O přirozené komunikaci jsem mluvila v pořadu Dobrá rada na rádiu Český rozhlas Olomouc.

Fotogalerie:

Autorské čtení ve Žďáru nad SázavouAutorské čtení ve Žďáru nad SázavouDěkovný koncert pro Bílou oázu v LanškrouněDěkovný koncert pro Bílou oázu v LanškrouněDěkovný koncert pro Bílou oázu v Lanškrouně

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jaké je mé poslání a hodnoty?

  • Pomoci co nejvíce lidem znovu si vzpomenout na přirozenou komunikaci.
  • Uvědomit si způsob své vlastní komunikace.
  • Uvědomit si vliv komunikace na člověka.
  • Měnit komunikaci k sobě samé, dětem i ostatním.
  • Vnímat přirozenou komunikaci jako prevenci dobře fungující rodiny, zdraví a mezilidských vztahů.
  • Přijmout své pocity jako přirozenou součást člověka, vnímat je a mluvit o nich.

Co je přirozená komunikace?

Přirozená komunikace nám umožňuje přistupovat k sobě, dětem i ostatním tak, abychom uviděli přirozenou podstatu člověka a to nejlepší v něm. Přirozená komunikace je láskyplná komunikace slovní i mimoslovní, komunikace s úsměvem, dotek, bytí v tichu jen tak. Komunikace příjemná, spontánní, vstřícná, chápající, bez přílišných zákazů, příkazů, pomlouvání, ironie, vyhrožování, nadměrného strachu a přehnané starostlivosti, autoritativního přístupu k dětem, k dospělým nebo naopak přístupu bez hranic. Tento typ komunikace by měl být samozřejmostí v každé rodině, mezi lidmi. Každý z nás je zodpovědný za to, jak se druhý cítí v naší přítomnosti.

Citáty k zamyšlení

„Děti mají schopnost vnímat daleko citlivěji než dospělí a hlavně jejich cit není svázán žádnými zkušenostmi. Je proto naší úlohou, aby první zkušenosti byly jak možno hodnotné.“Jiří Trnka

„Tady je mé tajemství, úplně prostinké: správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.”Antoine de Saint-Exupéry

„Každé dítě přichází na svět s tajným posláním. To znamená, že jste se narodili v určitou dobu, na určitém místě, za určitých podmínek a výjimečných okolností s jedinečným osudem. Přicházíte na Zem, abyste ve svém životě vykonali něco výjimečného, co dokážete jenom vy.“Dr. Wayne

„Objevte své poslání, žijte svůj život a tvořte srdcem, ono vám cestu ukáže.“Hana Brodinová

Děkovný koncert pro Bílou oázu v Lanškrouně

Kontaktní informace

Hana Brodinová
Dvorská 963
Lanškroun (Pardubický kraj)
563 01
Mobil:774 660 228
Email:hanka.brodinova@seznam.cz
Web:bilaoaza.cz
Facebook:Facebook bilaoaza
:04386060

Doporučení z první ruky

Seminář mi potvrdil věci, na které jsem si v poslední době přišla sama, což je moc příjemné potvrzení správnosti cesty. Hodně mě pošťouchla opakovaná informace, že je možné přepsat negativní tvrzení v hlavě, což nyní používám každou chvíli jako doplněk další práce na sobě. Úplně nejvíc mě na semináři bavila společná energie žen, které se navracejí zpět do své přirozenosti a mohou tak být světlonoškami i pro ostatní. Protože já už ve světě, který funguje dle starého paradigmatu, žít nechci. A ani nemůžu.
Irena Škaldová

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS